6852 відвідувача онлайн

Шмигаль: Кошти з траншу МВФ підуть на пенсії та зарплати для вчителів та лікарів

шмигаль

Кошти від Міжнародного валютного фонду будуть спрямовані на фінансування пріоритетних видатків, зокрема пенсій, соціальних виплат, зарплат учителів та лікарів.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Телеграм-канал Уряд online.

"МВФ затвердив програму фінансування для України на $15,6 млрд. Учора перший транш у розмірі $2,7 млрд уже надійшов до держбюджету. Ці кошти одразу спрямуємо на фінансування пріоритетних видатків, зокрема пенсій, соціальних виплат, зарплат учителів та лікарів", - зазначив Шмигаль.

Нагадамо, виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) у п’ятницю, 31 березня, схвалила нову чотирирічну програму розширеного фінансування для України обсягом близько $15,6 млрд. Перший транш у розмірі 2,7 млрд вже надійшов до держбюджету. 

Топ коментарі
+19
Бреше, як завжди.
показати весь коментар
04.04.2023 18:16
+14
"Проблема соціалізму в тому, що врешті-решт у вас закінчуються чужі гроші" (М. Тетчер)
показати весь коментар
04.04.2023 18:25
+9
Ой как благородно ! А судьям , прокурорам и прочим с пенсией от 150 тысяч вообще платить перестанут ?
показати весь коментар
04.04.2023 18:34
Коментувати
Сортувати:
Бреше, як завжди.
показати весь коментар
04.04.2023 18:16 Відповісти
не бреше,в раді не просто лікарі і вчителі сидять,а заслужені
показати весь коментар
04.04.2023 18:23 Відповісти
На премії *********
показати весь коментар
04.04.2023 18:23 Відповісти
На яйця залиште!
показати весь коментар
04.04.2023 19:00 Відповісти
Проїдання
Зекономили кошти на обороні, тепер в таких боргах....
показати весь коментар
04.04.2023 18:23 Відповісти
"Проблема соціалізму в тому, що врешті-решт у вас закінчуються чужі гроші" (М. Тетчер)
показати весь коментар
04.04.2023 18:25 Відповісти
невже нарешті зарплату вчителям дадуть у розмірі 4000 долярів, як колись обіцяв Зе? Бо більш такої нагоди не трапиться.
показати весь коментар
04.04.2023 18:29 Відповісти
330! Каждому. (С)
показати весь коментар
04.04.2023 18:33 Відповісти
Це волюнтаризм... ти в курсі...
показати весь коментар
04.04.2023 18:41 Відповісти
Та у вчителів вона вже майже 3,5 роки 4000,тепер "дадуть" таку і лікарям.
показати весь коментар
04.04.2023 18:41 Відповісти
Єврів.
показати весь коментар
04.04.2023 18:45 Відповісти
Зарплатня буде максимум 4000 українських доларів під назвою "гривня".
показати весь коментар
04.04.2023 19:32 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2023 18:31 Відповісти
Шоб она так жила.
показати весь коментар
04.04.2023 18:35 Відповісти
та навіщо дріб'язуватися - відмінити пенсію і все
показати весь коментар
04.04.2023 18:40 Відповісти
когда уже в Киеве появится народный стрелок?
показати весь коментар
04.04.2023 19:05 Відповісти
Vox Vox - это прикол или взаправду?
показати весь коментар
04.04.2023 19:35 Відповісти
та говорила когда то
показати весь коментар
04.04.2023 19:57 Відповісти
это вселяет оптимизм - значит в следующем марте пенсионерам снова прибавят к пенсии 168 гривен.
показати весь коментар
04.04.2023 18:32 Відповісти
Ой как благородно ! А судьям , прокурорам и прочим с пенсией от 150 тысяч вообще платить перестанут ?
показати весь коментар
04.04.2023 18:34 Відповісти
это другое, это пожизненное содержание
показати весь коментар
04.04.2023 19:07 Відповісти
Пенсіонери і вчителі взагалі не побачать ці гроші, розкрадуть.
показати весь коментар
04.04.2023 18:43 Відповісти
А разве кредит от мвф, как всегда, не пойдет на погашение ранние выданных кредитов? Или в копилку НБУ? А политические требования мвф озвучит гетманцев? Перемены с 1 июля - это их " помощь "?
показати весь коментар
04.04.2023 18:43 Відповісти
И какие "политические требования МВФ", а ну расскажи нам может в НАТО застявят вступить, не? или в лесбиянки тебя принудительно отправят?
показати весь коментар
04.04.2023 19:06 Відповісти
Макс полиграф, ты всегда много пишешь на форуме ЦН, но у тебя полный ноль подписчиков. Как ты думаешь, почему? Подсказку хотела написать. Но, реально, не хочется тебя обидеть. Представь себе в Сети есть вся информация об условиях кредита мвф для Украины.
показати весь коментар
04.04.2023 20:01 Відповісти
Коли мудрий нарід обирає "по-приколу",
не варто дивуватися, що найдурніші жарти стають реальністю.
показати весь коментар
04.04.2023 18:44 Відповісти
По злой иронии квартальные говношутки становятся реальностью
показати весь коментар
04.04.2023 18:49 Відповісти
А чого це зла іронія? Просто 73%дебілів вдало проголосували в 2019 році.
показати весь коментар
04.04.2023 19:53 Відповісти
Дебіл ти,як що не знаєшь яке число виборців голосувало на виборах.
показати весь коментар
04.04.2023 21:18 Відповісти
Я не дебіл, бо за того поца не голосував. А ось 73%такідебіли.
показати весь коментар
05.04.2023 06:44 Відповісти
73 відсотка від якої кількості громодян?поясни?Як шо ти не дібіл. Бо 73% це 32850000 грамодян.
показати весь коментар
05.04.2023 08:35 Відповісти
Дебіли проголосували в 2019 році. Ти тупий, чи поклонік зеуродів?
показати весь коментар
05.04.2023 18:01 Відповісти
Я ненавиджу усіх,тебе теж.Бо ти безпідставно ображаєшь людей.Ображай тих,кого конкретно бачив що голосовали на виборах,а не копіруй те,що чув.Чутки бувають брехливі.
показати весь коментар
06.04.2023 08:01 Відповісти
73% це я копіюю? Захлинись у своєї ненавісті.
показати весь коментар
06.04.2023 08:16 Відповісти
коротше розкрадуть, що тут прикрашати..вчителям, лікарям....
показати весь коментар
04.04.2023 18:52 Відповісти
Пхах... Остальные пусть сосут)
показати весь коментар
04.04.2023 19:00 Відповісти
Средства пойдут, но не факт что дойдут, в дороге всякое может случиться.👽
показати весь коментар
04.04.2023 19:05 Відповісти
дети уехали и не вернуться, а учителям зп из кредитов платить?
Пенсии из кредита во время ВП по 10-100к платить?
В этой схеме прелестно все!
показати весь коментар
04.04.2023 19:18 Відповісти
ащо, більше в нас нікого немає, крім вчителів і лікарів... яке ж ти прпижчене шмигля
показати весь коментар
04.04.2023 19:19 Відповісти
а чиї ще зарплати фінансуються з держ бюджету?
показати весь коментар
04.04.2023 19:39 Відповісти
и большая часть в ваши ж идовские карманы
показати весь коментар
04.04.2023 19:25 Відповісти
дадуть рибу, а не вудлище...якщо ваще дадуть
показати весь коментар
04.04.2023 19:39 Відповісти
Кондор, разве только "жиды" бенефициары вороства в Украине? К чему этот антисемитизм?
показати весь коментар
04.04.2023 19:40 Відповісти
і росіяни
показати весь коментар
04.04.2023 19:47 Відповісти
вчителі вже 4 роки не працюють , але зарплату їм платять! нормас
показати весь коментар
04.04.2023 19:51 Відповісти
По 4000 евро,как и хотели 73 процента
показати весь коментар
04.04.2023 19:54 Відповісти
73% чого?
показати весь коментар
04.04.2023 21:21 Відповісти
так так нарештi вчiтеля отримають по 4к доларiв а потiм на шашлички
показати весь коментар
04.04.2023 21:12 Відповісти
Самі "обіжені", після обіда, а половину і до обіда хрін кого на роботі знайдеш і перших і других.
показати весь коментар
04.04.2023 21:13 Відповісти
Зелені мудараси одним словом , а не уряд, у нашому ОТГ вчителі за жовтень, грудень, січень, березень отримали З\П лише за три тижні, а за четвертий за власний рахунок, тепер за 2 місяці до закінчення навчального року голова ОТГ вже наказав вчителям брати перед отпуском 2 тижні за свій рахунок і це при середній зарплатні у вчителя 8-9 тис. грн. Ще пару років таких "зряплат", як пишуть тут зелені сраколизи, і в школі взагалі не буде кому робити - пенсіонери повмирають, а молоді там давно немає на ці копійки "в 4 тис. у.о.", але цього і добиваються усі "проукраїнські" уряди за останні 30 років, бо тут на Україні не потрібні навчені молоді люди, потрібна челядь яка правильно проголосує "по пріколу" за пиво і відосики.
показати весь коментар
05.04.2023 08:47 Відповісти