Глава МЗС Британії Клеверлі про санкції РФ проти нього: Якщо це ціна за підтримку України, то я радий

"До мене застосовано санкції російським урядом. Добре. Якщо це ціна за підтримку української свободи, то я радий бути під санкціями", - зазначив Клеверлі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
Не суждено ему проехать по городам Золотого Кольца- Сергиев Посад, Переславль-Залесский, Ростов, Ярославль, Кострома, Иваново, Суздаль, Владимир.Пусть теперь живет с этим.