7856 відвідувачів онлайн
1 495 6

Глава МЗС Британії Клеверлі про санкції РФ проти нього: Якщо це ціна за підтримку України, то я радий

джеймс,клеверлі

"До мене застосовано санкції російським урядом. Добре. Якщо це ціна за підтримку української свободи, то я радий бути під санкціями", - зазначив Клеверлі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Коментувати
Сортувати:
Боже мій, як тепер без Урюпінська?
показати весь коментар
16.01.2023 16:57 Відповісти
Хай вже без Урюпінська, але як цей денді без сонячного Магадана більше року витримає?
показати весь коментар
16.01.2023 18:15 Відповісти
Ми теж раді за міністра закордонних справ Великоі Британіі, Джеймса Клеверлі 👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
показати весь коментар
16.01.2023 17:52 Відповісти
Яка біда , яка ж біда😭 не проїде по золотому кольцу . Не надзюрить в ліфту , не обмалює матюччям під'їзд !!! Як ти з цим тепер будеш жити???🤣
показати весь коментар
16.01.2023 17:53 Відповісти
Эх,опередили Вы меня.Я тоже не понимаю радости Джеймса.Он ведь не осознает что потерял.
Не суждено ему проехать по городам Золотого Кольца- Сергиев Посад, Переславль-Залесский, Ростов, Ярославль, Кострома, Иваново, Суздаль, Владимир.Пусть теперь живет с этим.
показати весь коментар
16.01.2023 19:00 Відповісти
Й справді, бути в чорному списку набутилочників - це ознака хорошого тону
показати весь коментар
17.01.2023 00:28 Відповісти