Путін пішов ва-банк - він поставив усе на війну, не маючи можливості виграти, - президент Фінляндії Нііністе

Таку думку він висловив в інтерв'ю шведській газеті Dagens Nyheter, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу.
"Я це розцінив так, що він поставив усе на війну, говорячи про "назавжди". Він, як у покері, пішов ва-банк. Мене досі хвилює те, що ми маємо справу з тим, хто йде на все, не маючи можливості все виграти. Що означатиме, якщо ти програв, коли поставив усе?" – сказав президент Фінляндії.
Він додав, що найгірше в цій ситуації те, що закінчення повномасштабної війни не видно.
Президент Фінляндії вважає, що зупинити війну зможе тільки така мирна угода, яка Україною буде сприйматися як справедлива, а у Росії не викликатиме бажання до помсти.
Говорячи про спосіб досягнення миру для України, Нііністе нагадав про радянсько-фінську війну, після якої Фінляндії довелося піти на значні територіальні поступки на користь СРСР.
"Більшість фінів розуміли, що небезпека для нас велика, нам потрібен був мир. Але віддати Карелію тоді було складно. Лише українці мають вирішити, що саме вважати справедливим миром", – наголосив він.
Ідеалізм чистої води.
Фінляндія до сих пір вбухує бюджетні гроші у розвиток сруської Карелії. Нам що те ж 80 років бамбас ремонтувати?
Украинцам, сидящим сейчас по закордонам и в западных областях, может и хороша затяжная война с рашкой
Ото сказав, ну тоді будь ласка скажи і доведи чим конкретно хороша, вони що кайфують і лазять по ресторанах ,отоварюються в дорогих бутиках ,відриваються в клубах і на дискотеках або їм подобаються жити в модульних будиночках до кінця війни або більше і так далі, до речі там багато переселенців їм точно не комфортно , при тому що вони втратили житло, крім того, ті громадяни які розмістилися на західній Україні, абсолютно не застраховані від прильоту ракет.