8565 відвідувачів онлайн
17 661 11

На Одещині та на Львівщині працює ППО, вибухи чути у Вінницькій та Івано-Франківській областях та у Дніпрі (оновлено)

обстріл_лого

Про роботу ППО на Одещині тамтешня райдержадміністрація повідомила о 15:07, інформує Цензор.НЕТ.

"Зараз працює ППО над територією Одеського району", - йдеться у повідомленні.

Мешканців закликали залишатися в укриттях, бути на зв’язку із близькими та не коментувати можливі влучення у соцмережах.

На Львівщині про роботу ППО повідомив очільник області Максим Козицький. "У Львівській області працює ППО. Залишайтесь в укриттях", - написав він у телеграмі.

Про вибухи на Вінничині повідомляє Суспільне. За словами його кореспондента, вибухи пролунали кілька разів.

Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов написав, що на Вінниччину летять ракети з півдня. За його словами, ворог використовує кілька хвиль ракетних атак, перша з яких - для виявлення засобів ППО.

Також кореспонденти Суспільного повідомляють про вибухи у Дніпрі та на Івано-Франківщині

Вибухи пролунали і в Харкові. Там після них в більшості районів зникло світло, тимчасово зупинився рух потягів у метро.

Інформації про влучання, постраждалих чи руйнування поки немає.

Міський голова Львова Андрій Садовий написав, що є висока загроза ракетних обстрілів міста, і закликав мешканців перебувати в укриттях.

Зараз по всій Україні триває повітряна тривога.

Топ коментарі
+12
довго ж рашисти готувались,збирали інфу від місцевих колаборантів та зрадників
показати весь коментар
14.01.2023 15:47 Відповісти
+2
Герасимову лаври *********** спокою не дають. "Генерал "Армагедець" номер 2"
показати весь коментар
14.01.2023 16:03 Відповісти
+2
Званіє - гєнєрал-трансформатор)))))
показати весь коментар
14.01.2023 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
довго ж рашисти готувались,збирали інфу від місцевих колаборантів та зрадників
показати весь коментар
14.01.2023 15:47 Відповісти
Герасимову лаври *********** спокою не дають. "Генерал "Армагедець" номер 2"
показати весь коментар
14.01.2023 16:03 Відповісти
Званіє - гєнєрал-трансформатор)))))
показати весь коментар
14.01.2023 16:07 Відповісти
Дніпро ❗️❗️❗️ Жах 🤬
показати весь коментар
14.01.2023 16:08 Відповісти
кацапсіни як завжди.
зелені відшашликуються і знову не обвинуватять захід, що той не надає поки вони жруть ніяку різницю - жир по щоках...
показати весь коментар
14.01.2023 16:09 Відповісти
...в Дніпрі приліт в багатоквартирний будинок (((
показати весь коментар
14.01.2023 16:11 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2023 16:43 Відповісти