У США урочисто представили проєкт резолюції про перемогу України у війні проти Росії. ФОТОрепортаж
Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила посол України у Сполучених Штатах Оксана Маркарова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.
"Голова Гельсінської комісії США конгресмен Дж.Вілсон (Р), співголова комісії С.Коен (Д), співголова Конгресового Українського кокусу М.Каптур (Д) провели брифінг для преси за участі третього Президента України Віктор Ющенко", - йдеться в повідомленні.
У проєкті резолюції зазначається, що Палата представників США:
- підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб Україна перемогла вторгнення [РФ] і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року;
- вважає, що мир після Перемоги України, має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій, що відповідає довгостроковій політиці Сполучених Штатів;
- заявляє, що Сполучені Штати повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати:
- виплату РФ репарацій Україні;
- допомогу світової спільноти у відновлені України;
- притягнення керівництва РФ до відповідальності за цю загарбницьку війну;
- відновити справедливість для жертв злочинів, скоєних РФ під час її вторгнення.




Ви читали, що там пише? Чи лише заголовок? 🤔
"У проєкті резолюції зазначається, що Палата представників США:
підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб Україна перемогла вторгнення [РФ] і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року;вважає, що мир після Перемоги України, має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій, що відповідає довгостроковій політиці Сполучених Штатів;заявляє, що Сполучені Штати повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати:виплату РФ репарацій Україні;допомогу світової спільноти у відновлені України;притягнення керівництва РФ до відповідальності за цю загарбницьку війну;відновити справедливість для жертв злочинів, скоєних РФ під час її вторгнення."