9207 відвідувачів онлайн
21 255 44

Підозрювану в ліквідації пропагандиста Татарського Дар’ю Трепову затримано

татарський,трепова

Дар’ю Трепову, підозрювану у причетності до ліквідація пропагандиста Максима Фоміна (Владлена Татарського), затримано.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише російське видання "Фонтанка".

За інформацією видання, її затримано на орендованій квартирі.

Про це також повідомили у Слідкомі РФ.

Раніше росЗМІ вже повідомляли, що за підозрою у вбивстві Татарського затримали жительку Санкт-Петербурга Дар’ю Трепову. За даними джерел ЗМІ, внаслідок вибуху Трепова також отримала травми, і потрапила до лікарні, де її затримали.

Однак пізніше повідомили, що її оголошено в розшук.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 2 квітня 2023 року в одному з кафе Санкт-Петербургу внаслідок вибуху був ліквідований російський пропагандист Максим Фомін більш відомий як Владлен Татарський.

Внаслідок вибуху ще 25 осіб дістали поранення.

Топ коментарі
+19
Какой то тупой киллер. Ее скорее всего использовали в темную
показати весь коментар
03.04.2023 11:10 Відповісти
+17
Якщо вона , дійсно, причетна до ліквідаціі цього виродка,
Їй орден потрібно дати
показати весь коментар
03.04.2023 11:11 Відповісти
+13
Та тут учора один "Скочив як Пилип з конопель", та став писать про "краважаднава Зеленскава, падкладывающева бомбы и убивающего людей пачками" А "Запад" глаза закрывает на это"! Попросив оголосить весь список "пачки" Поки мовчить - мабуть, список складає!
показати весь коментар
03.04.2023 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какой то тупой киллер. Ее скорее всего использовали в темную
показати весь коментар
03.04.2023 11:10 Відповісти
Не думаю, что в темную - ведь отсела от него подальше, значит все знала. И не тупая - ведь свое дело сделала, а потом еще сутки (примерно) от органов скрывалась.
показати весь коментар
03.04.2023 11:15 Відповісти
честно говоря не понимаю а нам какое дело кто как зачем ****** и точка..
показати весь коментар
03.04.2023 11:23 Відповісти
справа нам є.., атентат по ліквідації раша-фашистського пса, це +1 в копілочку перемоги над мерзотною московією.
показати весь коментар
03.04.2023 12:21 Відповісти
Девушку жалко - ведь наш же человек.
показати весь коментар
03.04.2023 16:58 Відповісти
Во первых, она засветила лицо. Во вторых, знай она что там бомба быром бы убралась из кафе.
показати весь коментар
03.04.2023 23:25 Відповісти
А разве не убралась? Только на 2-й день нашли.
показати весь коментар
04.04.2023 10:42 Відповісти
По лицу, она удмуртка . С чего бы это удмурты зашевелились
показати весь коментар
03.04.2023 21:06 Відповісти
Касапи дешевий цирк розігрують.
показати весь коментар
03.04.2023 11:11 Відповісти
Ща ********* расскажет шо то двоюродная сестра Буданова)
показати весь коментар
03.04.2023 12:09 Відповісти
щас будет ванна і какава с чаем
показати весь коментар
03.04.2023 11:11 Відповісти
А наче трохи й шкода дівчину... Корисну справу зробила.
показати весь коментар
03.04.2023 11:11 Відповісти
Якщо вона , дійсно, причетна до ліквідаціі цього виродка,
Їй орден потрібно дати
показати весь коментар
03.04.2023 11:11 Відповісти
50/50.

Варіант -"втемну" використали і того, хто їй статуетку"доручив"...
показати весь коментар
03.04.2023 11:13 Відповісти
Она по любому сдаст того кто ей дал бомбу. Так что разница не большая. Разве что бомбист будет на свободе, если успел сбежать. Главный вопрос кто заказчик.
показати весь коментар
03.04.2023 11:16 Відповісти
Прапор український знайшли при обшуку? Значить - "бандераффка"
показати весь коментар
03.04.2023 11:13 Відповісти
"Візитка Яроша" уже не актуальна
показати весь коментар
03.04.2023 11:19 Відповісти
Та здається що він "перевтомився" і щез - як і Тягнибок
показати весь коментар
03.04.2023 11:25 Відповісти
Може власник і щез, проте його візитівка досі "працює"
показати весь коментар
03.04.2023 11:32 Відповісти
Мені якось "паралельно"... "Не створюй собі "кумира"... (так жить легше - не треба буде потім в "кумирі" розчаровуваться)
показати весь коментар
03.04.2023 11:42 Відповісти
+візитівку Зєлі)))
показати весь коментар
03.04.2023 11:16 Відповісти
Та тут учора один "Скочив як Пилип з конопель", та став писать про "краважаднава Зеленскава, падкладывающева бомбы и убивающего людей пачками" А "Запад" глаза закрывает на это"! Попросив оголосить весь список "пачки" Поки мовчить - мабуть, список складає!
показати весь коментар
03.04.2023 11:23 Відповісти
К вечеру сознается, что взорвала ублюдка по приказу нацистов
показати весь коментар
03.04.2023 11:13 Відповісти
загубиться...в водоймі...
показати весь коментар
03.04.2023 11:15 Відповісти
а ще візитки Яроша актуальні?
показати весь коментар
03.04.2023 11:16 Відповісти
Блін... тримайся, Дар'я, ти героїня! ❤️
показати весь коментар
03.04.2023 11:16 Відповісти
Люди не пострадали, ну и ладненько.
показати весь коментар
03.04.2023 11:17 Відповісти
Навіщо нам це все...? Достатньо було лише новини, що те лайно вже не дихає...
Решта вже просто срач...
Ясна річ що його прибрало фсб, а якісь там розслідування, затримання... Це все потрібно російській біомасі, не нам
показати весь коментар
03.04.2023 11:19 Відповісти
"Признания" давно написаны. Ей останется лишь подписать. Дебил небензя ещё будет трясти этой бумажкой в ООН визжа про "украинских террористов".
показати весь коментар
03.04.2023 11:20 Відповісти
В расее всегда было много бомбистов, это традиция еще с царских времен. Когда еще были не рабами, и в результате чего привели свою страну к 70-летнему рабству.
показати весь коментар
03.04.2023 11:20 Відповісти
Той випадок, коли у дівчини більші яйця ніж у всіх кацапів разом взятих.

Якщо росіяни чоловіки не підтримають її, то вони просто ідіоти, померти на чужбині за Царя, виконуючи злочинні накази, замість того щоб нищити рашистів у себе вдома.

Анти-воєнний рух на московії набирає нового розмаху.
показати весь коментар
03.04.2023 11:26 Відповісти
наградіть і атпустіть!
показати весь коментар
03.04.2023 11:38 Відповісти
будущий "герой росии"

"По его словам, во время взрыва Владлен Татарский взял удар на себя, укрыв от него многих людей. https://www.gazeta.ru/social/news/2023/04/03/20122057.shtml
показати весь коментар
03.04.2023 11:40 Відповісти
В кишенях знайдено "рошенки", портрет Бандери, і три українські прапори.
показати весь коментар
03.04.2023 11:40 Відповісти
і білет на концерт 95 кварталу
показати весь коментар
03.04.2023 13:26 Відповісти
..взрыватель мог заминировать "любую козу".. тут - без обид... усе це - чийсь сценарій (кацапський Український......)... але здох "максім" - ну й - ***** з ним
показати весь коментар
03.04.2023 11:41 Відповісти
фсб зачищає ваєнних блохеров. Тепер притихнуть и будуть співати в одні ноти.
показати весь коментар
03.04.2023 11:51 Відповісти
Хто його там відкобзонив, марсіяни, чукчі, чи міхалков - головне - результат.
А він дуже добрий. Мразота повинна бути знищена.
показати весь коментар
03.04.2023 12:08 Відповісти
Фиксации самого момента взрыва нету.... Так что все, вплоть до статуэтки и подозреваемой телки может быть ЛИПОЙ и ВЫДУМКОЙ РУССКИХ СПЕЦСЛУЖБ... Тоесть статуэтка могла быть но взрыв произошел по другой причине...

Это ж какая оплеуха может получится для ФСБ...В центре Питера, в пригожинском кафе, подорвать знаменитого пропагандона, к тому же сам ликвидатор не пойман.... Уже вижу, как абсиррраются Соловьёв, Скобеевы, и Киселев...вся лахта и даже русское ЦИПСО...

А так получается и дело раскрыто в назидание врагам России, и остальные пропагандоны могут спать спокойно, дальше нести свой бред, и даже кто-то из ФСБ получит медальки от Пуйла...
показати весь коментар
03.04.2023 12:19 Відповісти
Мутная история.
показати весь коментар
03.04.2023 12:22 Відповісти
Потом о ней забудут и она спокойно пойдет домой, ФСБшники своих не бросают😂🤣