10000 відвідувачів онлайн
3 736 8

У Бєлгороді пролунали вибухи. Губернатор Гладков повідомив про роботу ППО

бєлгород

Про це повідомив у телеграм-каналі губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, інформує Цензор.НЕТ.

"Над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО. Оперативні служби уточнюють наслідки на землі. За попередніми даними, відомо, що руйнувань і постраждалих немає", - йдеться у повідомленні. 

Коментувати
Сортувати:
мочи козлов за Харків
показати весь коментар
17.01.2023 07:11 Відповісти
Хай стараються! Витрачають ракети І побільше! Бо чим більше ракет розриваються над Воронежем, Білгородом, Севастополем - тим менше їх летить на наші міста Ну і морально-психологічний вплив теж треба зауважувать : одна справа - сидіть на дивані перед телевізором, і радіть, "как наши "хахлов" паджаривают!", і зовсім інша - коли гримить над головою і "очко зжимається" в очікуванні падіння "чогось" на голову!
показати весь коментар
17.01.2023 07:37 Відповісти
Тонеми, настамнєт.
показати весь коментар
17.01.2023 07:47 Відповісти
Бей маченых, шоб буряты боялись.
показати весь коментар
17.01.2023 08:40 Відповісти
ох же той воронєж...
показати весь коментар
17.01.2023 08:56 Відповісти
Видать и там спецоперация тоже. Ажопаделаешь?
показати весь коментар
17.01.2023 10:23 Відповісти
За результатами діяльності, прошу включити ПВО Брянської, Курської, Білгородської народних республік та тимчасово оккупованого Криму до складу Збройних Сил України!
Хлопці ж працюють, стараються
показати весь коментар
17.01.2023 10:32 Відповісти
ВЖЕ ПОРА ЗАМІНИТЬ БЄЛГОРОД НА МОСКВУ.
показати весь коментар
17.01.2023 12:24 Відповісти