16892 відвідувача онлайн
24 867 140

Україна готувала удари по Москві у річницю вторгнення РФ 24 лютого, але скасувала їх на прохання США, - WP

москва

До першої річниці вторгнення Росії в Україну Київ готував масовані удари по Москві, але пізніше скасував їх на прохання США.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post із посиланням на секретну доповідь Агентства національної безпеки США.

За даними видання, очільник ГУР МО Кирило Буданов наказав одному зі своїх офіцерів "готуватися до масованих ударів 24 лютого … з використанням всього, що є у ГУР".

WP пише, що в Україні навіть розмірковували про морський удар з використанням тротилу по чорноморському портовому місту Новоросійськ.

Водночас у Вашингтоні таємно спостерігали за планами українців, а у Білому домі побоювалися, що атаки всередині Росії можуть спровокувати агресивну відповідь Кремля.

22 лютого, за два дні до річниці, ЦРУ поширило нову секретну доповідь: ГУР "на прохання Вашингтона погодилося відкласти удари" по Москві. Ця інформація стала частиною масиву секретної інформації, яку нещодавно "злили" в Мережу. Однак там не пояснюється, хто саме втрутився та чому Україна погодилася скасувати атаки, пише видання.

Також у документах йдеться, що 13 лютого Буданов наказав одному зі своїх офіцерів бути готовим до операції, а США натомість повторили публічну рекомендацію своїм громадянам негайно залишити РФ.

У документах також зазначається, що американська розвідка стежить за комунікаціями Буданова, що, схоже, не є новиною для нього самого.

Топ коментарі
+45
Ось що "атом міротворящій" робить. Мораль така: май багато ядерної зброї - і можеш плювати всім в пику, ніхто не насмілиться дати відсіч, бо інакше - "радіоактівний пєпєл".
показати весь коментар
24.04.2023 14:27
+39
Ок, почекаємо до 9 травня...
показати весь коментар
24.04.2023 14:23
+29
Це дуже гірко.
показати весь коментар
24.04.2023 14:25
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
.

для чого це взагалi публiкувати, якщо по факту ударiв нема?

для того, щоб надавати аргументiв свинособакам та їх посiпакам, корисним iдiотам у Европi,що гавкають нiбито паРаша лише захищається вiд колективного Заходу, а Україна -це зброя Заходу проти нещасної рассєї?

удари повиннi бути насамперед по вiськовим об'єктам свинособак, звiдки вони наносять удари по Українi. на iнших об'єктам кацапо-орди повиннi бути диверсii пiд якими пiдписуватися не потрiбно, нехай вони бояться дихати та ходити у себе вдома скрiзь.

вже весь Крим прострiлюється? сраний мicт? весь захоплений пiвдень?
аеродроми в Астраханi, Енгельсi, Волгодонську, Бельбек i т.д.?

то для чого тодi оголошувати про плани по сранiй ма асквє?
показати весь коментар
24.04.2023 16:20 Відповісти
Ми готові до будь якої дати. Москалі вже давно мали відчути війну на своїй території. США так не допомогають, боятися злити *****, це утопія допомоги, так і війну програти можна.
показати весь коментар
24.04.2023 16:23 Відповісти
"Главное управление разведки (ГУР) Минобороны Украины собиралось нанести удары по объектам на территории России в годовщину начала полномасштабного вторжения войск РФ. Об этом, пишет The Washington Post, стало известно из утечки секретных документом Пентагона и американской разведки.
Глава украинской военной разведки Кирилл Буданов, говорится в одном из документов, отдал приказ «быть готовыми к массированным ударам 24 февраля… всем, что есть у ГУР». В частности, по данным американской разведки, планировалась акция в Новороссийске - удар хотели нанести с моря и использовать тротил.
...
Как пишет The Washington Post, произошедшее позволяет сделать два вывода. Первый - США, чтобы избежать прямого конфликта с РФ, пытаются удержать Украину от ударов по территории России, особенно с применением полученных от западных союзников вооружений, опасаясь, что Кремль решит использовать ядерное оружие.
Второй - западные разведки прослушивают переговоры Буданова.
Главу ГУР, отмечает издание, это вряд ли удивит. Он сам говорил в интервью The Washington Post, что включает музыку или «белый шум» в кабинете, чтобы затруднить прослушку..."
показати весь коментар
24.04.2023 16:28 Відповісти
Не вірю в ці казочки від Буданова , бо тоді Зе ще страшенно намагався
заглянути в дупу ху@ла 😠
показати весь коментар
24.04.2023 16:37 Відповісти
Як що вірити WP що голова ГУР(розвідка) дає вказівку своїм підлеглим готуватися удару по... без согласования с генштабом і головнокомандуючим,а поті відміняє все по указівкі з США.То шо у нас за краї що кто хоче тої і керує.
показати весь коментар
24.04.2023 16:42 Відповісти
А я забув-(2019рік-ВСІ ми президенти).
показати весь коментар
24.04.2023 16:43 Відповісти
І що ? Річниця пройшла ...
показати весь коментар
24.04.2023 16:51 Відповісти
Я маю на увазі що така статья лійсно вийшла в WP і разрахована вона на амеріканського читача і тих хто приймає рішення там(зброя та гроші).Асно шо це заказуха чи вбрс.Но незабувайте що не всі пидтримують допомогу україні.
показати весь коментар
24.04.2023 17:06 Відповісти
: "Так-от, подібні публікації (в The Washington Post - ред.) з обовʼязковим посиланням на "анонімні джерела" виконують лише одну катастрофічну функцію: формують суспільну думку в західних столицях, ніби Україна є нерозумною, інфантильною та імпульсивною країною, якій дорослим людям небезпечно довіряти серйозну зброю. Свідомо чи несвідомо це робиться - інше питання".( C )
показати весь коментар
24.04.2023 23:30 Відповісти
Это какой то позор!
показати весь коментар
24.04.2023 17:04 Відповісти
Думаю,що це просто пусте базікання щоб народ поговорив. А причин багато,щоб цьому не вірити Хотя ДУЖЕ хотілось би ,щоб таке відбулось . Нажаль це чергове бла-бла
показати весь коментар
24.04.2023 17:14 Відповісти
США тисне щоб Україна віддала ядерку в РФ, РФ нападає, США каже не бийте у відповідь бо в РФ ядерка. ЛОГІКа
показати весь коментар
24.04.2023 17:31 Відповісти
з логікою у США все нормально.Коли "мудрий нарід" на виборах голосує за кукую разницу,а в раду вибирає партію за яку не було нічого і чутно до парламетских виборів.А потім голова цієї партій дає інтервью одному з мірових телеканалів і каже шо я би була ядерна зброя то далиб гроші без всеяких умов і т.д то це називаєтся шантаж.Які претензіі до США?
показати весь коментар
24.04.2023 17:56 Відповісти
В рашці голосують правильніше?
показати весь коментар
26.04.2023 00:22 Відповісти
Договорнячки на крови украинского народа. Который с 52 млн уже еле до 35млн дотягивает.
показати весь коментар
24.04.2023 17:34 Відповісти
***** собі, то то я думаю чого це у криму та прикордонних параша областях кожного дня склади бк горять та детонують, то ж наші зекономленні на знищенні столиці мордора вундервафлі пішли в роботу...
хоча стоп зачекайте, хтось тут явно *******, щоб показати яка ****** насправді умерика, не дає мордор знищити....
показати весь коментар
24.04.2023 17:51 Відповісти
Надій і обіцянок багато,а конкретики і успіху-ноль.
Та блогерства-хоч відбавляй.
показати весь коментар
24.04.2023 17:57 Відповісти
WP віри давно немає, бо вони вже чого тільки не писали, а Буданов у них вже схоже на посаді власного кореспондента працює... Схоже комусь дуже потрібно будь-що обгрунтувати договорняк зеленої влади, про який, схоже оманські партнери вже домовилися за спиною українського суспільства і тепер йде обробка електорату, як би покрасивіше ці договорняки приподнести, щоб піпл схавал та щоб рейтинг "найвеличнішого" не постраждав.
показати весь коментар
24.04.2023 18:21 Відповісти
Это всё проделки Ермака...к Меркель не ходи.
показати весь коментар
24.04.2023 18:26 Відповісти
Але бідонобільні сектанти ні на мить не повинні припиняти бити поклони деменційному ідолу своїми абсолютно порожніми макітрами.

Вже скільки фактів і доказів, що неповносправна істота з клікою тих, хто нею керує, зовсім не зацікавлена у перемозі України і сприяє знищенню українців та руйнуванню країни, лівацька мерзота продовжує обробляти позбавлене критичного мислення населення України. А воно й раденьке: молиться і дякує безперестанно.

Скільки ще цікавого належить взнати щодо ролі "животворящого" (с) і його зграї у розв'язанні цієї війни ... Але до сектантів і тоді не дійде.
показати весь коментар
24.04.2023 20:21 Відповісти
Переобрати цього зеленого клоуна і не обращяти вніманія шо там хто і де скаже,пора навчитися жити своїм розумом.
показати весь коментар
24.04.2023 21:03 Відповісти
брехня для зеленої біомасси
показати весь коментар
24.04.2023 21:06 Відповісти
А шо?У ГУР є свої тактичні ракети?Буданов якась загадкова людина-все знає ,всюди побував І всі зразки зброі у ньго є.Може він армії трішки допоможе?
показати весь коментар
24.04.2023 21:22 Відповісти
Надо Федя , надо.
показати весь коментар
24.04.2023 21:29 Відповісти
I am very disappointed!
показати весь коментар
24.04.2023 21:40 Відповісти
От жодного разу не чув як конкретно росіяни лякають американців .
показати весь коментар
24.04.2023 21:40 Відповісти
думаю якщо це правда, то з нашого боку це був би гон і ми отримали би ядрьоний вибух, і НІХТО би нічого не зробив у відповідь. та й нам вже було б пофігу. Крім того, вважаю що зараз забагато пана ГУРівця в ефірах - він має бути трошки непомінтнішим як на мене а не п..ти з кожної щілини
показати весь коментар
24.04.2023 23:33 Відповісти
от, ***, мені цікаво, а що зараз вважається "агресивною відповіддю"...?
показати весь коментар
24.04.2023 23:50 Відповісти
якби Україна слухала сша, то припинила існувати ще РІК НАЗАД!!! тому атаку на мацакву потрібно ВІДНОВИТИ І РЕАЛІЗУВАТИ!!!
хоча з іншого боку вірити будьонову на слово - це також не варіант ні разу....
показати весь коментар
25.04.2023 02:03 Відповісти
Ніколи не піздно, все ще попереду.
показати весь коментар
25.04.2023 02:27 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2023 02:53 Відповісти
Смішна , Війна, але Українці гибнут по справжньому
показати весь коментар
25.04.2023 02:54 Відповісти
Якийсь не дуже наратив.
показати весь коментар
25.04.2023 04:11 Відповісти
Окей будемо на майбутнє знати що всі удари мають не бути прив'язаними до символічних дат та робитись якимись волонтерами, добровольцями, кровниками, громадянами рф та різними міжнародними борцями з російським тероризмом.
показати весь коментар
25.04.2023 04:13 Відповісти
в век глобального интернета можно запустить любую утку и эту утку будут пережовывать в разведках всего мира --- и причин для таких уток может быть очень много
показати весь коментар
25.04.2023 06:13 Відповісти
Буданов це просто зіц предсєдатєль Функ, який абсолютно нічого не вирішує в ГУР, просто весільний генерал як і зелена шмаркля) Процесами керують зовсім інші люди, які сидять в тіні і планомірно роблять свою справу. А ці, так - клоуни медійні.
показати весь коментар
25.04.2023 07:52 Відповісти
Мы знаем их планы.
Они знают, что мы знаем их планы.
Мы знаем, что они знают, что мы знаем....
показати весь коментар
25.04.2023 10:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2