8202 відвідувача онлайн

Ізраїль може переглянути допомогу Україні: вже є позитивні зрушення, - посол Корнійчук

ізраїль

Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук у п'ятницю на пресконференції, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Питання перегляду допомоги Україні на сьогодні ще остаточно не визначено. Але ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб це питання було вирішено найближчим часом і на нашу користь", - сказав дипломат.

Корнійчук нагадав, що 30 грудня відбулась телефонна розмова прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу з Президентом України Володимиром Зеленським, "проривів" у розмові не було.

Він також поінформував, що згідно із заявою МЗС Ізраїлю, серед пріоритетів зовнішньополітичного відомства на цей рік є війна в Україні, а новообраний глава МЗС, не конкретизуючи, пообіцяв допомогу Україні.

"Безумовно, ми вдячні за будь-яку допомогу, включаючи гуманітарну. Але ми наголошуємо на тому, що в першу чергу нас цікавлять системи захисту цивільного населення, якщо не наступальна, то оборонна зброя, ППО, що дозволить врятувати життя цивільних. І це Ізраїль може зробити і до певної міри робить, але, знову ж таки, нас цікавить більш активна і ефективна співпраця саме в цій галузі", - зазначив посол України.

За його словами, наразі тривають консультації з нашими американськими колегами. У цьому контексті Корнійчук висловив упевненість щодо досягнення певних успіхів.

"Не про все можна говорити публічно, але певні зрушення вже ідуть у позитивному напрямку. Сподіваюся, ці зрушення будуть більш масштабними, оскільки ми наголошуємо, що гуманітарна підтримка – це дуже важливо, але, вибачте, бинтами та антибіотикам ми війну не виграємо. Нам потрібна більш активна військово-технічна співпраця. Особливо ми наголошуємо на тому, що після того, як Іран фактично вступив у війну, надаючи Росії дрони, підтвердилося старе близькосхідне прислів'я: "Ворог мого ворога - мій друг". Така ситуація має штовхати Ізраїль до більш активної співпраці з Україною", - вважає Корнійчук.

Топ коментарі
+4
Теперь главное чтобы ОП опять какое нибудь г-но в сторону Израиля не наваляли. Типа голосования против в ООНю
показати весь коментар
13.01.2023 16:21 Відповісти
+2
ой я вас умоляю... ани могут пересматривать по два-три раза в день...
показати весь коментар
13.01.2023 15:20 Відповісти
+2
Так без разницы, валяй - не валяй, результат один.
показати весь коментар
13.01.2023 16:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
харупы давайте.
показати весь коментар
13.01.2023 15:07 Відповісти
Харупи нема, беріть хуцпу.
показати весь коментар
13.01.2023 15:17 Відповісти
хуцпы у нас у самих *****.
показати весь коментар
13.01.2023 15:23 Відповісти
ой я вас умоляю... ани могут пересматривать по два-три раза в день...
показати весь коментар
13.01.2023 15:20 Відповісти
Ща якийсь Данілов знову щось киздане про євреїв і другу світову і всі ті зрушення знову полетять коту під хвіст.
показати весь коментар
13.01.2023 15:22 Відповісти
- Чем отличается еврейская мама от арабского террориста?
- С террористом все-таки можно договориться…
показати весь коментар
13.01.2023 15:30 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2023 15:58 Відповісти
Теперь главное чтобы ОП опять какое нибудь г-но в сторону Израиля не наваляли. Типа голосования против в ООНю
показати весь коментар
13.01.2023 16:21 Відповісти
Так без разницы, валяй - не валяй, результат один.
показати весь коментар
13.01.2023 16:51 Відповісти
Що воно несе?Для ізраілю є проблемою засудити агресію мордору в ООН.Проблемно ввести санкції проти орків.Проблемно визнати Голодомор геноцидом українців.Жодного озброєння від євреїв Україна не отримає,вони союзники орків.
показати весь коментар
13.01.2023 17:44 Відповісти
Оружие уже есть, тайно поставляется, в Польше есть израильские заводы
показати весь коментар
13.01.2023 21:08 Відповісти
єто пустой треп Корнийчука
показати весь коментар
13.01.2023 18:25 Відповісти
С самого начала войны, Израиль дал Зеленскому понять, что формальная позиция Израиля, это нейтралитет и если будут какие либо оборонные поставки, то они будут под столом и их не надо афишировать.
Параллельно с событиями в Украине, Израиль поставляет гигантские поставки вооружения и боеприпасов странам НАТО. То есть, например Украине поставили тысячи "Джавелинов" со складов стран НАТО. Вместо них, в страны НАТО поставили тысячи похожих ракет "Спайк" разных модификаций.
И то же самое насчёт систем ПВО и других вооружений. Уже год конвееры в Израильских оборонных предприятиях работают в 3 смены, есть очень много заказов из Финляндии и Германии.
показати весь коментар
04.05.2023 17:26 Відповісти
---* Дивна позиція керманичів Тель--А-Віва щодо намірів допомогти нам.. .( А тим більше що правують Україною переважно срулята...) Бачте найшли відмовку : --- У нас живет много русских-- как то НЕ прилично... Мьі взамен " КУПОЛА " готовьі установить вам. Киеве. сигнализаторьі... Тобто маючи велетенський досвід захисту ( і засобів його виробництва.) отого НЕ пробивного купола від нападок ліванців пропонують нам встановити лише свисток. який буде сюрчати. коли на голови киян буде свистіти ракета . Проглядається велика НЕЩИРІСТЬ Ізраїлітян . яка дивувала ще. до вторгнення : то вони вимагали. щоб Україна .офіційно покаялася перед ними... ( ніби то за участь українських націоналістів у розстрілах в Бабиному яру...) Монотонно бомбардували б*юджет України. щоб гідно увіковічили .(меморіалом ) Бабин яр ... Ніби там лише їх розстілювали ?! А потім і своєрідна подяка : запросили на проектування і спорудження цього віковічного комплексу фахівців із РФ--це вже був явний перебір !?
показати весь коментар
20.05.2023 16:54 Відповісти