5916 відвідувачів онлайн

Японія передала Україні пакет обладнання для телемовлення на заміну пошкодженого ракетним ударом РФ у Київському телецентрі

японія

Японія передала Україні портативне обладнання для телемовлення, яке буде використане замість пошкодженого ракетним ударом РФ у Київському телецентрі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє NHK.

Ретрансляційне обладнання використовуватиметься Національною громадською телерадіокомпанією України на її головній станції у Києві. Проєкт передачі обладнання було здійснено японським урядом через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

"Ця підтримка сприятиме створенню точної, справедливої та неупередженої новинної системи та зміцненню демократії в Україні, а також відновленню та реконструкції України", - заявив міністр закордонних справ Японії Йосімас Хаясі.

Топ коментарі
+6
"Ця підтримка сприятиме створенню точної, справедливої та неупередженої новинної системи та зміцненню демократії в Україні, а також відновленню та реконструкції України", - заявив міністр закордонних справ Японії Йосімас Хаясі. Джерело: А японці чули дось про" єдиний єлємарафон"? А про викинення з цифрового мовлення патріитичних каналів, до не контрилюються ОПою? Вони не бояться, що поставлене обладнання буде пставленеукраїнсьаими урядовцями для посилення владної вертикалі позаконституційної ОПи?
показати весь коментар
11.02.2023 07:25
+6
тепер ****** телемарафон для дебілів та безпорадних пенсіонерів буде ще більш блювотно-потужніший?
показати весь коментар
11.02.2023 07:46
+5
"Єдіній тєлємарахвон" врятовано 👍
показати весь коментар
11.02.2023 08:01
Коментувати
Сортувати:
Японская корпорация Mitsubishi Heavy Indstries (МНI), занимающаяся разработкой перспективного японского истребителя пятого поколения F-X,
показати весь коментар
11.02.2023 07:11 Відповісти
А може не потрібно нам те обладнання?
показати весь коментар
11.02.2023 07:25 Відповісти
"Ця підтримка сприятиме створенню точної, справедливої та неупередженої новинної системи та зміцненню демократії в Україні, а також відновленню та реконструкції України", - заявив міністр закордонних справ Японії Йосімас Хаясі. Джерело: А японці чули дось про" єдиний єлємарафон"? А про викинення з цифрового мовлення патріитичних каналів, до не контрилюються ОПою? Вони не бояться, що поставлене обладнання буде пставленеукраїнсьаими урядовцями для посилення владної вертикалі позаконституційної ОПи?
показати весь коментар
11.02.2023 07:25 Відповісти
Ні, нажаль, не чули. Вони сприймають новини з України лише з офіційних джерел, бо альтернативних немає. Пригодовані блогери-японісти, накшталт Богдана Пархоменка серуть у вуха та очі японців по твітерах та ютубах. Доводиться самотужки проводити роз'яснювальну роботу серед знаймоих. Вони з їхньою ментальністю не можуть зрозуміти, як під час війни можуть продавати армії яйця по 17 грн, якщо в магазині вони по 7, або що електроенергію продають до Європи, тоді як величезна кількість місцевого населення сидить у пітьмі та холоді. Про бардак в ОП я мовчу - це я не в силах їм пояснити.
показати весь коментар
11.02.2023 11:01 Відповісти
Японцы подключат свой истребитель пятого поколения к высокоскоростной сети
показати весь коментар
11.02.2023 07:41 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2023 08:05 Відповісти
Истребитель JASDF F-2
показати весь коментар
11.02.2023 08:06 Відповісти
Мицубиси Ф-2
показати весь коментар
11.02.2023 08:12 Відповісти
20-мм многоствольная пушка M61A1 Vulcan
показати весь коментар
11.02.2023 08:18 Відповісти
Согласно планам министерства обороны Японии, F-X будет подключен к широкополосной высокоскоростной сети, по которой сможет не только получать важную информацию в режиме, близком к реальному времени, но и передавать данные, включая целеуказание. Другие подробности о перспективной военной сети, к которой планируется подключить боевой самолет, пока не раскрываются.с помощью новой сети боевой самолет сможет обмениваться данными с другими истребителями такого типа, беспилотными ведомыми и американской военной техникой.
показати весь коментар
11.02.2023 08:23 Відповісти
тепер ****** телемарафон для дебілів та безпорадних пенсіонерів буде ще більш блювотно-потужніший?
показати весь коментар
11.02.2023 07:46 Відповісти
"Єдіній тєлємарахвон" врятовано 👍
показати весь коментар
11.02.2023 08:01 Відповісти
От як би, завдяки цьому обладнанні ми всі дивились сесію ВР, замість марафону ))
показати весь коментар
11.02.2023 10:13 Відповісти
Сраные кацапы обстреляли наш киевский телецентр и погибли тогда наши люди , а зеленский какого хрена не ударит по останкинской телебашне..,хотя бы разок, . чтобы Соловьёвы, Поповы . Симоняны и Скабеевы усрались от страха!!??
показати весь коментар
11.02.2023 15:02 Відповісти