ППО збила сьогодні 25 із 38 російських ракет. На сході та півдні протиповітряний бій триває, - Повітряні сили. ІНФОГРАФІКА

Про це у Фейсбуці повідомляє командування Повітряних сил Збройних сил України, передає Цензор.НЕТ.
"14 січня російські окупаційні війська завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури.
Близько 13.00 ворог здійснив пуски крилатих ракет Х-101/Х-555 із восьми стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспійського моря та ракет "Калібр" із надводних кораблів та підводних човнів з акваторії Чорного моря. Усього – 23 крилаті ракети повітряного та морського базування.
В той же час в повітряному просторі на різних напрямках спостерігалась активність ворожої тактичної авіації.
Із винищувачів Су-35 здійснено 5 пусків керованих авіаційних ракет Х-59.
Також випущено п’ять крилатих ракет Х-22 із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 (одна із цих ракет влучила в багатоповерхівку у м. Дніпро).
Протиповітряна оборона працювала у зоні відповідальності усіх повітряних командувань – "Центр", "Південь", "Схід" та "Захід".
Станом на 18. 30 на сході та півдні країни протиповітряний бій триває. Ворог продовжує атакувати з літаками тактичної авіації. Випущено ще п’ять керованих авіаційних ракет Х-59, чотири з яких збито нашою ППО!
Тож загалом на цей час знищено 25 із 38 ракет різних типів. Зокрема 18 крилатих ракет повітряного та морського базування Х-101/Х-555 та "Калібр", сім керованих авіаційних ракет Х-59.
Співчуття родинам загиблих!
Тримаймо стрій!
Смерть ворогам!
Як ми повідомляли раніше, ранок 14 січня розпочався із підступного удару по Києву.
Столицю України атаковано з північного напрямку зенітними керованими ракети ЗРК С-400/С-300, які летіли по балістичній траєкторії", - йдеться у повідомленні.

я би ще пороху додав(не того, той тупо вірозавр, ну, на публіку)
реально віруни це я думаю ... а може й не гірше ніж совки(почитати висери останніх), так що реально як тут стати не "нацистом"
нє ну реально, воно такую чушь несет(відсилка до пісні КиШ - Бедняжка), це тіпа таке то.
мені просто цікаво якби японці не були такими дебілами і "ФНІЗАПНА" контрударили сраліну взад.
ну ясно шо би не було такого. ну, типу шо всяке гівно ставить раком весь світ. може й так, а може й ні, але я би хотів подивитись
і реально це тупо з тим... як там, з ну типо з .... ну "целібатністю" подається вірунам. просто реально - віруни як і совки - тупо як шизофренія, 2 взаємовиключні питання у них - ок.
ше не знаю хто тупіший з них.
Ты бы еще завизжало - Бэтмене, Русалочко Миккимаусородице - и дальше стандартный твой скулежь.
Ты как и все веропитеки и как все кто твой высер плюсанул - тупое лицемерное рабское трусливое ничтожество. Раз ты вопишь к Ракомродице и Коспоту, то значит ты христоед, то есть планете(или даже всему космосу) - 7000 лет? А че так? Там же написсано!! для таких жалких рабов как ты. Кстати, желаю тебе рака животное и хочу посмеяться как ты с громким визгом побежишь к толстым попам чтобы Святой Ух у тебя рак взял взад. Че? К каким докторам ты побежишь? Так получается в тебе "веры" нету даже не то на горч. зерно, даже на молекулу, на атом в твоей лицемерной туше нету т.н. "веры".
И кстати, животное, если я вот хоть в чем-то солгал щас, то рака мне, а если нет, то - тебе. Ну че, готовь кеды, как и все верозавры при малейшей проблеме, ты с громкими воплями бросишься к докторам, даже и не подумав про забег в капище и золочении толстой руки мужчине в юбке
бо без України - вони ніщо , непотріб і алкашня 😠