8670 відвідувачів онлайн

Вночі ППО знищила 15 крилатих ракет із 18, запущених росіянами по Україні, - Повітряні сили

ракети,крилаті

Вночі 1 травня сили ППО знищили 15 крилатих ракет ворога із 18.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомили Повітряні сили ЗС України.

"Близько 02:30 ночі російські окупанти атакували Україну із літаків стратегічної авіації – дев’яти Ту-95 з району Оленєгорськ (Мурманська обл.) та двох Ту-160 із району Каспійського моря.

Загалом було випущено 18 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555.

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України знищено 15", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+32
Гєраічєскія расєйскіє льотчікі ріскуя жізнью над Олєнєгорском і Каспієм віполняют задачі по обсрєлу мірних городов України за 1000км. Отважніє рєбята. Всєм мєдали за мужєство.
показати весь коментар
01.05.2023 07:39 Відповісти
+15
Горіть у аду прокляті рашисти, разом з вашими **********.
показати весь коментар
01.05.2023 08:05 Відповісти
+13
А хтось із ЗЕлепух гарно трандів що в кацапів ракети закінчуються. Тільки москалі оті ракети помаленьку клепають, а ви тільки відосики, та хаос розводите.
показати весь коментар
01.05.2023 08:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гєраічєскія расєйскіє льотчікі ріскуя жізнью над Олєнєгорском і Каспієм віполняют задачі по обсрєлу мірних городов України за 1000км. Отважніє рєбята. Всєм мєдали за мужєство.
показати весь коментар
01.05.2023 07:39 Відповісти
Такі?
показати весь коментар
01.05.2023 08:27 Відповісти
Необходимо премии за их головы назначить что бы их местные урки на перо поставили..
показати весь коментар
01.05.2023 08:28 Відповісти
местные урки бзливые с гэбнявыми понятиями
показати весь коментар
01.05.2023 12:03 Відповісти
На цiй ******** гiєну треба зобразити.
Бо свиня - то корисна тварина, на вiдмiну вiд кацапнi.
показати весь коментар
01.05.2023 17:17 Відповісти
За мужєложєство
показати весь коментар
01.05.2023 08:30 Відповісти
Получається, що усі три, які не вдалося перехопити, вдарили по Павлограду?
показати весь коментар
01.05.2023 07:39 Відповісти
Судячи по руйнуванням, то так виходить. Зачекаємо на інформацію
показати весь коментар
01.05.2023 08:29 Відповісти
По Павлограду скоріш за все С-300.
показати весь коментар
01.05.2023 09:01 Відповісти
Від Павлограду до найближчої окупованого населеного пункту Донбасу 154 км. Наврядчи С300 дотягується. Ймовірніше РСЗВ (Ураган чи Торнадо)
показати весь коментар
01.05.2023 09:19 Відповісти
Так, далекувато для С-300.
показати весь коментар
01.05.2023 09:40 Відповісти
"Ураган" та "Торнадо" на 154 км не стріляє!
показати весь коментар
01.05.2023 13:30 Відповісти
Якщо дивитися на динаміку, то літаки атакували вночі, а цей район був під вогнем уже о 22 годині десь. Чим не бомбили б, люди постраждали,їх домівки
показати весь коментар
01.05.2023 09:36 Відповісти
Там были мопеды
показати весь коментар
01.05.2023 12:04 Відповісти
12 літаків 18 ракет, хоча можуть нести від 6 до 16 ракет. Сподіваємося ці корита таки долітаються, як уже з мігами траплялося.
показати весь коментар
01.05.2023 07:40 Відповісти
Скільки було ракет всього - питання. А от долетіло лише 18.
Як гадаєте, чому злітають з мурманська, а пуски аж над каспієм?
показати весь коментар
01.05.2023 08:35 Відповісти
Писали, до в них закладений північний берег каспію як орієнтир для початку відліку системи наведення ракети. Можливо не змогли перепрограмувати...
показати весь коментар
01.05.2023 15:16 Відповісти
самому не смішно?
показати весь коментар
01.05.2023 16:48 Відповісти
Нема чим "корита" нищити.
F-16 iз далекобiйними ракетами "повiтря-повiтря" нiззя давати, ATACMS,щоб аеродром знищити - НIЗЗЯ, а то "iсколацея" станецця, а пуйло премiю не випише.

Навiть HIMARSи кастрирували, щоб неможливо було аналогами ATACMS неамериканського виробництва кохану багаспасаєму рашеньку обстрiляти.

Та й HIMARSiв тих "щедрий благадєтєль" дав аж ДВАДЦЯТЬ, при наявностi у сховищах не менше 540-ка. Зовсiм не дати не можна - Конгрес тисне. Тож треба дати по мiнiмуму, та й тих "обстригти".
показати весь коментар
01.05.2023 17:32 Відповісти
Вночі ППО знищила 5 крилатих ракет із 18 (с)
показати весь коментар
01.05.2023 07:41 Відповісти
О іще один.
Та и також з Бел(Ка) города?🤓
показати весь коментар
01.05.2023 07:46 Відповісти
27 .04.2023р. зареєструвався.
Всезнающий😂
показати весь коментар
01.05.2023 08:05 Відповісти
Ти клоун?
Трішки не на той сайт зайшов.
Це не Бел(Ка)город☝️
показати весь коментар
01.05.2023 07:45 Відповісти
Блазень ти бо пишеш не вникнувши в тему. Спочатку був заголовок з помилкою але тепер його вже виправили.
показати весь коментар
01.05.2023 08:04 Відповісти
одинь окуляры .......
показати весь коментар
01.05.2023 08:49 Відповісти
Раніше прокидайся, а потім вже давай поради.
показати весь коментар
01.05.2023 11:54 Відповісти
В назві публікації описка, виправте
показати весь коментар
01.05.2023 07:41 Відповісти
Виправте, будь ласка, цифри у заголовку, бо зараз набіжать всьо-пропальщики.
показати весь коментар
01.05.2023 07:42 Відповісти
ХТОСЬ З МОДЕРАТОРІВ - ВИПРАВТЕ ПОМИЛКУ В ЗАГОЛОВКУ! 15 А НЕ 5!!!
показати весь коментар
01.05.2023 07:42 Відповісти
Вісімнадцять,18...
вялікіе,а где ділись ще 82 ???
Був же не скінчаємий запас?
А 18 то якось аж смішно ( просто вже привели до великих пусків)
показати весь коментар
01.05.2023 07:43 Відповісти
Горіть у аду прокляті рашисти, разом з вашими **********.
показати весь коментар
01.05.2023 08:05 Відповісти
Модератор виправив, тільки не заголовок.
Дякуємо нашому рідненькому ППО. Героям слава !!!
показати весь коментар
01.05.2023 08:13 Відповісти
Вони 3 години тримали небо. Бережіть себе і моліться за Україну
показати весь коментар
01.05.2023 08:31 Відповісти
💛💙
показати весь коментар
01.05.2023 08:35 Відповісти
А хтось із ЗЕлепух гарно трандів що в кацапів ракети закінчуються. Тільки москалі оті ракети помаленьку клепають, а ви тільки відосики, та хаос розводите.
показати весь коментар
01.05.2023 08:36 Відповісти
Зелені неодноразово казали і Цензор це регулярно публікував, що кацапські ракети наближаються до стратегічного мінимуму, тож масованих ударів поменшає. І що кацапстан щомісяця виробляє до 40 крилатих ракет-про це теж зелені регулярно казали і про це тут регулярно у новинах було. А те що ракет в них не дуже багато-тут супервеликим аналітиком не потрібно бути-достатньо подивитися на дати та кількість запущених ракет : 9 березня-81 ракета. 28 квітня-23, 1 травня-18. Між березневим обстрілом та останніми-більше ніж 1,5 місяці. А раніше було 2-3 тижня. Піднакопичили-і вдарили. Новини уважніше читати потрібно, а не тільки зелень у них бачити.
показати весь коментар
01.05.2023 09:41 Відповісти
недочекаюсь Данілова з Будановим та Кулебою. як там пиз...оболили - Ракет в кацапів немає, виробляти не можуть, хіба що до осені накопичать.
показати весь коментар
01.05.2023 08:45 Відповісти
Це хтось інший пиз..оболить. І Данілов, і Буданов неодноразово казали, що кацапстан виробляє ракети кожен місяць. Гугл-у поміч.
показати весь коментар
01.05.2023 10:20 Відповісти
Арестовича забув, "гугліст"....
показати весь коментар
01.05.2023 11:21 Відповісти
А ти, напевно, "яндексіст", раз гуглом користуватися не у змозі ? Ось що про ракети https://tsn.ua/svit/budanov-rozpoviv-skilki-raket-viroblyaye-rosiya-2270395.html казав Буданов. Ось що https://24tv.ua/viroblyaye-rosiya-raketi-danilov-skazav-yakimi-tempami-tse-vidbuvayetsya_n2301599 казав Данілов. А арестович тут до чого, чи то ти сам собі пишеш ? Адже ти почав перераховувати прізвища.https://tsn.ua/svit/budanov-rozpoviv-skilki-raket-viroblyaye-rosiya-2270395.html

показати весь коментар
01.05.2023 11:40 Відповісти
тобі на марафоні ще не те розкажуть всі перераховані особи і не тільки і так щонеділі: ракети є, ракет немає, контранступ буде, контрнаступ не на часі, війна закінчиться завтра, війна закінчиться до літа, до осені, до нового року...Мені твій гул і яндекс навіг не потрібен, я сам все читаю та бачу
показати весь коментар
01.05.2023 11:59 Відповісти
Я не спец по телемарафону, тому що не дивлюся його-тож тут тобі видніше. А посилання на те, що Буданов та Данілов казали, що ракети оркостан не виробляє-будуть ? Чи тільки бла-бла-бла про якесь там "буде-не буде" ?
показати весь коментар
01.05.2023 12:07 Відповісти
Буданга с ветеринаром ****** ежедневно, и часто противоположніе вещи Слушать их - себя не уважать. Ты еще гундосое чмо предложи послушать, когда он очередной написанный Литвиным текст читает, бегая глазками по телесуфлеру
показати весь коментар
01.05.2023 12:09 Відповісти
Їх прізвища наводив не я, а людина, якій я відповів. Я надав посилання на висловлювання цих осіб. Є у відповідь посилання з протилежними висловлюваннями чи смайлики-"то наше всьо" ?
показати весь коментар
01.05.2023 12:26 Відповісти
Украинские подразделения контратаковали в Бахмуте: враг покинул некоторые позиции - Сырский
показати весь коментар
01.05.2023 08:46 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2023 08:53 Відповісти
Млять. В Павлограде - завод по производству ракетного топлива.
Вот куда нужно поставить "пэтриот"!
показати весь коментар
01.05.2023 09:49 Відповісти
в армию тебя надо дружище, в армию... иначе никак не победим
показати весь коментар
01.05.2023 14:25 Відповісти
Моя военная специальность, дружыще, давно лежит на свалке:
"С-25 принят на вооружение в https://ru.wikipedia.org/wiki/1955_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1955 году , и состоял из 22 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F радиолокационных станций дальнего обнаружения, 56 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81 зенитно-ракетных комплексов (ЗРК), расположенных двумя кольцами вокруг Москвы, технических баз и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82 командных пунктов управленияhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1-25#cite_note-1 [1] https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1-25#cite_note-2 [2] . Система С-25 являлась первым принятым в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%A1_%D0%A1%D0%A1%D0%A1%D0%A0 ВС СССР на вооружение образцом зенитного управляемого ракетного оружия (диапазон высот цели - 3-25 км).
показати весь коментар
02.05.2023 13:52 Відповісти
ну, тогда, раз ты ракетный ракетчик, то включи радар и подумай, вот у тебя ДВЕ батареи Петриот и УКРАИНА. И куда ты их надумаешь ставить. Один в Павлоград непременно? Или всё-таки есть более важные места, например те, где планируется контр-наступление? Или хрен с ним, главное старый с завод, со старыми лежащими на свалке, как твоя специальность двигателями и таким же топливом?
показати весь коментар
02.05.2023 20:50 Відповісти
Вопрос в том - делают в подвалах старого завода топливо или нет.
показати весь коментар
03.05.2023 10:00 Відповісти
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
показати весь коментар
01.05.2023 10:39 Відповісти
зеленський, як та артистка фільмів для дорослих - згоден приймати москальські ракети зі всіх сторін!
показати весь коментар
01.05.2023 13:27 Відповісти
Вмкористовують басейн Дніпра. Люфтваффе в 1944 році для знищення літаючих фортець на Полтавському аеровузлі добирались з Варшави по річкам Буг,Припять,Дніпро а в Кременчузі різко повертали на Полтаву. Система оповіщення ВПС не працювала. Так і бабуїни, летять на Каспій ( неспрацьовані ракети падають в море) а звідти по степам в район Маріуполя, до Дніпра і розліт по Україні. По Заходу України курс був по межі Молдови. Після звільнення Мелітополя бабуїни принишкнуть. Колись специ писали, що коеф. відмови в крилатих ракетах складає 30 відсотків.
показати весь коментар
01.05.2023 13:40 Відповісти
Чи збирають інфо про пілотів. Вони свідомо б'ють по людях!
показати весь коментар
01.05.2023 17:51 Відповісти
Dourado Luxury Cars

https://douradocars.com/inventory/ nice post

Dourado Luxury cars is a car dealer located in Dubai, UAE, and it offers its services worldwide. They have a large inventory of over 300 cars, including luxury, sports, and rare cars from leading brands like Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Land Rover, Range Rover, Mercedes, Porsche, Cadillac, Maserati, Rolls Royce, Maybach, Bentley, and many more. They are known for offering the best deals on their new and used cars.

www.douradocars.com

+971547065447
показати весь коментар
01.05.2023 18:44 Відповісти