9314 відвідувачів онлайн

Путін пішов ва-банк - він поставив усе на війну, не маючи можливості виграти, - президент Фінляндії Нііністе

нііністе

Таку думку він висловив в інтерв'ю шведській газеті Dagens Nyheter, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу.

"Я це розцінив так, що він поставив усе на війну, говорячи про "назавжди". Він, як у покері, пішов ва-банк. Мене досі хвилює те, що ми маємо справу з тим, хто йде на все, не маючи можливості все виграти. Що означатиме, якщо ти програв, коли поставив усе?" – сказав президент Фінляндії.

Він додав, що найгірше в цій ситуації те, що закінчення повномасштабної війни не видно.

Президент Фінляндії вважає, що зупинити війну зможе тільки така мирна угода, яка Україною буде сприйматися як справедлива, а у Росії не викликатиме бажання до помсти.

Говорячи про спосіб досягнення миру для України, Нііністе нагадав про радянсько-фінську війну, після якої Фінляндії довелося піти на значні територіальні поступки на користь СРСР.

"Більшість фінів розуміли, що небезпека для нас велика, нам потрібен був мир. Але віддати Карелію тоді було складно. Лише українці мають вирішити, що саме вважати справедливим миром", – наголосив він.

Топ коментарі
+11
У Галабаротьки хтось перевіряв кукуху? Він навіть аналізи не здавав, а лохи були в захваті від наркомана. Ахх який класний чувак на лісапеті, хуже нібудіт.
показати весь коментар
15.01.2023 09:41 Відповісти
+11
Сравнение с финами не правильное, совок просто хотел захватить их территорию. В Украине в первую очередь хотят украсть историю и только во вторую очередь землю! На какие бы уступки сейчас не пойти, вопрос наследника Киевской Руси не даст оркам покоя и война продолжится. По этому Украина должна победить, а северные болота смириться со своей никчемностью в истории.
показати весь коментар
15.01.2023 09:41 Відповісти
+10
Це не працює,вже був Крим -мало,лугандон- мало,до цього чечня,Грузія,Сирія -кожен раз мало.Немає потреби тратити ресурси на пусті речі.Лише звільнення територій разом зі знищенням війська ерефії приносить результат.
показати весь коментар
15.01.2023 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черговий голуб миру
показати весь коментар
15.01.2023 09:15 Відповісти
А що він не так сказав? Він проводить паралель з непростою історією своєї країни. Фіни вимушено пішли на мир, і найближчі півстоліття не мали проблем з цим сусідом. Я з ним згоден - не думаю, що це наш шлях.
показати весь коментар
15.01.2023 10:11 Відповісти
Згоден у тому сенсі, що тільки Україна має вирішувати, чи міняти території на мир. І ми вирішили - це не наш шлях - хоча б тому, що миру все одно не буде.
показати весь коментар
15.01.2023 10:12 Відповісти
Надо принудительно всенародно проверять кукуху кандидатов в президенты, да и самих президентов потом раз в год хотя бы.
показати весь коментар
15.01.2023 09:16 Відповісти
У Галабаротьки хтось перевіряв кукуху? Він навіть аналізи не здавав, а лохи були в захваті від наркомана. Ахх який класний чувак на лісапеті, хуже нібудіт.
показати весь коментар
15.01.2023 09:41 Відповісти
"Колективний Путін" - "моральний наркоман" І щоб залишиться при владі цей "колектив" постійно збільшує дозу "наркотику" - бо попередні уже не допомагають Йому просто немає куди діться- бо у випадку втрати влади з ними "розберуться" звичними для Росії методами - їх просто вб"ють зробивши їх винними у програші Для російського бидла це цілком звичне явище
показати весь коментар
15.01.2023 09:17 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2023 09:25 Відповісти
Закінчити цю війну у своєму мозоку можливо лише втративши його остаточно.
показати весь коментар
15.01.2023 09:29 Відповісти
Адольф Алоїзович теж ходив у ва-банк. Не дуже вдало
показати весь коментар
15.01.2023 09:27 Відповісти
"Президент Фінляндії вважає, що зупинити війну зможе тільки така мирна угода, яка Україною буде сприйматися як справедлива, а у Росії не викликатиме бажання до помсти..."-як Ви собі це уявляете?
Ідеалізм чистої води.
Фінляндія до сих пір вбухує бюджетні гроші у розвиток сруської Карелії. Нам що те ж 80 років бамбас ремонтувати?
показати весь коментар
15.01.2023 09:27 Відповісти
Знищення росії як такої. І все.
показати весь коментар
15.01.2023 09:38 Відповісти
Що цікаво, а рф за що мститися буде?що ми вистояли ? Це ми будемо мститися та судити міжнародних та своїх злочинців
показати весь коментар
15.01.2023 11:00 Відповісти
Путин со своим правительством и народом - цирк уродов и не знаешь, где большее уродство - внешне или внутренне. Тот - карлик, другой - лошадь, но все - алкаши и дебилы.
показати весь коментар
15.01.2023 09:32 Відповісти
Там суцільний дурдом від Кенігсберга до Камчатки.
показати весь коментар
15.01.2023 09:45 Відповісти
Сравнение с финами не правильное, совок просто хотел захватить их территорию. В Украине в первую очередь хотят украсть историю и только во вторую очередь землю! На какие бы уступки сейчас не пойти, вопрос наследника Киевской Руси не даст оркам покоя и война продолжится. По этому Украина должна победить, а северные болота смириться со своей никчемностью в истории.
показати весь коментар
15.01.2023 09:41 Відповісти
Фін маніпулює. У 1940 році у Фінляндіх не було союзників. І це було ХХ століття, коли перекроювати кордони силою було нормою. Зрештою Гітлєр теж анексував територію Франції, наприклад. Але міжнародна коаліція з цим не погодилась. І де зараз Гітлєр? І яку територію Франції займає Німеччина? Тут принципово прийняти рішення про знищення агресора, як це зробили країни антигітлерівської коаліції. І почати втілення цього рішення у життя. Якщо в України забрати хоч найменшу частину території, інші фрики, які на чолі деспотій, скожімо Кім Чен Ин теж захоче відкусити частину Південної Кореї. І тоді повернемося у хаос військових рішень будь-якиз питань. Світу прийде кінець. Людству теж. Розумна людина мала б це рлзуміти.
показати весь коментар
15.01.2023 09:42 Відповісти
"Мирна угода" - це дати такої 3,14зди кремлю, щоб у нього більше не виникало бажання.
показати весь коментар
15.01.2023 09:47 Відповісти
Це не працює,вже був Крим -мало,лугандон- мало,до цього чечня,Грузія,Сирія -кожен раз мало.Немає потреби тратити ресурси на пусті речі.Лише звільнення територій разом зі знищенням війська ерефії приносить результат.
показати весь коментар
15.01.2023 09:53 Відповісти


Украинцам, сидящим сейчас по закордонам и в западных областях, может и хороша затяжная война с рашкой
Ото сказав, ну тоді будь ласка скажи і доведи чим конкретно хороша, вони що кайфують і лазять по ресторанах ,отоварюються в дорогих бутиках ,відриваються в клубах і на дискотеках або їм подобаються жити в модульних будиночках до кінця війни або більше і так далі, до речі там багато переселенців їм точно не комфортно , при тому що вони втратили житло, крім того, ті громадяни які розмістилися на західній Україні, абсолютно не застраховані від прильоту ракет.
показати весь коментар
15.01.2023 15:04 Відповісти
Натяк такий: "ну ви подумайте добре, може, таки віддати території в обмін на мир, це не тиск, ні-ні, вибір за вами, але ми вибрали це, так що..." Ага, ось Ізраїль віддав території, то миру не одержав, теракти щодня, війна періодично. Тож пішов би ти, фінський дідусь, далеко-далеко, до Санти в гості на полюс.
показати весь коментар
15.01.2023 15:25 Відповісти
Як ви так всі будете допомогать то вже невідомо що далі буде. Помощнічкі бл...
показати весь коментар
15.01.2023 18:53 Відповісти
https://zbruc.eu/node/113375?fbclid=IwAR0hZwuLXFyp1GatOMgRtN7BveLWflw1MP4k39bDEHVkSXh4Fg2INoDMr7M
показати весь коментар
16.01.2023 00:07 Відповісти