3837 відвідувачів онлайн
24 940 70

Українська діаспора домоглася скасування концертного туру по США дуету "Кролики". ФОТО

кролики

У США вже скасували 8 з 9 концертів "Кроликів". Гумористи не зможуть виступати, адже активісти зв’язалися з організаторами їх виступів.

Про це повідомив активіст Данило Тонкопій на своїй Facebook-сторінці, інформує Цензор.НЕТ.

"Два коміка з України під назвою "дует "Кролики" запланували у квітні ряд концертів в США і Канаді: Філадельфія, Нью-Йорк, Чикаго, Майамі, Денвер, Сіетл, Сан Дієго, Лос Анджелес, Ванкувер... Гумор у цих 60-річних коміків примітивний: "Кролики, це не тільки цінне хутро". Але хто ми такі, щоб оцінити гумор? Але річ в іншому. З'ясувалося, що "Кролики" підтримують росіян", - написав Тонкопій.

Він зазначив, що з 2015 року Данилець і Моїсеєнко внесені в базу "Миротворець", тому що вони відвідували тимчасово окупований Крим і виступали на російських концертах. Гумористи висміюють Україну, їздять по Росії й раніше скаржилися, що їх "труять" за підтримку путінського режиму.

Однак "Кролики", судячи з усього, вирішили відправитися у США. Але навряд чи вони очікували, що зіткнуться з "культурою скасування".

"Що ми зробили: зв'язалися з концертними майданчиками. Зв'язалися з промоутерами, з організаторами туру. Підготували листи в мерії. Підготували всі інструменти скасування. У підсумку, скасували 8 з 9 концертів. Поки на сайті організатора залишився тільки концерт в Нью-Йорку, всіх інших концертів вже немає. Над Нью-Йорком теж працюємо, і впевнений, що теж скасуємо. Якщо ні, то будемо організовувати протести й підключати інші канали. Українська підтримка в Нью-Йорку потужна, там багато наших, так що "Кроликам" буде не до сміху. Ось так працює культура скасування", - резюмував підприємець.

Топ коментарі
+61
Виродки кремлівські.
показати весь коментар
19.04.2023 10:06
+60
Биба и боба два артиста долбо@ба.
показати весь коментар
19.04.2023 10:06
+60
Ці два довбой@ба ще мають нахабство пертися в США? Ватні гниди. Покидьки.
показати весь коментар
19.04.2023 10:08
Коментувати
Сортувати:
Виродки кремлівські.
показати весь коментар
19.04.2023 10:06 Відповісти
Два старих облізлих кроля побитих блєдной молью 😂 .
показати весь коментар
19.04.2023 16:27 Відповісти
Биба и боба два артиста долбо@ба.
показати весь коментар
19.04.2023 10:06 Відповісти
кацапня им видно в будку кости бросать перестала ... а так старались, так вате сраку целовали
показати весь коментар
19.04.2023 10:18 Відповісти
Які мерзенні пики у цих уйобків.
показати весь коментар
19.04.2023 10:07 Відповісти
Брат і сестра - ковбаса і вовчий ***.
показати весь коментар
19.04.2023 10:33 Відповісти
«Гумор у цих 60-річних коміків гоміків»
показати весь коментар
19.04.2023 10:07 Відповісти
Ці два довбой@ба ще мають нахабство пертися в США? Ватні гниди. Покидьки.
показати весь коментар
19.04.2023 10:08 Відповісти
Ну а вата - вся така, Лорак от хотіла в Німеччину пертися, але теж поскасовували концерти...
показати весь коментар
19.04.2023 10:16 Відповісти
пуст поет в Магадане байстрючка
показати весь коментар
19.04.2023 10:29 Відповісти
до циганової у підспів
показати весь коментар
19.04.2023 11:58 Відповісти
Не самі вони пруться. Виконують наказ "Родіньі".
показати весь коментар
19.04.2023 14:32 Відповісти
zakydaty ih jajzami na szeni...
показати весь коментар
19.04.2023 10:09 Відповісти
я и забыл что такие были, спасибо, напомнили
показати весь коментар
19.04.2023 10:10 Відповісти
они живые чтоли ещё??!!!!
показати весь коментар
19.04.2023 10:10 Відповісти
бідна Америка... всім гнидам там просто медом намазано...
показати весь коментар
19.04.2023 10:10 Відповісти
везде где совковского гуано много им мёдом намазано...а дураки и рады деньги нести
показати весь коментар
19.04.2023 10:13 Відповісти
Вонии ще існують? Хто цей мотлох дивиться?
показати весь коментар
19.04.2023 10:11 Відповісти
Вата.
показати весь коментар
19.04.2023 12:43 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2023 10:12 Відповісти
2 придурка, по другому их назвать нельзя.
показати весь коментар
19.04.2023 10:12 Відповісти
От би зідрати з них "ценный мех"
показати весь коментар
19.04.2023 10:12 Відповісти
А що це Г ще хтось слухає ? та там гумор на рівні рускай ізби
показати весь коментар
19.04.2023 10:15 Відповісти
Квитки треба продавати за посвідченнями особистості і ставити на облік у ФБР - це все 5 колона і потенційні терористи, сепаратисти та коригувальники вогню.
показати весь коментар
19.04.2023 10:15 Відповісти
Дуэт "кролики" - это не только два дебила, а еще два конченных урода !
показати весь коментар
19.04.2023 10:16 Відповісти
Дуркуваті хахли такі ж як і Зеля.
показати весь коментар
19.04.2023 10:17 Відповісти
Здається, що і Зєля втече до росії і звідти буде з концертами їздити до Ізраїлю та Америки.
показати весь коментар
19.04.2023 10:49 Відповісти
Це був сарказм? Маємо зрозуміти: - вони такі "хахли", як Зеля?
показати весь коментар
19.04.2023 10:58 Відповісти
ватний сарказм
показати весь коментар
19.04.2023 11:49 Відповісти
Браво! Нехай зрадники курсують по болотах! ✊
показати весь коментар
19.04.2023 10:17 Відповісти
А чого це вони в Америку захотіли? Хай по сизранях і магаданах гастролюють!
показати весь коментар
19.04.2023 10:18 Відповісти
И жили твари в Киеве....гондурасы
показати весь коментар
19.04.2023 10:27 Відповісти
той, шо високий, був моїм сусідом на вулиці Шовкуненка
показати весь коментар
19.04.2023 10:35 Відповісти
То піди насци йому на двері, зроби хоч щось корисне, **** ти тут розказуєш до сраки дорогу, працюйте, шановний, працюйте 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
19.04.2023 10:58 Відповісти
на жаль я вже не в Києві, а то й насрав би )))
показати весь коментар
19.04.2023 11:41 Відповісти
"кролики" хочуть капусти пожерти? нах!!! передастів, з їх "концертами".
показати весь коментар
19.04.2023 10:31 Відповісти
Діаспорі нашій- респект...! Молодці...! А ці два г... на нехай гастролюють по рассєї...)))
показати весь коментар
19.04.2023 10:37 Відповісти
повестки в зубы и на фарш
показати весь коментар
19.04.2023 10:40 Відповісти
А чому їх ще не позбавили громадянства?
показати весь коментар
19.04.2023 10:42 Відповісти
Тому, що зе-кролик зе-кролику яйці не відгризе
показати весь коментар
19.04.2023 11:00 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2023 10:42 Відповісти
Дякую що виконуєте роботу нашого МЗС.
показати весь коментар
19.04.2023 10:43 Відповісти
До речі ці паскудники є народними артистами України ,чи не пора зняти ? скільки такої мерзоти в Україні ще є ,що за рашиські гроші вихваляли ворога і принижували все українське.
показати весь коментар
19.04.2023 10:44 Відповісти
Більше того, один з них навіть зумів нірку вирити собі на Банковій і весь свій 95-тирильний виводок туди приволокти 😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
19.04.2023 11:03 Відповісти
був я колись на їхньому виступі, добряче реготіли від :"раком руш" та "Я про екологію... ріки міліють, дерева сохнуть, ніде тобі втопити чи повісити москаля"... А потім їх купили, продали, перепродали ригі та інші Мертвечуки... як і зегівно.
показати весь коментар
19.04.2023 11:05 Відповісти
Или крестик снимите или штаны наденьте....
показати весь коментар
19.04.2023 10:44 Відповісти
А колись були чудові гумористи. Дуже давно.
показати весь коментар
19.04.2023 10:44 Відповісти
Дивлячись для кого🤔🧐😁 Так, і гумор в них був такий гострий, що комар на льоту міг дупу обрізати, а місцями він був настільки тонкий, майже як англійський, тільки от, на відміну від англійського, його було майже, а то й зовсім не видно, але по запаху чутно,- кацапом смерділо
показати весь коментар
19.04.2023 11:07 Відповісти
Ти сам то мабуть естет. Гумор мае бути смішним і доступним. А не снобским. Чим їх гумор відрізняється від американських тупих комедій чи стедаперів?
показати весь коментар
19.04.2023 11:34 Відповісти
Для людей, не обтяжених інтелектом.
показати весь коментар
19.04.2023 11:28 Відповісти
Для снобів гумору нема.
показати весь коментар
19.04.2023 11:36 Відповісти
хохляцького гумору у Українців дійсно немає.
показати весь коментар
19.04.2023 11:38 Відповісти
Уверен, что эти уроды ездят по миру с Украинскими паспортами! Достаточно признать их паспорта недествительными на основании того, что Украинский паспорт является собственностью государства Украина и Украина может забрать у всех предателей свою собственность, тогда будут они путешествовать по Бурятии и по параше!
показати весь коментар
19.04.2023 10:45 Відповісти
А ось це гарна ідея🤔🧐😁 Альйо, МЗС, чухайтесь, *******, чухайтесь, а то не за горами той час, що й у вас дипломатичні корачкі відберуть 😝😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
19.04.2023 11:10 Відповісти
Ныли год назад на медведчуковском канале что поссорили два народа.
показати весь коментар
19.04.2023 10:46 Відповісти
Які вони українці що ви верзете? Уперед до Білорусі, Венесуели, Куби, Китаю, кндр.
показати весь коментар
19.04.2023 10:52 Відповісти
ПОДЕЛОМ !!!
показати весь коментар
19.04.2023 10:55 Відповісти
культівірували образ х0хла-дебіла, на росії, більше 30 років, який на УРА заходив рашистській публіці. тепер вирішили в США за капустой?)))
показати весь коментар
19.04.2023 11:00 Відповісти
манкурти
показати весь коментар
19.04.2023 11:13 Відповісти
Біба і Боба.Я і не знав,що ці два ушльопка ще і досі смердять.
показати весь коментар
19.04.2023 11:31 Відповісти
Радянські гомодріли, а не кролікі.
показати весь коментар
19.04.2023 11:36 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2023 11:40 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2023 11:42 Відповісти
Вони ніколи не були смішними.Їхні сценки були для людей не надто розумних,так десь на рівні вище геніталій але нижче голови...Гумор замінювали технікою,яка досягалась тренуванням і це було єдиним їх досягненням.І ще їм повезло що попали в "аншлаг-аншлаг".Ця розрекламована москальська "фабрика гумору" власне і існувала лише тому що і близько не дозволяла собі висміювати владу і путіна,а тільки делікатно і обережно лизнути йому дупу...
показати весь коментар
19.04.2023 13:02 Відповісти
Але знаєте, в чому парадокс? Що всі ці аншлаги, петросяни, задорнови і хазанови у перебудову цілком дозволяли собі критикувати совок... Не сильно, але однак.
показати весь коментар
19.04.2023 17:25 Відповісти
це гниди. а може вже і воши.
показати весь коментар
19.04.2023 13:04 Відповісти
Мені одна мадама казала що особисто знає Данильця і що той любить Україну. Склалося враження, що ми якісь дві різні України любимо.
показати весь коментар
19.04.2023 13:18 Відповісти
Кролики - зайчики однояйчик
показати весь коментар
19.04.2023 14:05 Відповісти
Скасували концерти двох старих пердунів. Спасибі, звичайно, але краще би далекобійних ракет для України попросили
показати весь коментар
19.04.2023 15:19 Відповісти
А мали б зв'язки з "бородатой бабушкой" то були б в президентах)
показати весь коментар
19.04.2023 16:38 Відповісти