6296 відвідувачів онлайн

У Києві, у Київській, Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях запровадили екстрені відключення світла

електроенергія

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ДТЕК.

"Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації", - йдеться у повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
Там де ахметовский ДТЕК там #опа з енергопостачанням. В Одесі не було пошкодження
енергетичної інфраструктури, але екстренні відключення є - бо тут ДТЕК керує. "Генерації
немає, але Ви тримайтеся".
показати весь коментар
16.01.2023 10:18 Відповісти
А якого чорта з 20-ти вітрогенераторів під Одесою працюють тільки 3? Значить їхня електрогенерація нікому не потрібна.
показати весь коментар
16.01.2023 10:23 Відповісти
в Одеській області екстрені відключення не припинялися з 23 листопада , а ще сьогодні пішла четверта доба як нема світла зовсім (північ Од.обл.) - може таки вже на часі оголошувати ЧП в регіоні ??
показати весь коментар
16.01.2023 10:33 Відповісти
А нафига вы ночью включаете свет, а целый день без света, Одесса?
показати весь коментар
16.01.2023 10:42 Відповісти