5924 відвідувача онлайн
6 274 15

Ердоган проведе перемовини з Путіним і Зеленським щодо гуманітарного коридору

ердоган

Головний омбудсмен Туреччини Шереф Малкоч у четвер анонсував телефонну розмову турецького президента Реджепа Таїпа Ердогана з українським і російським візаві Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду", слова  Шерефа  Малкоча наводить видання Milliyet.

Турецький омбудсмен повідомив журналістам, що звернувся до Ердогана з проханням підтримати створення гуманітарного коридору між Росією та Україною. Він сказав, що президент Туреччини привітав це прохання.

"Якщо ми зможемо досягти успіху після такої зустрічі, якщо ми зможемо досягти успіху у взаємному обміні пораненими в Росії або Україні, обміні дітьми або жінками, це буде одним з найбільш значущих аспектів цієї зустрічі", – додав Малкоч, маючи на увазі зустріч омбудсменів України та Росії в Анкарі.

Він додав, що адміністрація турецького президента вже почала необхідну роботу для створення гуманітарного коридору.

"Хотів би оголосити, що наш президент проведе телефонну розмову і з паном Зеленським, і з паном Путіним сьогодні або завтра з цього питання. Після цього – справа за нами. Будемо разом координувати", – сказав омбудсмен Туреччини.

Напередодні Ердоган заявив, що Туреччина підтримує відкриття гуманітарного коридору для тих, хто зазнав поранення у війні Росії проти України.

Топ коментарі
+12
Вже домовлялись з москлотою про Іловайський коридор. Знаємо що це за потвори.
показати весь коментар
12.01.2023 18:29
+6
Ердоган вже проводив евакуацію мусульман з Маріуполя ...
показати весь коментар
12.01.2023 18:32
+6
"...обмін дітьми та жінками..." що це за маячня? Ми що в бєлгородє угнали в полон (як це зробили кацапи) їхніх жінок та дітей..? Правильно казати "повернення кацапами вкрадених наших жінок і дітей".
Дякуємо турецькій стороні за зерновий коридор, але казати таке, ну це зовсім на голову не налазить.
показати весь коментар
12.01.2023 18:34
Коментувати
Сортувати:
Вже домовлялись з москлотою про Іловайський коридор. Знаємо що це за потвори.
показати весь коментар
12.01.2023 18:29 Відповісти
Ердоган вже проводив евакуацію мусульман з Маріуполя ...
показати весь коментар
12.01.2023 18:32 Відповісти
и пустить его по этому коридору на его открытии первым, пройти от начала и до конца.
показати весь коментар
12.01.2023 18:29 Відповісти
Домовлятись з х*йлом, це як малювати водою - висохло й нема...
показати весь коментар
12.01.2023 18:30 Відповісти
кому шо ,а Ердогану -ґешефт
показати весь коментар
12.01.2023 18:31 Відповісти
"...обмін дітьми та жінками..." що це за маячня? Ми що в бєлгородє угнали в полон (як це зробили кацапи) їхніх жінок та дітей..? Правильно казати "повернення кацапами вкрадених наших жінок і дітей".
Дякуємо турецькій стороні за зерновий коридор, але казати таке, ну це зовсім на голову не налазить.
показати весь коментар
12.01.2023 18:34 Відповісти
***** щось терміново потрібне!
Тепер буде вимагати, в обмін на чергову «перемогу» від зеленського.
І всі гниди будуть тявкати, як це чудово!
показати весь коментар
12.01.2023 18:46 Відповісти
чого *********?)) для ердогана це номінальні речі...
показати весь коментар
12.01.2023 19:31 Відповісти
По тому коридору опзжшиків разом із "сн" відправити на*уй! Ну ще попів із мп.
показати весь коментар
12.01.2023 18:54 Відповісти
у взаємному обміні пораненими в Росії або Україні, Джерело:
Тобто пораненими у Росії? Що бойові дії відбуваються не території росії ?Чи в Анкарі визнають окуповані українські території російськими?
показати весь коментар
12.01.2023 18:56 Відповісти
що таке так званий "гуманітарний коридор" ( з точки зору ворога) і на кого він в дійсності працює ?

----

Олег Царев

сегодня в 9:00

https://m.vk.com/wall-68934093_148208#actions

Турция рассчитывает при посредничестве Анкары открыть гуманитарный коридор между РФ и Украиной для помощи пострадавшим от кризиса на Украине детям, женщинам и раненым, сообщил турецкий омбудсмен Шереф Малкоч.

Надо сказать, что такой коридор уже есть - между Запорожьем и Мелитополем, и работает он без помощи Турции. Пропускной пункт Васильевка. Работает с перебоями, со сложными, постоянно меняющимися правилами пересечения, людей, бывало, обстреливали, но работает. Это единственный пропускной пункт, где можно напрямую попасть из России в Украину и наоборот.

Россия - страна номер один, куда перебираются беженцы с Украины. Этот факт разбивает напрочь аргументы наших противников, что Россия - агрессор. К агрессору за помощью не бегут. За помощью обращаются к своим. Мне кажется, наша российская власть должна делать все, чтобы этот народный коридор в Васильевке продолжал работать. Мы должны помогать своим. И чужие нам тоже не нужны. Пусть уезжают по этому коридору.

Помню, сколько сил стоило отстоять этот коридор. И мы это сделали вместе. Отдельное спасибо блогерам, которые тогда поднимали эту тему, ну и, конечно, моим подписчикам. Мы молодцы!
показати весь коментар
12.01.2023 19:17 Відповісти
цинічна безпринципна потвора...
показати весь коментар
12.01.2023 19:29 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2023 20:09 Відповісти
Ердоган назначен Западом для переговоров с пукиным в качестве психиатра. Но конечно параллельно у него своя игра.
показати весь коментар
12.01.2023 22:18 Відповісти