12945 відвідувачів онлайн
5 475 32

У Росії з’являються групи активістів, які готові до збройного опору режиму, - ГУР МО

росія

Російське населення позбавлене будь-яких легітимних засобів боротьби, і в країні з’являються групи активістів, готові до збройного опору проти чинного режиму.

Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ситуація в самій Росії стає все більш напруженою. З’являються місцеві групи активістів, які готові до тепер уже збройного опору проти внутрішньої окупації, якою вони вважають владу Путіна і його режиму, і в такий спосіб готові захищати власні права, оскільки влада Путіна позбавила населення самої Російської Федерації до будь-яких легітимних засобів боротьби. І іноагенти, і тюрми, і замахи, і напади – це той режим терору, в якому росіяни давно живуть,.. не всі хочуть з цим миритись", - пояснив він.

За словами Юсова, є "аспект поневолених народів і їхнього пробудження, усвідомлення того, що Росія їх використовує як гарматне м'ясо, в тому числі й у війні проти України".

"Тому цей анахронізм, яким є сучасна Російська Імперія, що називається Російською Федерацією, - безумовно, в ньому багато протиріч. Ці протиріччя саме в такій гострій фазі стають більш очевидними і рано чи пізно призведуть до трансформації самої РФ", - зазначив представник ГУР.

Топ коментарі
+14
Чомусь слабо віриться,що кацапські раби здатні на на опір або тим паче на бунт.Хіба що на колінах.
Але побажаю їм успіху.
показати весь коментар
07.04.2023 17:18
+10
але сподіваюся всі усвідомлюють, що всі ці активісти нам все одно не друзі і не брати. і як би там рф не трансформувалася, це нове утворення все одно буде виношувати плани по нашому поневоленню і знищенню.
показати весь коментар
07.04.2023 17:13
+9
показати весь коментар
07.04.2023 17:20
Коментувати
Сортувати:
Успіхів
показати весь коментар
07.04.2023 17:11 Відповісти
але сподіваюся всі усвідомлюють, що всі ці активісти нам все одно не друзі і не брати. і як би там рф не трансформувалася, це нове утворення все одно буде виношувати плани по нашому поневоленню і знищенню.
показати весь коментар
07.04.2023 17:13 Відповісти
не обов'язково. дивлячись, як пройде революція, і яка буде ідеологія нового утворення. якщо революція в них переможе, то це буде абсолютно інша держава. а пропаганда минулого режиму вивітрюється досить швидко, якщо її не підживлювати ззовні. німці не дадуть збрехати.
показати весь коментар
07.04.2023 17:22 Відповісти
маю на увазі демократичну революцію, а не якусь там знову пролетарську ))
показати весь коментар
07.04.2023 17:31 Відповісти
в імперіях демократичні революції НЕМОЖЛИВІ в принципі!
показати весь коментар
07.04.2023 20:27 Відповісти
то римська імперія все ще існує? ))
показати весь коментар
07.04.2023 20:55 Відповісти
Ага, ага, так , так-на кацапії де один мєнт ганяє сотню мітингарів.. Ну, ну! Не відбілюйте мордор! Кацапи-вороги!
показати весь коментар
07.04.2023 17:17 Відповісти
Чомусь слабо віриться,що кацапські раби здатні на на опір або тим паче на бунт.Хіба що на колінах.
Але побажаю їм успіху.
показати весь коментар
07.04.2023 17:18 Відповісти
показати весь коментар
07.04.2023 17:20 Відповісти
Не надо выдавать желаемое за действительное.
показати весь коментар
07.04.2023 17:22 Відповісти
А скільки ще років по твоєму проіснує російська федерація?
показати весь коментар
07.04.2023 17:26 Відповісти
Так,з'являються.Групи перевдягнених активистами ефесбешеників,для відлову в створених їми же самими інтернет-пабліках дурників.
показати весь коментар
07.04.2023 17:25 Відповісти
А ті дурники, теж перевдягнені ефесбешники.
показати весь коментар
07.04.2023 17:27 Відповісти
Не виключно
показати весь коментар
07.04.2023 17:30 Відповісти
Будь ласка, організовуйте ше один батальйон і вперед під Авдіївку/Мар'їнку!
показати весь коментар
07.04.2023 17:26 Відповісти
під Авдіївкою і українці справляться. на багато ефективніше буде, якщо вони будуть підривати російські воєнні заводи та залізничні колії
показати весь коментар
07.04.2023 17:29 Відповісти
якщо... багато вони напідривали заводів/фабрик/колій за більше, аніж рік активної фази війни? На московії ФСБшники їх швидко пов'яжуть завдяки "стукачам". Нехай проявляють свою ненависть до пуйла у шанцях під Авдіївкою; так дуууже гаряче.
показати весь коментар
07.04.2023 17:40 Відповісти
ну з росії регулярно надходить інформація про пожежі на заводах. тому вважаю, що так, багато
показати весь коментар
07.04.2023 18:00 Відповісти
ні. ті батальйони набагато ефективніше використати десь під Білгородом, курськом, Брянськом...
показати весь коментар
07.04.2023 17:33 Відповісти
Нашим розвідникам ГУР не смішно із самих себе? Вже смвіється вся світова спільнота із їх заяв і прогнозів, які не збулися від слова зовсім. Виходить, що л'ється одна дизинформація виключно для українців.
показати весь коментар
07.04.2023 17:33 Відповісти
Будановці то не розвідники, а Зе пропаганда.
показати весь коментар
07.04.2023 19:07 Відповісти
Чем успешней ЗСУ будет дембелезовывать "руzzких асвабадителей", тем больше "асвабадители" будут боятся украинского война больше чем сосбственной репреесивной машины, тем быстрее начнется освобождение россии от путлера.
показати весь коментар
07.04.2023 17:36 Відповісти
А колись Юсов був нормальним журналістом, а тепер вирішив замінити буданова.
показати весь коментар
07.04.2023 17:37 Відповісти
Вынесем все это Г**но одним выстрелом
показати весь коментар
07.04.2023 17:38 Відповісти
Наші агенти є у кремлі - заявляв ГУР. Що їхні агенти є в ОП, СБУ не заявляло.
показати весь коментар
07.04.2023 17:43 Відповісти
дурня...який опір? хто? гіркін і банда?
показати весь коментар
07.04.2023 17:50 Відповісти
Будь-які процеси в кислобздійній вигрібації повинні бути надійно ізольовані з нашого боку, тільки і всього.
показати весь коментар
07.04.2023 18:28 Відповісти
Та конечно и с оружием в руках! Народовольцы в карету ,бонбу, кидать! Военкоматы палили чуть---там нет ночью никого, а райотдел ментовский---да хоть один! Нет и близко таких там.
показати весь коментар
07.04.2023 18:30 Відповісти
У Росії з'являються групи активістів, які готові до збройного опору режиму, - ГУР МО Джерело:
ЧВК НАВАЛЬНОГО 🤣
показати весь коментар
07.04.2023 19:06 Відповісти
ГУР МО - 🤡🤡🤡
показати весь коментар
07.04.2023 19:31 Відповісти
сколько там таких?горстка....а 95 процентов или больше биомусор!
показати весь коментар
07.04.2023 20:03 Відповісти