4724 відвідувача онлайн
8 551 30

ППО збила сьогодні 25 із 38 російських ракет. На сході та півдні протиповітряний бій триває, - Повітряні сили. ІНФОГРАФІКА

ракета

Про це у Фейсбуці повідомляє командування Повітряних сил Збройних сил України, передає Цензор.НЕТ.

"14 січня російські окупаційні війська завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури.

Близько 13.00 ворог здійснив пуски крилатих ракет Х-101/Х-555 із восьми стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспійського моря та ракет "Калібр" із надводних кораблів та підводних човнів з акваторії Чорного моря. Усього – 23 крилаті ракети повітряного та морського базування.

В той же час в повітряному просторі на різних напрямках спостерігалась активність ворожої тактичної авіації.

Із винищувачів Су-35 здійснено 5 пусків керованих авіаційних ракет Х-59.

Також випущено п’ять крилатих ракет Х-22 із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 (одна із цих ракет влучила в багатоповерхівку у м. Дніпро).

Протиповітряна оборона працювала у зоні відповідальності усіх повітряних командувань – "Центр", "Південь", "Схід" та "Захід".

Станом на 18. 30 на сході та півдні країни протиповітряний бій триває. Ворог продовжує атакувати з літаками тактичної авіації. Випущено ще п’ять керованих авіаційних ракет Х-59, чотири з яких збито нашою ППО!

Тож загалом на цей час знищено 25 із 38 ракет різних типів. Зокрема 18 крилатих ракет повітряного та морського базування Х-101/Х-555 та "Калібр", сім керованих авіаційних ракет Х-59.

Співчуття родинам загиблих!

Тримаймо стрій!

Смерть ворогам!

Як ми повідомляли раніше, ранок 14 січня розпочався із підступного удару по Києву.

Столицю України атаковано з північного напрямку зенітними керованими ракети ЗРК С-400/С-300, які летіли по балістичній траєкторії", - йдеться у повідомленні.

ППО збила сьогодні 25 із 38 російських ракет. На сході та півдні протиповітряний бій триває, - Повітряні сили 01

Топ коментарі
+20
Х-22 - тонна вибухівки з точністю +/- кілометр по житлових кварталах. Просто виродки...
показати весь коментар
14.01.2023 19:46 Відповісти
+18
****** русня!
показати весь коментар
14.01.2023 19:48 Відповісти
+12
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
14.01.2023 19:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Х-22 - тонна вибухівки з точністю +/- кілометр по житлових кварталах. Просто виродки...
показати весь коментар
14.01.2023 19:46 Відповісти
А цю ракету ще виробляли наші діди, недоїдаючи, щоб захиститися від злого НАТО і США. Тільки НАТО і США не напали, а цими ракетами доблєсні кацапські терористи вбивають дітей і внуків тих, хто робив ці ракети.
показати весь коментар
14.01.2023 20:23 Відповісти
Не завжди коту масляница..
показати весь коментар
14.01.2023 19:47 Відповісти
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
14.01.2023 19:48 Відповісти
Спробуй арамейською, може дозвонишся.
показати весь коментар
14.01.2023 21:30 Відповісти
та воно вже задрало, я реально бажаю цьому створінню раку і хочу подивитись до яких матінок ракомродиць воно побіжить. реально віропітеки настільки ж відразливі як і совки. навіть не знаю кого ненавиджу більше. - як почитаю віропітеків - то думаю що огидніші - вони, а як бидло почитаю, то думаю що все таки совки
показати весь коментар
17.01.2023 20:57 Відповісти
Як можна порівняти два гівна? А ніяк, що то смердить, що то від'ємно пахне. Я здивований, як можна вірити в те, що професійна повія маючи законного чоловіка народила від святого духу? Ага, вітром надуло. Також прикольно спостерігати як на питання: кому ви більше вірите, Матвію чи Луці, вони сконфужено белькочуть або когось з двох обирають. В чому прикол? А в тому, що Лука, схоже свічку тримав, заявляє, що малого святий дух надув пораючи Марію, а Матвій, теж любитель підглядати, заявляє, що янгол витягнув малого з вуха його матері є такі, що обирають обидва варіанти, себто вірять обом, виходить одночасно шалаву відпорали і витягли з вуха байстрюка . Коротче кажучи віруючі люті імбіцили.
показати весь коментар
17.01.2023 22:39 Відповісти
ух ви жорстко.
я би ще пороху додав(не того, той тупо вірозавр, ну, на публіку)
реально віруни це я думаю ... а може й не гірше ніж совки(почитати висери останніх), так що реально як тут стати не "нацистом"
нє ну реально, воно такую чушь несет(відсилка до пісні КиШ - Бедняжка), це тіпа таке то.
мені просто цікаво якби японці не були такими дебілами і "ФНІЗАПНА" контрударили сраліну взад.
ну ясно шо би не було такого. ну, типу шо всяке гівно ставить раком весь світ. може й так, а може й ні, але я би хотів подивитись
показати весь коментар
20.01.2023 13:11 Відповісти
хах, все як ви сказав, вибач, просто неуважно прочитав. смішно ше за "Йосифа" - свірєпо любив Буха святкового шо застолбив його вівцю
і реально це тупо з тим... як там, з ну типо з .... ну "целібатністю" подається вірунам. просто реально - віруни як і совки - тупо як шизофренія, 2 взаємовиключні питання у них - ок.
ше не знаю хто тупіший з них.
показати весь коментар
20.01.2023 14:49 Відповісти
Тебе животное циничное лицемерное, не надоело еще вопить?
Ты бы еще завизжало - Бэтмене, Русалочко Миккимаусородице - и дальше стандартный твой скулежь.
Ты как и все веропитеки и как все кто твой высер плюсанул - тупое лицемерное рабское трусливое ничтожество. Раз ты вопишь к Ракомродице и Коспоту, то значит ты христоед, то есть планете(или даже всему космосу) - 7000 лет? А че так? Там же написсано!! для таких жалких рабов как ты. Кстати, желаю тебе рака животное и хочу посмеяться как ты с громким визгом побежишь к толстым попам чтобы Святой Ух у тебя рак взял взад. Че? К каким докторам ты побежишь? Так получается в тебе "веры" нету даже не то на горч. зерно, даже на молекулу, на атом в твоей лицемерной туше нету т.н. "веры".
И кстати, животное, если я вот хоть в чем-то солгал щас, то рака мне, а если нет, то - тебе. Ну че, готовь кеды, как и все верозавры при малейшей проблеме, ты с громкими воплями бросишься к докторам, даже и не подумав про забег в капище и золочении толстой руки мужчине в юбке
показати весь коментар
17.01.2023 20:55 Відповісти
животное, добр. пень!
показати весь коментар
20.01.2023 17:47 Відповісти
****** русня!
показати весь коментар
14.01.2023 19:48 Відповісти
Коли ж кацапи отримають по заслугах....
показати весь коментар
14.01.2023 19:56 Відповісти
Кто там со мной спорил что с300 60км по земле потолок? Я говорил что и 200 может. Вобщем Киеву приготовится, если не начнем устраивать бававну на бульбастане будет капец. Эти ракеты перехватывать почти бесполезно, только уничтожать пусковые установки и желательно с экипажем.
показати весь коментар
14.01.2023 19:58 Відповісти
Есть сомнение в инфа по С-300. Ведь показали осколки сбитых ракет в Пирогово. Или у нас уже Патриоты на вооржении стоят?
показати весь коментар
14.01.2023 20:00 Відповісти
Сьогодні була фотка воронки з під Києва. Там діаметр більше 10 метрів і глибина метра 4 а може і більше. Чесно кажучи це не виглядає як бч с300 на 150 кг. Як на мене це якась повноцінна балістика з 400-500 кг бч, у нас в селищі такі падали. Я не знаю чому кажуть саме про с300.
показати весь коментар
14.01.2023 20:30 Відповісти
Да и посему по Харькову тогда с Белгорода стреляют, где расстояние как раз 40-50 и тем самым нам удается иногда С-300 уничтожать? Не проще ли тогда по Харькова действительно стрелять с 100+ км куда мы точно не достанем?
показати весь коментар
14.01.2023 20:03 Відповісти
Ну город же они должны чем то закрывать.
показати весь коментар
14.01.2023 20:11 Відповісти
Всмысле? Так закрывают они город одними комплексами, а для работы по земле другие комплексы используют
показати весь коментар
14.01.2023 20:15 Відповісти
Насколько мне известно - то стреляют они ракетами с помощью штатной функции комплекса по атаке наземных объектов. То есть ракету ведет радар, в самой ракете никакого самонаведения на объекты на земле нет. А в этом случае точность зависит от расстояния, плюс эффект кривизны земной поверхности - на 100км дальности уже ракета за горизонт уйдет. Потому если они хотят попадать во что то - приходится стрелять как можно ближе к цели.
показати весь коментар
14.01.2023 23:02 Відповісти
Русню потрібно знищити , інакше вони ніколи не заспокояться ,
бо без України - вони ніщо , непотріб і алкашня 😠
показати весь коментар
14.01.2023 20:01 Відповісти
Це вже агонія бункернного щура до чого тупе кацапське бидло ці обстріли не зламають українців ,а викликають лише ненавість і прокльони до всього кацапського ,навіть ті хто раніше говорив про так званий братський народ зараз змінили свою думку і чого ви добились чорти ,будь прооклятий народ цього терористичного утворення.
показати весь коментар
14.01.2023 20:05 Відповісти
нам вумнi люди по тэлэку кажуть вже 3 мiсяцi ******, що в козломордих тих ракэт залишилось на 2-3 удара мля...
показати весь коментар
14.01.2023 20:26 Відповісти
65 % виходить збиття Хэрово. Увесь нанотехнологiчний Захiдний Свiт нам вродэ помагаэ IRIS - T, NASAMS, 1 рiк вiйни, а нам обiцяють патрiоти 2шт. клас ! А Гнат казав , що вже наше ПВО досягло 85 % збиття ... Печалька виходить, нас русня переграэ в тих обстрiлах, може обманюють тi хлопи простих Украiнцiв ? Оман, Катар, шольц, байден зi синком Хантером (охотнiк ***), пнх, ОЙ ЗРАДА ! Зрадонька ! Всьо прапала !
показати весь коментар
14.01.2023 20:24 Відповісти
Ну якобы мы не можем сбить X-22 имеющимися системвми.
показати весь коментар
14.01.2023 20:33 Відповісти
По последним новостям ракету таки сбили, после чего она и упала на подъезд. Это никак не отменяет вины мордорков - потому как если бы ракету не запускали - она бы и не взорвалась.
показати весь коментар
14.01.2023 23:03 Відповісти
Т.к. атаки с-300 по Киву со стороны Беларуси были безответными, то похоже они будут продолжаться теперь на постоянной основе ?
показати весь коментар
14.01.2023 21:07 Відповісти