9109 відвідувачів онлайн

РФ може застосувати на війні в Україні новітні танки T-14 "Армата" насамперед із пропагандистською метою, - британська розвідка

армата

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в огляді Міноборони Британії за 19 січня.

Зазначається, що в Москві, найімовірніше, роздумують над застосуванням на полі бою в Україні невеликої кількості новітніх російських танків Т-14. У грудні їх помічали на полігонах на півдні Росії, де, як вважається, розгортають сили перед відправленням на фронт. Російські пропагандистські ресурси після того почали розповідати, що їх готуються застосувати у війні проти України, але невідомо, чи справді ці танки почали брати участь у бойових діях.

"Будь-яке бойове застосування Т-14, найімовірніше, - дуже ризикове рішення для Росії", - пише британська розвідка.

Так, нагадують аналітики, "Армату" розробляли 11 років, встановлені терміни неодноразово зривалися, заплановані обсяги врешті скоротили, надходила інформація про проблеми з виробництвом.

"Додатковий виклик для Росії - пристосувати логістичний ланцюжок для Т-14, тому що він більший і важчий, ніж інші російські танки. Якщо РФ задіє Т-14 на полі бою, це буде насамперед з метою пропаганди. Виготовлено їх, можливо, лише кілька десятків, і командири навряд чи вважатимуть цю машину надійною, щоб покладатися на неї в бою", - зазначають в огляді.

Топ коментарі
+18
Ага, таку здобич українські трактори ще не тягали
показати весь коментар
19.01.2023 09:15 Відповісти
+17
"Нешановний Владіміре Владіміровичу! Пишуть тобі ненависні тобі "бандерівці" Ми зайнялися створенням музею російсько-української війни і тому збираємо колекцію підбитої нашими доблесними захисниками "анало-говнєтної" техніки Ми вже зібрали її багато Однак з усього "анало-говнєтного" у нас не вистачає двох "найжахливіших" - танків Т-14 "Армата" і Су-57 Пришли нам їх , будь ласка, щоб ми поповнили ними свою колекцію Якщо не своїм ходом - то хоч на трейлері Ми - так і буть - витратимо на них одну "Стугну" чи "Стрілу"...!"
показати весь коментар
19.01.2023 09:20 Відповісти
+14
Вірно, виїхала, покрасувалася і заглохла. Хоча в тракторні війська згодитися може
показати весь коментар
19.01.2023 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так их можно будет паяльной лампой жечь!
показати весь коментар
19.01.2023 09:04 Відповісти
Їм світить лише Т-34 … «Как диды ваевали…»
показати весь коментар
19.01.2023 09:18 Відповісти
як сказав "камандір": бурлаки готові, шлеї вже на плечах,
показати весь коментар
19.01.2023 09:33 Відповісти
Вірно, виїхала, покрасувалася і заглохла. Хоча в тракторні війська згодитися може
показати весь коментар
19.01.2023 09:06 Відповісти
А Ви фахівець, як виявляється...
показати весь коментар
19.01.2023 09:10 Відповісти
Ви текст анонсу читали? Чи ніхто не пам'ятає цей випадок?
показати весь коментар
19.01.2023 09:13 Відповісти
а ти по ним спец..підробляв в *****..
показати весь коментар
19.01.2023 09:15 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2023 09:14 Відповісти
"Ручнік" в нього "натотєхнология"
показати весь коментар
19.01.2023 09:22 Відповісти
Не хоче їхати на війну . ! Впирається .
показати весь коментар
19.01.2023 09:31 Відповісти
Ага, таку здобич українські трактори ще не тягали
показати весь коментар
19.01.2023 09:15 Відповісти
Хоч одну спали...мелеш постійно шо-попало...
показати весь коментар
19.01.2023 09:17 Відповісти
Е, ні! Тракторні війська -- це наші, українські! Навіть марку випустили на тему...
показати весь коментар
19.01.2023 09:35 Відповісти
Не помогут лапотной орде ни арматы, ни мобилизация. Пусть промерзнет земля и козломордая кацапня узнает, что такое наши ВСУ по всем направлениям.
показати весь коментар
19.01.2023 09:06 Відповісти
З цього анлогавнєтавава сарая на кольосах який тягали по краснай площаді реготав увесь світ...
показати весь коментар
19.01.2023 09:07 Відповісти
Нам своє робить.
показати весь коментар
19.01.2023 09:08 Відповісти
Хто там їх вже буде "дорізати"? Одні алкосучки залишаться яким всьо пофігу аби залитися якимсь дешевим пійлом...
показати весь коментар
19.01.2023 11:42 Відповісти
Так а де їхні тєрмінатори? Всьо німа?
показати весь коментар
19.01.2023 09:09 Відповісти
Вони тєрмініровали усіх, хто в них позалазив. Такий собі Т-100500, термінує будь-кого хто в нього залізає.
показати весь коментар
19.01.2023 09:18 Відповісти
Фсьо, мона здаватися, це вже серйозно, тим паче рогозін з больнички керує
показати весь коментар
19.01.2023 09:11 Відповісти
горить все..от тому він він іх і ховае подалі від позору..береже для понтів тих 5 штук
показати весь коментар
19.01.2023 09:12 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2023 09:15 Відповісти
Все три "арматы"?
показати весь коментар
19.01.2023 09:16 Відповісти
Та думаю Джавелінам пофіг...
показати весь коментар
19.01.2023 09:16 Відповісти
"Нешановний Владіміре Владіміровичу! Пишуть тобі ненависні тобі "бандерівці" Ми зайнялися створенням музею російсько-української війни і тому збираємо колекцію підбитої нашими доблесними захисниками "анало-говнєтної" техніки Ми вже зібрали її багато Однак з усього "анало-говнєтного" у нас не вистачає двох "найжахливіших" - танків Т-14 "Армата" і Су-57 Пришли нам їх , будь ласка, щоб ми поповнили ними свою колекцію Якщо не своїм ходом - то хоч на трейлері Ми - так і буть - витратимо на них одну "Стугну" чи "Стрілу"...!"
показати весь коментар
19.01.2023 09:20 Відповісти
Нехай. Так навіть краще. Ще й такі танки затрофеїти для колекції і нарешті розібратися що ж там у них такого що так їх піарять. Їх у росії всього 30 машин.
показати весь коментар
19.01.2023 09:20 Відповісти
Как бы не носились с этими чудо-леопардами-крокодилами-енотами, для этой войны, где танки очень уязвимы, легкие Т-72 с активной защитой лучшее что может быть. Не зря западные страны не хотят отдавать свои танки, где защищенность измеряется только метрами или сантиметрами брони, на съедение противотанковым средствам.
показати весь коментар
19.01.2023 09:20 Відповісти
Извиняюсь, динамическая защита.
показати весь коментар
19.01.2023 09:27 Відповісти
Во как!!!! КАЦ ведь говорил надА сдаваться, толи еще будет, а то кацапня еще и царь пушку выкатит на поле боя и царь колоколом будет угрожать с гундяем сидящим на нем!!!! Жуть!!!!!!
показати весь коментар
19.01.2023 09:20 Відповісти
Та навіть нетре бути гіперфахівцем суто по танках, щоб зрозуміти, що ця хрєнь - є виключно хрєнью і приводом для роздерибану бюджету. Там навіть концепція бронювання... Не відповідає взагалі жоднії із можливих загроз)))))))))))))))))

То шліть і побільше, дибіли!)
показати весь коментар
19.01.2023 09:23 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2023 09:26 Відповісти
Podbjut armati,v Siriji ix podbyli tolko kacapi eto umalcali.Interesno amerikansi dast dlia Himars GLSDB bombi.Jesli da tak radius porazenije budet takoj
показати весь коментар
19.01.2023 09:28 Відповісти
для апмати ще потрібно "буксир" і бажано "букси́рне су́дно"
показати весь коментар
19.01.2023 09:29 Відповісти
Підійдуть ісконниє бурлаки
показати весь коментар
19.01.2023 09:51 Відповісти
Т-14 такое же говно как и Т-90....
показати весь коментар
19.01.2023 09:43 Відповісти
Гармата і нема Армата.
показати весь коментар
19.01.2023 09:45 Відповісти
Если танк существует, конечно его будут пытаться испытать в реальном бою. Пропаганда тут на надцатом месте.
показати весь коментар
19.01.2023 09:52 Відповісти
Фсьо не так однозначно!
В них там у щурятнику свої розборки. Директора КБ і підприємств ВПК десятиліттями відмивали купу бабла на проектах "фундервафлей". Більшість бабла було вкрадено. І ці директора краще всіх розуміють, що їхні розробки - це фуфло. І якщо це фуфло вийде на поле бою - їм кірдик, бо путлєр побачить, що його 20 років найобували.
То ці директора перші, хто не хоче бойового застосування їхніх "розробок". Якщо почитати рос.простір, то там щотижня якісь директора/головні конструктори випадають з балконів, вмтрають від серцевих нападів і т.п. Це ті, хто вже спалився із своїми анало-говнєтними зразками зброї...
показати весь коментар
19.01.2023 10:11 Відповісти
Будуть горіти як і інші їх танки.
показати весь коментар
19.01.2023 10:48 Відповісти