9525 відвідувачів онлайн
3 351 20

Цього не можна виключати, - міністр економіки Німеччини Хабек про постачання танків Україні

танк,leopard

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Звичайно, це не можна виключати", - сказав Хабек.

Як зазначило видання, коментарі міністра з’явилися через два дні після того, як Німеччина заявила, що хоче доставити Україні близько 40 бойових машин піхоти Marder до кінця березня. Це рішення Хабек назвав правильним і давно назрілим.

Топ коментарі
+6
та давайте уже хоть не сами танки, так хоть своё согласие. А там уже танки даст Польша, Дания, Испания, Швейария.... ну а потом уже и немцам незаметно можно подтянуться, шоб не так палевно выглядеть в глазах кацапофашистов.
показати весь коментар
08.01.2023 20:23 Відповісти
+5
В майбутньому. Коли узгодять усі схеми. Знову ж, дозволи від кремлівських треба одержати. Та й просто ліцо проблюсті.
показати весь коментар
08.01.2023 20:24 Відповісти
+4
Интересно немцов ещё не задолбал этот хоровод с танками. Дам не дам.
показати весь коментар
08.01.2023 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну так включайте!
показати весь коментар
08.01.2023 20:22 Відповісти
Самим йти воювати слабо? Вам вже підірвали труби і завтра збиралися топтати через Україну аж до Ла Маншу через вашу фатерляннд. Розум є?
показати весь коментар
08.01.2023 20:39 Відповісти
та давайте уже хоть не сами танки, так хоть своё согласие. А там уже танки даст Польша, Дания, Испания, Швейария.... ну а потом уже и немцам незаметно можно подтянуться, шоб не так палевно выглядеть в глазах кацапофашистов.
показати весь коментар
08.01.2023 20:23 Відповісти
Вони не вирішують. Вирішують США яку зброю нам можна надавади. тільки дали добро на петріоти і бредлі, німці одразу включилися, а до того морочили голову і з мардерами грекам і петріотам полякам.
показати весь коментар
08.01.2023 23:00 Відповісти
так США вроде заявляли, что они не против , если Германия примет такое решение. Тем более мотороллерлеопард не ихний, они просто объявление дали. А абрамсы для нас настолько же нереальны, как и меркава, но этому уже есть другие причины.
показати весь коментар
08.01.2023 23:11 Відповісти
В майбутньому. Коли узгодять усі схеми. Знову ж, дозволи від кремлівських треба одержати. Та й просто ліцо проблюсті.
показати весь коментар
08.01.2023 20:24 Відповісти
Языком пистеть, не мешки ворочить..
показати весь коментар
08.01.2023 20:25 Відповісти
Дадут!это их граница от ФашиСтовРоссии!!!
показати весь коментар
08.01.2023 20:32 Відповісти
Интересно немцов ещё не задолбал этот хоровод с танками. Дам не дам.
показати весь коментар
08.01.2023 20:33 Відповісти
он нас задолбал....
показати весь коментар
08.01.2023 20:48 Відповісти
Так це ваші смі цю тему кожний день анонсують. До речі, приїхали з України учора до нас особисто біженці, не родичі,просто на тиждень приютили. Так от, інформація про Німеччину така заманіпульована, надумана,як і багато другої інформації. Рівно,як функція допомоги біженцям тут працює. Бережіться промивання мізків
показати весь коментар
08.01.2023 21:15 Відповісти
Хватит жевать сопли, танки давай!
показати весь коментар
08.01.2023 20:33 Відповісти
Чесслово, пустопорожние тексты о поставках танков Украине писаны при тайном участии латиноамериканских сериальных сценаристов.
показати весь коментар
08.01.2023 20:46 Відповісти
Нам эти танки ещё вчера нужны были, а они все дадим не дадим , но возможно только в далеком будущем дадим.
показати весь коментар
08.01.2023 20:52 Відповісти
Маємо на увазі, що якщо ми подивимось на втрати нашої техніки на війні (що на війні є завжди), то можна говорити про необхідність поповнення втрачених ресурсів (зараз вже західною бронею і тд).
Дуже сподіваюсь, що Захід перестав гратися з Пу.
Німці нарешті дають західну броню - 40 Marder.
Потрібні танки - Leopard 2. Дуже потрібні. І багато.
Вірогідно, подіяла перспектива рашистської нової хвилі мобілізації з 16 січня 2023 та введення військового стану на території раші.
показати весь коментар
08.01.2023 20:55 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2023 21:26 Відповісти
Та це треба включати!!!а не думать шоб воно не зробилося!!!
показати весь коментар
08.01.2023 21:44 Відповісти
Не правдивий перекладач.вмикае порашски слова!
показати весь коментар
08.01.2023 21:47 Відповісти
Передадуть, нікуди вони не дінуться. От дасть відмашку дядько сем так і дадуть...друга справа якої модифікації. Їх же там досить. Але це все час і жертви з нашої сторони. Це одне, а друге- А БАЗА ДЛЯ ЇХ ПРИЙОМКИ Є? Отож бо...
показати весь коментар
09.01.2023 06:19 Відповісти