4755 відвідувачів онлайн
19 306 58

"Слуга народу" Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку "єдинороску" Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується. ДОКУМЕНТ (оновлено)

Народний депутат України Віталій Безгін у 2020-му році оформив довіреність у Криму на депутатку "Єдиної Росії" Галину Герасімову, яка є його тіткою. Разом з тим, він заявив: "Своїй тітці можу пообіцяти тільки одне: сядеш серед перших, якщо не встигнеш втікти!".

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Народний депутат України Віталій Безгін народився та тривалий час жив у Криму до початку російської агресії, але потім окуповану територію не відвідував. Цензор.НЕТ отримав матеріали щодо майнових та родинних зв'язків "слуги народу" в окупованому Криму.

Згідно з джерел, 15 жовтня 2020-го року Безгін видав довіреність на розпорядження часткою в нерухомому майні, а саме в квартирі за адресою АР Крим, місто Євпаторія, вулиця "60 років Жовтня", будинок 26, кв.160, на ім’я своєї рідної тітки Герасимової Галини Віталіївни. Згідно з офіційними даними РФ, Галина Герасімова на момент укладання довіреності та по цей день є депутатом "державної ради Криму" від правлячої путінської партії "Єдина Росія", та займає посаду заступника голови комітету з державного будівництва та місцевого самоврядування.

Бутусов нагадав, що співробітництво у будь-яких формах з державними зрадниками та російською агентурою під час війни неприпустимо для громадян України. Це порушення закону:

- Стаття 111-1. Колабораційна діяльність - встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України;

- Стаття 436-2. Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України.

Ніякої інформації щодо зв’язків Віталія Безгіна з колаборанткою з "Єдиної Росії" в інтернеті ми не знайшли. Але оскільки ця ситуація має бути максимально публічною для суспільства, ми звернулись до самого Віталія Безгіна за коментарем, і він негайно надав відповідь:

"Я переконаний, що та частина моєї родини, яка підтримує Україну без проблем знайде себе після повернення півострова та буде служити його відновленню. Та ж частина, що обрала проросійські погляди чи діяльність, має понести відповідальність, і, переконаний, понесе! Буду серед перших, хто буде цього вимагати!

Що стосується майна, то я не володію і не володів майном на теренах Криму! Кілька років назад мене повідомили, що в мене є спадщина в квартирі (мова про частку квартири, загальний розмір квартири ~ 60 кв.м.) померлих дідуся та бабусі, які померли вже після анексії. Не маючи як бажання так і змоги їхати на окуповану територію для відмови від даної спадщини, я ухвалив рішення оформити довіреність за українським законодавством на родичку, що фізично перебуває в Євпаторії, з метою відмовитись від даної спадщини від мого імені. По даному кейсу ми проводили консультації з НАЗК, за підсумками яких саме таке рішення було визнане єдиним правильним і таким, що не потребує внесення змін до декларації.

Дана родичка наразі проявляє проросійську позицію, є елементом окупаційної влади, та понесе за це відповідальність! Все чесно і відкрито! Віримо в перемогу та якнайшвидше повернення українського прапору в Крим!

А своїй тітці публічно можу пообіцяти тільки одне: сядеш серед перших, якщо не встигнеш втікти!"

Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 01


Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 02
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 03
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 04
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 05
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 06
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 07
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 08
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 09
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 10
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 11
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 12
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 13
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 14
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 15

Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 16
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 17
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 18
Слуга народу Безгін у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку єдинороску Герасімову. Заявляє, що зараз з нею не спілкується 19

Топ коментарі
+48
Как не Слуга или ОПЗЖист - так предатель. Наголосовали дебилы за уродов.
показати весь коментар
30.01.2023 19:37
+37
Мы говорим - Слуга народа и подразумеваем - вор, коррупционер, предатель, наркоман, подонок и мерзкая тварь.
Мы говорим - вор, коррупционер, предатель, наркоман, подонок и мерзкая тварь и понимаем, что это Слуга народа.
показати весь коментар
30.01.2023 19:41
+33
****, до чого ж огидна і мерзенна ця рашистська гівнопартія зеленого клоуна! Що не морда - то зашкварений пєрсонаж. Вже сил немає терпіти цей ******* рашистський шабаш у тилу!
показати весь коментар
30.01.2023 19:41
Коментувати
Сортувати:
******
показати весь коментар
30.01.2023 19:35 Відповісти
партия ЗЕ-слуг зеленского - партия предателей воров и кремлевских кротов
показати весь коментар
31.01.2023 00:50 Відповісти
Вангую - слуг розгонять, а з Бубочки зліплять героя.
показати весь коментар
30.01.2023 19:36 Відповісти
Как не Слуга или ОПЗЖист - так предатель. Наголосовали дебилы за уродов.
показати весь коментар
30.01.2023 19:37 Відповісти
я дивуюсь коли навіть зараз частина наших воїнів підтримує зе-слуг .
показати весь коментар
30.01.2023 19:44 Відповісти
Жертвы телевизора. Так легче жить, чем анализировать информацию в сети.
показати весь коментар
30.01.2023 19:46 Відповісти
дуже цікаво, куди вивезли батьків і дітей (навряд в Кривому Розі під розривами на задрипаній кухні переховуються))) це я до того...що і за кордоном хатинку має..
показати весь коментар
30.01.2023 20:20 Відповісти
Конечно есть - вилла в Италии и апартаменты В Лондоне. Там хватит, журналисты находили.
показати весь коментар
30.01.2023 21:49 Відповісти
а в мацкве? может же и там быть..
показати весь коментар
30.01.2023 21:57 Відповісти
родители скумбрии там жили в москве
показати весь коментар
31.01.2023 00:51 Відповісти
Так "товарищей" еще никто не отменял со времен революции...!!!
показати весь коментар
30.01.2023 20:46 Відповісти
Мы говорим - Слуга народа и подразумеваем - вор, коррупционер, предатель, наркоман, подонок и мерзкая тварь.
Мы говорим - вор, коррупционер, предатель, наркоман, подонок и мерзкая тварь и понимаем, что это Слуга народа.
показати весь коментар
30.01.2023 19:41 Відповісти
Встигне втекти, ти її заздалегідь повідомиш.
показати весь коментар
30.01.2023 19:41 Відповісти
****, до чого ж огидна і мерзенна ця рашистська гівнопартія зеленого клоуна! Що не морда - то зашкварений пєрсонаж. Вже сил немає терпіти цей ******* рашистський шабаш у тилу!
показати весь коментар
30.01.2023 19:41 Відповісти
Каков поп ... У кого у нас "царские апартаменты" в Левадии? Вот-вот.
показати весь коментар
30.01.2023 19:45 Відповісти
Підтримую кожну літеру..
показати весь коментар
30.01.2023 22:15 Відповісти
Тю так норм же. Крим кримчан, ніякої войни до 24.02.22 не було і взагалі що ви ото до людини придовбались. ЗАРАЗ же він не спілкується. А те що було попередні 9 років війни, ну давайтє нє будєм о старом
показати весь коментар
30.01.2023 19:42 Відповісти
тут питання не стiльки до слуг,а до тих,кто за них голосував!
показати весь коментар
30.01.2023 19:42 Відповісти
тут питання не стiльки до слуг,а до тих,кто за них агітував
показати весь коментар
30.01.2023 19:54 Відповісти
це типу якщо я вас попрошу насрати у себе в кухні - і ви насрете - я буду винен, бо агітував?
показати весь коментар
30.01.2023 19:58 Відповісти
Для початку тут банять на три дні за такі питання, а можуть і на рік.
Пишуть - порушили правила форуму
показати весь коментар
30.01.2023 20:06 Відповісти
з такими питання вам ліпше до психіатра звертатись *)
показати весь коментар
30.01.2023 20:38 Відповісти
те кто за них голосовал как бараны и не знали кого они выбирают не пуганные идиоты-********
показати весь коментар
31.01.2023 00:53 Відповісти
а на кого в преЗЕ оформлена довіренність на квартиру в Криму?
бо боргів там нема...і хтось же платить по руснявим законам...
показати весь коментар
30.01.2023 19:46 Відповісти
Так там в Криму і будиночок Володі, у того, що не втік. То лідеру можна, а слугам ні? Беруть приклад. Є в кого повчитися.
показати весь коментар
30.01.2023 20:07 Відповісти
ще один "депутат" приплив...... Хоча пливе довго, з 2020-го.... СБУ, спите ще?????
показати весь коментар
30.01.2023 19:50 Відповісти
Яке СБУ? Там баканов і наумов здали всіх працівників СБУ, що були за Україну. Баканов ходив і цілував руку московському попу, з якої текла кров українців і підтримував ворожу секту ФСБ до кінця. Мабуть на сповіді, щоб не брехати попу розповідав всі тайни, бо якщо не все кажем, що запитує піп, то і сповідь не є сповідь? Подивіться, чи є в команді Боневтіка українці і жахнетеся, або кацапи, або малороси, ну ті, що служили ще янику і підтримували антимайдан.
показати весь коментар
30.01.2023 20:11 Відповісти
Що вже робиться ***** злодєї народа
показати весь коментар
30.01.2023 19:54 Відповісти
Чим раніше почнемо розстрілювать зелену шваль, тим швидше до ПЕРЕМОГИ.
показати весь коментар
30.01.2023 19:56 Відповісти
Розстрілювати ніхто нікого не буде. Розстрілювати потрібно ворога - росію, яка сьогодні штурмує наші міста. А для перевірки злочинної діяльності в нас є правоохоронні органи, які через рік запрацюють на Україну.
показати весь коментар
30.01.2023 20:13 Відповісти
З якого це дива вони запрацюють на Україну? Єрмак-Татаров здохнуть? Бубочка стане державником?
показати весь коментар
30.01.2023 22:17 Відповісти
Володимир наш Зеленський повинен засекретити все майно і доходи слуг нароту. Бо барига Парашенка постійно підставляє нашого Лідора такими фактами
показати весь коментар
30.01.2023 19:58 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2023 20:32 Відповісти
Шмигаль з самого початку був зашкварний.воду до Криму продавати збирався з перших днів своєї каденції.жовтозуба ***** безкоштовні шатли з чонгару пустила.за чий рахунок,сучище? Шмигаль піздуй,тобто шмигай за рускім кораблем
показати весь коментар
30.01.2023 21:01 Відповісти
На каких помойках зеленая плесень собирала своих слуг ?
показати весь коментар
30.01.2023 19:59 Відповісти
І кого ви 73% навибирали? Як не ворюга, так мародер. Як не мародер, так зрадник. Що вже у 2020 році закінчилася війна і кацапи нам повернули Крим?
показати весь коментар
30.01.2023 20:04 Відповісти
Цікаво кому бубочка довіренність написав.
показати весь коментар
30.01.2023 20:04 Відповісти
Ой блд, яка "несподіванка" - черговий слуга урода виявився подонком, злодієм, брехуном і колаборанти...
показати весь коментар
30.01.2023 20:06 Відповісти
Блін, а депутати ж мають доступ до державної таємниці! А тут такі канали до окупантів! Ту всю шушеру після війни треба зразу арештувати-бо повтікають зарази!
показати весь коментар
30.01.2023 20:08 Відповісти
Скрябін: "Вся та *******, що сидить у верховній раді - то все має бути стріляне і пижжене!"
показати весь коментар
30.01.2023 20:15 Відповісти
Что ни день, то полный пиз.дец
показати весь коментар
30.01.2023 20:21 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2023 20:23 Відповісти
а ничего что предатель и враг Украини Царев, оформил в этом году нотариальную сделку по продаже своей недвижимости! и не где нибудь в Криму, где эта **** сейчас ошивается, а прямо в Киеве, под носом у служб правопорядка и безопасности.
почему до сих пор эта прокремлевская шлюха не лишена украинского гражданства?
показати весь коментар
30.01.2023 20:29 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2023 20:29 Відповісти
Що він верзе?! Він міг взагалі нічого не оформлювати, якщо його не цікавила ця квартира та його прорашистська родичка.

"Не маючи як бажання так і змоги їхати на окуповану територію для відмови від даної спадщини, я ухвалив рішення оформити довіреність за українським законодавством на родичку, що фізично перебуває в Євпаторії..."

Джерело:
показати весь коментар
30.01.2023 20:57 Відповісти
"Дана родичка наразі проявляє проросійську позицію, є елементом окупаційної влади, та понесе за це відповідальність!"

Джерело:

*
Ти вже її "покарав", подарувавши їй нерухомість.
показати весь коментар
30.01.2023 21:03 Відповісти
Каждый слуга должен иметь "запасной аэродром".
показати весь коментар
30.01.2023 21:02 Відповісти
Зелены мразі. Вас скоро вся країна буде ненавидіти...
показати весь коментар
30.01.2023 21:05 Відповісти
Ох і ****** ж цей депутат. Перевзувся на льоту. Буде колихатись на одній гілці з нелюбимою тіткою.
показати весь коментар
30.01.2023 21:09 Відповісти
Насправді цю тему давно вже обсосали і розклали у фейсбуку. І досить авторитетні і правильні люди пояснили що до чого, в т.ч. надавши вислови Безгіна на бік своєї тітки. Тож наразі це просто вкид гівна на мізки необізнаних людей
показати весь коментар
30.01.2023 22:13 Відповісти
ну тиж з групи підтримки зеленського до гроба.ти кого тут обзиваеш запроданець.
показати весь коментар
31.01.2023 10:49 Відповісти
чо так мало наклав? погано поїв?
показати весь коментар
31.01.2023 16:33 Відповісти
чуеш мадьяр.краще не відкривай свое вонюче піддувало.можу тобі і вкласти..давно вже гадиш в інеті.орбанець