На Одещині та на Львівщині працює ППО, вибухи чути у Вінницькій та Івано-Франківській областях та у Дніпрі (оновлено)

Про роботу ППО на Одещині тамтешня райдержадміністрація повідомила о 15:07, інформує Цензор.НЕТ.
"Зараз працює ППО над територією Одеського району", - йдеться у повідомленні.
Мешканців закликали залишатися в укриттях, бути на зв’язку із близькими та не коментувати можливі влучення у соцмережах.
На Львівщині про роботу ППО повідомив очільник області Максим Козицький. "У Львівській області працює ППО. Залишайтесь в укриттях", - написав він у телеграмі.
Про вибухи на Вінничині повідомляє Суспільне. За словами його кореспондента, вибухи пролунали кілька разів.
Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов написав, що на Вінниччину летять ракети з півдня. За його словами, ворог використовує кілька хвиль ракетних атак, перша з яких - для виявлення засобів ППО.
Також кореспонденти Суспільного повідомляють про вибухи у Дніпрі та на Івано-Франківщині.
Вибухи пролунали і в Харкові. Там після них в більшості районів зникло світло, тимчасово зупинився рух потягів у метро.
Інформації про влучання, постраждалих чи руйнування поки немає.
Міський голова Львова Андрій Садовий написав, що є висока загроза ракетних обстрілів міста, і закликав мешканців перебувати в укриттях.
Зараз по всій Україні триває повітряна тривога.
зелені відшашликуються і знову не обвинуватять захід, що той не надає поки вони жруть ніяку різницю - жир по щоках...