Росіяни обстріляли Очаків, пошкоджено лікарню та будинки: Поранення дістали 8 осіб (оновлено)

Про це повідомив голова ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
"Обстріл. Очаків. 5 викликів 103. Пошкоджено лікарню, багато вікон та дверей, на території лікарні постраждалих немає", - розповів він.
Начальник Нацполіції в Миколаївській області Сергій Шайхет повідомив, що внаслідок обстрілу, попередньо поранено 3 особи.
"Загалом, за результатами обстрілів пошкоджено близько 50 об’єктів (будинки, квартири…)", - додав він.
Голова облради Ганна Замазєєва пізніше заявила, що в Очаківській лікарні пошкоджено 180 вікон та 22 двері. 8 людей поранено, из них 3 доправлено на лікування до Миколаєва.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан