8805 відвідувачів онлайн

Внаслідок російського удару по будинку Дніпра загинуло 10 осіб, серед яких 15-річна дівчина, зазнали поранення 64 людини, - ОВА (оновлено)

обстріл,дніпро

Керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко оприлюднив оновлені цифри вбитих та поранених цивільних громадян від російського удару по багатоповерхівці Дніпра.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у телеграмі.

Резніченко зазначив: "21.54.  Уже 9-ро загиблих, серед них 15-річна дівчина… І 64 поранених - 59 шпиталізовані, решта лікуються вдома. Російська ракета принесла горе у десятки дніпровських родин. Час розплати прийде".

У 22-41 Резніченко написав: "10 загиблих…"

Як відомо, внаслідок ракетного удару 14 січня по місту Дніпро була вражена цивільна багатоповерхівка. Сталася руйнація цілого під'їзду.

Заступник голови ОП Кирило Тимошенко повідомив, що в зруйнованому під’їзді врятовано 15 людей.

Керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко оприлюднив інформацію про 5 загиблих та 60 поранених людей, серед яких 12 дітей.

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
14.01.2023 22:12 Відповісти
+21
не беріть скотів в полон, вони ***** нікому в Україні не вперлися - не беріть... - не шумно, відсікайте 2 патрона...
показати весь коментар
14.01.2023 22:15 Відповісти
+14
показати весь коментар
14.01.2023 22:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.01.2023 22:12 Відповісти
Там ще мер Харкова збирається судитися, що йому виписали штраф за бекання мовою терористів.
показати весь коментар
14.01.2023 22:43 Відповісти
І крики ті, на жаль, російською.
показати весь коментар
14.01.2023 22:51 Відповісти
не беріть скотів в полон, вони ***** нікому в Україні не вперлися - не беріть... - не шумно, відсікайте 2 патрона...
показати весь коментар
14.01.2023 22:15 Відповісти
Це не панацея, усі напевно знали,що обстріли будуть, ГУР про війну писав,а про підготовку до обстрілів забув. Була тут дискусія про час на поповнення ракет оркам.....марафон 24 потрібно закрити і не мити людям мозок,
показати весь коментар
14.01.2023 22:18 Відповісти
не панацея? - ну тоді варениками з черешнею це вузькоглазе стадо годуй...
показати весь коментар
14.01.2023 22:23 Відповісти
так что украинских пленных тоже в расход ? не так ли бот?
показати весь коментар
14.01.2023 22:33 Відповісти
очікував щось подібне від кацапосраної щелепи....
наші на своеї землі - кацапня пришла.
показати весь коментар
14.01.2023 22:36 Відповісти
так ты и есть кацап который косит под украинца гнида ватная - ведь не твои же родственник в плену
показати весь коментар
14.01.2023 22:42 Відповісти
тобі тверде 5 на подоляцький зелений вонючий лоб... так і доповіси сержанту...- "срач піднят"
і да мій не в полоні, мій в землі сирой....
показати весь коментар
14.01.2023 22:47 Відповісти
вот брехло еще и чужими жизнями прикрываешься ..
показати весь коментар
14.01.2023 22:49 Відповісти
я б і тобі 2 патрона не пожалів і в їбало твоє курносе-поросяче навіть не глянув би...
показати весь коментар
14.01.2023 22:56 Відповісти
інстінкт - на "чьто" - відсіч - тренуюсь...
показати весь коментар
14.01.2023 23:03 Відповісти
Они и рашке нах никому не нужны.
показати весь коментар
14.01.2023 22:27 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2023 22:17 Відповісти
Во всем багатом на матерщину руцьком языке не хватит слов чтобы назвать этих нелюдей .
показати весь коментар
14.01.2023 22:19 Відповісти
Можете не сумніватися, москлі, що буде відповідь. Але відповідь буде по військовим казармам та базам.
показати весь коментар
14.01.2023 22:23 Відповісти
niie po domam sztoby ruso samki po4uwstowali na swoej shkure !!!
показати весь коментар
14.01.2023 22:30 Відповісти
ruzkih w util6
показати весь коментар
14.01.2023 22:29 Відповісти
"Русскій мір" 21 століття - це німецький фашизм 20-го ст.
https://youtu.be/lePd8GqcPmU
показати весь коментар
14.01.2023 22:29 Відповісти
КОЛИ ВЖЕ ХОТЬ ЩОСЬ ДОЛЕТИТЬ ДО москви
показати весь коментар
14.01.2023 22:30 Відповісти
тодi коли в Украине будет новый президент или хотя-бы текуз-щий уйдет нах в отпуск из своей тяжелой блогерской работы
показати весь коментар
14.01.2023 22:36 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2023 22:33 Відповісти
говорят они сбросили на жилой дом 950 килограмовуб авиационную бомбу - пора отодвигать линию фронта нах..й за белгород брянск и беларашку
показати весь коментар
14.01.2023 22:38 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2023 22:48 Відповісти
а эта ракета называется убийца авианосцев или нет? вроде другая инфа про бомбу была
показати весь коментар
14.01.2023 22:52 Відповісти
Imenno eta. Vmesta avianoscev - po mnogoetažke, tvari.
показати весь коментар
15.01.2023 07:12 Відповісти
Ось цей ********:
показати весь коментар
14.01.2023 22:40 Відповісти
Дніпро. Вже 10 загиблих..
показати весь коментар
14.01.2023 22:44 Відповісти
там в подьезде прописано до 200х человек было.. беда
показати весь коментар
14.01.2023 22:53 Відповісти
Если тебя бьют, а ты не отвечаешь, то это не драка, а избиение !( найдено в сети)
показати весь коментар
14.01.2023 23:05 Відповісти
Ракету Х-22 в Дніпрі було всеж таки підбито ППО і вона впала на будинок ,заявив Арестович..І дійсно є відео коли над будинком вгорі з'являється рожева вспишка а потім стався вибух .Це відео є у Аслана на твіті
показати весь коментар
14.01.2023 23:05 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1614314309676404740 https://twitter.com/i/status/1614314309676404740


Ось відео прильоту в Дніпрі
показати весь коментар
14.01.2023 23:08 Відповісти
Щось голос там за кадром ну дуже рюсьнявий.
показати весь коментар
14.01.2023 23:32 Відповісти
а ще була вспишка, а потім ти написав свій комент
Тому можна припустити, що ти прилетів на тій ракеті щоб написати комент

****** експерти
показати весь коментар
14.01.2023 23:39 Відповісти
Малоймовірно що Ха-22 підбили-занадто швидко летить-на марші взагалі і високо і швидко (швидше за ракету С-300),можна тільки над ціллю,але часу на збиття дуже мало
показати весь коментар
14.01.2023 23:46 Відповісти
Арестович каже що її збила ППО і вона впала на будинок
показати весь коментар
14.01.2023 23:06 Відповісти
он гандон...
показати весь коментар
14.01.2023 23:22 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2023 00:22 Відповісти
ООН хоч трошечки стурбоване?
показати весь коментар
14.01.2023 23:14 Відповісти
Так стурбоване падінням обломків на кордоні Молдови.
показати весь коментар
14.01.2023 23:20 Відповісти
Друзі,щоб зрозуміти ,що відбувається,проаналізуйте наступні факти (це факти,а не мої вигадки): за 10,5 міс війни не загинув і не постраждав жоден 95-кварталовець,Слуга,ОПЗЖопер,кацапоагент,диверсант,коректувальник,жоден олігарх і його челядб,жоден ж.ид......Гинуть тільки українські патріоти і просто мирне населення...
П.С. Рік назад,Слуги прийняли закон про продаж нашої землі до 200 тис.га на рило....
показати весь коментар
14.01.2023 23:16 Відповісти
Удар по багатоповерхівці в Дніпрі був завданий ракетою Х-22 з бомбардувальника Ту-22М3. Як повідомив речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат, було 5 пусків ракет Х-22.

показати весь коментар
14.01.2023 23:17 Відповісти
Людина, на якій кров безневинних в Дніпрі. Олег Тимошин, командир 52-го гвардійського важкого бомбардувального авіаполку російської армії. Саме цей полк вбив людей в Кременчуці влітку минулого року, і він же запустив ракету сьогодні по багатоповерхівці в Дніпрі.

показати весь коментар
14.01.2023 23:18 Відповісти
Ni. Ce ne liudina. Jak tam tvarj na move???...
показати весь коментар
15.01.2023 07:14 Відповісти