8337 відвідувачів онлайн

Російське вторгнення в Україну призвело до гуманітарної катастрофи та прискорило глобальну продовольчу й енергетичну кризу, - Гутерріш

гутерріш

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Верховенство права є основоположним принципом для ООН і нашої місії миру, наголосив генсек. Воно захищає вразливих, запобігає дискримінації, насиллю та іншим зловживанням, зокрема від "жорстоких злочинів, включаючи геноцид", додав Гутерреш.

За його словами, держави продовжують безкарно порушувати міжнародне право.

"Російське вторгнення в Україну призвело до гуманітарної катастрофи та порушення прав людини, травмувало покоління дітей та прискорило глобальну продовольчу й енергетичну кризу", - зазначив Гутерріш.

Він вкотре підкреслив, що будь-яка анексія території держави іншою державою внаслідок загрози силою або її застосування є порушенням статуту ООН та міжнародного права.

"У всьому світі ООН мобілізована для боротьби з безкарністю та прагне притягнути винних до відповідальності за допомогою справедливого, незалежного судового розгляду", - зауважив генсек ООН, наголосивши на особливій ролі Міжнародного кримінального суду в цьому.

Топ коментарі
+7
якись папуга дресірований одне і теж саме долдонить
показати весь коментар
12.01.2023 19:15 Відповісти
+7
Продажный дерьмоед. Как там миссия ООН в Еленовке?
показати весь коментар
12.01.2023 19:19 Відповісти
+5
Да пшол он найух...
показати весь коментар
12.01.2023 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якись папуга дресірований одне і теж саме долдонить
показати весь коментар
12.01.2023 19:15 Відповісти
Ні, не зовсім так, пів року назад казали що то російсько-Український конфлікт
показати весь коментар
13.01.2023 01:41 Відповісти
Продажный дерьмоед. Как там миссия ООН в Еленовке?
показати весь коментар
12.01.2023 19:19 Відповісти
Думал сегодня:
Если так наз цивилизованная Европа видит ужасы, которые происходят в Украине. и с пятой раскачки что-то делает, зачастую, одну сотую от нужного, может ли она называться цивилизованной?
показати весь коментар
12.01.2023 19:20 Відповісти
ДБЙБ. Соціалістів треба гнати мітлою із всіх міжнародних організацій! Нічого крім пустих розмов про голодних, лінивих голодранців, котрих повинні годувати українці ціною властних життів! Н
показати весь коментар
12.01.2023 19:22 Відповісти
Да пшол он найух...
показати весь коментар
12.01.2023 19:23 Відповісти
А про тисячі вбитих та закатованих українців, знищенні міста та села - а ні пари з вуст, старий хрін.
показати весь коментар
12.01.2023 19:23 Відповісти
О, знову вискочив! "Гутерріш да що ти гутариш? "
показати весь коментар
12.01.2023 19:25 Відповісти
Тим не менш це опудало проти виключення рашки із ради безпеки ООН.
показати весь коментар
12.01.2023 19:31 Відповісти
то той говорить,шо в памперсах з Києва втікав
показати весь коментар
12.01.2023 19:33 Відповісти
В Україні за 300 днів вбито та покалічено не менше 150 тис громадян України, а гутеріш розповідає про якісь продовольчі кризи у світі. Довпойоп, ***.
показати весь коментар
12.01.2023 20:21 Відповісти
Диванные эксперты год гыгыкавшие "Европа вам ничего не должна, США вам ничего не должны, бросайтесь асфальтом" теперь заявляют что ООН им что-то должно ?
показати весь коментар
12.01.2023 20:40 Відповісти
Абсолютно верно Гутиерреш, а что ты сделал как генсек? Озаботился? Клоунов подобрали на ключевые позиции в Европе.
показати весь коментар
12.01.2023 21:55 Відповісти