4512 відвідувачів онлайн
2 890 36

Почув від Сі Цзіньпіна слова підтримки щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи, - Зеленський

сі,цзіньпін

Президент України Володимир Зеленський заявив, що почув від лідера КНР Сі Цзіньпіна слова підтримки щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи.

Про це президент повідомив у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Про такі розмови зазвичай кажуть, що вони відкривають можливості. Зараз є можливість дати нову енергію нашим відносинам – Україні та Китаю. Є можливість застосувати політичний вплив Китаю, щоб повернути чинність принципам та правилам, де має триматися мир", - сказав Зеленський.

Президент особливо зазначив, що "Китай має однаковий із нами погляд на свободу мореплавства й торгівлі. Я поінформував пана Сі Цзіньпіна про наші зусилля щодо відновлення морського експорту продовольства. І я почув слова підтримки нашої Чорноморської зернової ініціативи, її подовження, а також – підтримки наших гуманітарних зусиль, зокрема програми "Зерно з України"", - сказав президент.

Звісно, зазначив він, "суттєва частина розмови – це наші погляди на те, як можна відновити справедливий мир. Я представив українську формулу миру, її конкретні пункти. Ми домовилися продовжити наші комунікації", - наголосив Зеленський.

Топ коментарі
+14
Кто бы сомневался в приоритете?

показати весь коментар
26.04.2023 23:37 Відповісти
+8
Точно, оно уже заглядывало в глаза путлера...
показати весь коментар
27.04.2023 01:13 Відповісти
+7
https://www.youtube.com/watch?v=V6SEGfl5ACo На посадах - зрадники. А в телемарафеті - матюкливі пісні поворознюка
показати весь коментар
27.04.2023 00:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
26.04.2023 23:31 Відповісти
З китайської вівці хоть шерсті клок
показати весь коментар
26.04.2023 23:37 Відповісти
то з нас клочья політять, якщо будемо відвертатися від тих, хто нам допомогає, до тих, хто тільки і мріє про нашу смерть.

рф вассал Китаю, і ця війна китайцям вигідна, і наша капітуляція - ось чим вони хочуть закінчити ту війну, бо китайці хочуть відновити свій совок для себе, території огромної рашки їм недостатньо вони хочуть загребсти всі країни, колишні республіки совка, у Франції їх посол це прямо заявив
показати весь коментар
27.04.2023 08:29 Відповісти
Кто бы сомневался в приоритете?

показати весь коментар
26.04.2023 23:37 Відповісти
Какая уродливая мерзская рожа у Ермака ! 🤮💩Кусок дерьма ,противно , что все смирились с узурпацией и диктатурой ФСБшного пацюка Каждого , согласованного с ним на любую должность вынуждают нести ху…тень во славу МАФИИ ! Генерал Забродский например пишет статью , что 30 000 дрплаты ЗСУ ‼️Оказывается «ПИАР»
показати весь коментар
27.04.2023 07:30 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2023 23:41 Відповісти
можливо...можливо хоч вдасться ,не те що переманити на свій бік,а хоча б, домовитись, щоб Китай сидів на березі і чекав труп )(уйла по ріці,який пропливає.
показати весь коментар
26.04.2023 23:42 Відповісти
важелів нуль
показати весь коментар
26.04.2023 23:44 Відповісти
Китаю потрібний труп Байдена, а не пуйла.
показати весь коментар
26.04.2023 23:49 Відповісти
Це нічого не змінить для її. У Америці одна людина не верішує все як забажає, це вам не Засрашка й не Китай.
показати весь коментар
27.04.2023 02:18 Відповісти
путін вассал сі, китайці наш труп чекають, а не рашки.
показати весь коментар
27.04.2023 08:30 Відповісти
just don't look into his eyes
показати весь коментар
26.04.2023 23:42 Відповісти
Точно, оно уже заглядывало в глаза путлера...
показати весь коментар
27.04.2023 01:13 Відповісти
Головне це зернова угода, перемога то таке, питання другого чи третього плану
показати весь коментар
26.04.2023 23:46 Відповісти
Ми всі почули "желтолицего" - відмовитись від Криму..
показати весь коментар
26.04.2023 23:46 Відповісти
відмовитися від всього і від суверенності теж, у Франції ж китайці сказали що наша суверенність "неефективна", а потім зіскочили мовляв нас не правильно зрозуміло. Все правильно, вони хочуть панування над всім Світо, щоб такий п..ць, був по всьому Світу.
показати весь коментар
27.04.2023 08:32 Відповісти
Вже майже північ а воно все працюйе. Сходи на горщик і в люлю, роботун.
показати весь коментар
26.04.2023 23:48 Відповісти
Тобто повна морська блокада держави то таке. Головне щоб зерно по схемам йшло...
показати весь коментар
27.04.2023 00:12 Відповісти
Китаю не дає спокою, що вони не перші у світі і вони будуть робити все щоб досадити Америці, а в результаті якщо їх слухати, то від нашої країни нічого не залишиться, і чим більше оте буде заглядати у різні глази тим більше Українців загине. Висновок виколоти усі ці "глази"! А на наших бонапартиків вдягнути...
показати весь коментар
27.04.2023 00:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=V6SEGfl5ACo На посадах - зрадники. А в телемарафеті - матюкливі пісні поворознюка
показати весь коментар
27.04.2023 00:21 Відповісти
" - І я почув слова підтримки нашої Чорноморської зернової ініціативи, її подовження, а також - підтримки наших гуманітарних зусиль, зокрема програми "Зерно з України"

показати весь коментар
27.04.2023 01:04 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2023 01:19 Відповісти
так хочеться вассалом китайців зробитися?
показати весь коментар
27.04.2023 08:35 Відповісти
🤣🤣🤣
хочеться перетягнути китайців на свій бік . Такщо українсько китайські кордони потрібно обговорювати
показати весь коментар
27.04.2023 08:56 Відповісти
Чепуха зелена
показати весь коментар
27.04.2023 02:01 Відповісти
а перестать стрелять
показати весь коментар
27.04.2023 03:35 Відповісти
Калідор через мацкву в Чайну?
показати весь коментар
27.04.2023 06:19 Відповісти
Ну так поцьомай косоглазого за это в дупу.
показати весь коментар
27.04.2023 07:17 Відповісти
І це все на що погодився Китай ? а як що до звільнення рашистами окупованих територій України ?
показати весь коментар
27.04.2023 07:30 Відповісти
26.‎04.‎2023

"Служба внешней разведки Российской Федерации (СВР России)" (rus.) передала в розпорядження Центрального бюро безпеки КПК (кит. 中共中央办公厅警卫局) мережу агентури в Україні категорії "білий"(агенти впливу). Проти передачі категорично виступав К. Дмітрієв, якому вдалося вивести з передачі свою мережу.
показати весь коментар
27.04.2023 07:42 Відповісти
Головні тези попередніх перемовин президента РФ Путіна і голови КНР Сі Цзіньпіня звелися до трьох основних моментів :

1. КНР підтримує мирне врегулювання конфлікту, з попереднім припиненням бойових дій. Важелі впливу на Україну - особисті переговори Сі з Зеленським (...)

08.‎07.‎2022 ГЗМ

Українське зерно, яке вивозиться безпосередньо з окупованих територій, на територію Туреччини закуповується COFCO International (структурний підрозділом COFCO Corporation ) і перезавантажуються на контейнерні лінії China Shipping Company. (...). Всі компанії , що приймають участь в цій операції є реально державними підприємствами КНР. На 01.07.2022 об'єм вивезеного зерна склав 237 098 т
показати весь коментар
27.04.2023 07:45 Відповісти
ЗеКодломойские чуваки получат даже репарации от Си и Пу,а народу дадут косточек с барского стола... все идёт по плану...потерь нет...
показати весь коментар
27.04.2023 08:12 Відповісти
Охренеть важная новость! На первую полосу её!
показати весь коментар
27.04.2023 08:31 Відповісти
тобто з Європою вони успішно про..ли і їх там послали на фіг, то вони тепер китайцям будуть зерно продавати, чи як?
показати весь коментар
27.04.2023 08:36 Відповісти
вирок України янелохмнесорокдва побалакав з чорножопим комунякою... мабуть наркобарон дєрьмак запропонував побалакати... зєля, якбі ти знак як тебе ненавидить український народ за твою щоденну брехню, ти б, мабуть, не став би ухилянтом від арміх 5-й раз...
показати весь коментар
27.04.2023 08:55 Відповісти
А що він хоче знищити США і як мінімум своє населення,не почув?Запитав би краще,навіщо коронавірус по світу запустив-його маленьке пу постраждало.Треба бути великим геополітиком,а не просто зе-зе.
показати весь коментар
27.04.2023 10:02 Відповісти