Окупанти захопили всі комунальні підприємства та заклади освіти в Енергодарі, - мер Орлов

Про це в ефірі Еспресо заявив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передає Цензор.НЕТ.
За словами Орлова, росіяни захопили всі комунальні підприємства та заклади освіти і не пускають місцевих мешканців.
"Вони забрали ключі у освітян і не пускають туди жодних технічних працівників для того, щоб підтримувати систему, яка там є. Також багато техніки навколо Енергодару та промислового майданчика ЗАЕС", - зазначив мер.
Крім того, Орлов повідомив, що в місті дуже багато окупантів, і вони розміщуються на території промислового майданчика та інших приміщень ЗАЕС: "Є випадки, коли у підвалах багатоповерхівок розміщуються кілька десятків окупантів. Вони роблять там склади з боєприпасами, з провізією і мешкають там".
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
ПравдаЛюбка
показати весь коментар
18.01.2023 11:42 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Mykola Korzh #551971
показати весь коментар
18.01.2023 11:55 Відповісти Мені подобається 1 Посилання Kristobal Juan
показати весь коментар
18.01.2023 11:56 Відповісти Мені подобається 4 Посилання Andrey Shevchenko #387516
показати весь коментар
18.01.2023 12:09 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Марта Шепель #549182
показати весь коментар
18.01.2023 13:15 Відповісти Мені подобається 0 Посилання
.