Окупанти вночі тричі накрили Нікопольщину вогнем з важкої артилерії, пошкоджено будинки та лінії електропередач

дніпропетровщина

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, інформує Цензор.НЕТ.

"Нікопольщина знову страждала від ворожих ударів…

Росіяни тричі накрили район вогнем з важкої артилерії. Понад два десятки ворожих снарядів прилетіли у дві громади - Марганецьку та Червоногригорівську.

Люди цілі. Пошкоджені будинки та лінії електропередач. Наслідки ще уточнюються", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, решта районів мали тиху ніч - без тривог та атак, і на цю хвилину спокійно.

Коментувати
Сортувати:
Блін. Тільки й читаєш, ''кацапи обстріляли "те'', кацапи обстріляли "се''.А де наша відповідь, на оті обстріли?
показати весь коментар
18.01.2023 08:30 Відповісти
І що цікаво. Разом з Донеччиною тривога і на Кримі. Постійно.
показати весь коментар
18.01.2023 08:34 Відповісти