8576 відвідувачів онлайн

Українські захисники знищили 23 з 25 крилатих ракет, - Залужний

ппо

Російські загарбники завдали удару по території України крилатими ракетами морського та повітряного базування.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ.

"Близько 22:00 години 8-го травня ворог випустив вісім крилатих ракет "Калібр" із носіїв у Чорному морі, які спрямував на східні регіони країни. Усі вісім – знищено силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Схід".

Уже ближче до 04:00 ранку 9-го травня окупанти здійснили пуски 17 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 з літаків стратегічної авіації – чотирьох Ту-95мс (район Каспію)", - повідомив Залужний. 

Силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Центр" знищено 14 крилатих ракет, ще одну – у зоні відповідальності повітряного командування "Південь". Усього знищено 15 крилатих ракет Х-101/Х-555.

Загалом за дві хвилі обстрілу України у ніч на 9 травня 2023 року російські окупанти здійснили пуски 25 крилатих ракет "Калібр" та Х-101/Х-555. 23 із них знищено протиповітряною обороною Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії зі складовими Сил оборони України.

Топ коментарі
+54
Дякуємо ЗСУ за відмінну роботу. Усе буде Україна. З Днем Європи.
показати весь коментар
09.05.2023 07:37 Відповісти
+38
Ціна цих ракет 8*9+17*14= 310 лямів баксів.

Можна побудувати цілий район багатоповерхівок.
Або дюжину ******** лікарень.
Або трасу на 4 полоси довжиною 300км.
...
Проклята Богом країна! Герострати і невдахи!
показати весь коментар
09.05.2023 07:47 Відповісти
+28
СЛАВА ППО ЗСУ!!!!
показати весь коментар
09.05.2023 07:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякуємо ЗСУ за відмінну роботу. Усе буде Україна. З Днем Європи.
показати весь коментар
09.05.2023 07:37 Відповісти
Неплохо,но 2 куда то долетели+берем рукожопость кацапни надежда что для армии последствия минимальны.
показати весь коментар
09.05.2023 07:42 Відповісти
Ті дві не долетіли ні до якої цілі. Вони просто впали самі від несправності, чи ще чогось.
показати весь коментар
09.05.2023 09:21 Відповісти
черкаська область. туди прилетіли. Не кажуть куди саме.
показати весь коментар
09.05.2023 10:43 Відповісти
СЛАВА ППО ЗСУ!!!!
показати весь коментар
09.05.2023 07:46 Відповісти
Ціна цих ракет 8*9+17*14= 310 лямів баксів.

Можна побудувати цілий район багатоповерхівок.
Або дюжину ******** лікарень.
Або трасу на 4 полоси довжиною 300км.
...
Проклята Богом країна! Герострати і невдахи!
показати весь коментар
09.05.2023 07:47 Відповісти
Тобто ціна однієї ракети дорівнює ціні Ка 52 - вам не здається що ви порядок цін вибачайте за тавтологію на порядок збільшили?
показати весь коментар
09.05.2023 07:58 Відповісти
google в допомогу)
показати весь коментар
09.05.2023 08:02 Відповісти
Дайте вгадаю - переходити треба за першим же посиланням чи може варто поскролити і віднайти статтю де автори хоч трішки включають логіку.
показати весь коментар
09.05.2023 08:05 Відповісти
не вгадали!
показати весь коментар
09.05.2023 08:07 Відповісти
Ну так дайте мені посилання - а то ліньки мені .
показати весь коментар
09.05.2023 08:09 Відповісти
Я звісно вибачаюсь але я попросив надати посилання на статтю чи що ви там читали а не гроші - то як посилання буде чи ні ?
показати весь коментар
09.05.2023 08:42 Відповісти
у вас спір взагалі ні про що. за новими "законами" на паРаші поняття вартості озброєння вже нівельоване у розумінні ринкової економіки. справа в тому, що тепер міноборони паРаші саме виписує умови договору включно з ціною, а замовник не має право ухилитися від контракту, бо у вигляді штрафу за відмову отримує 10 років за гратами.
показати весь коментар
09.05.2023 09:13 Відповісти
вибачаюсь, там не замовник в тексті, а підрядник.
показати весь коментар
09.05.2023 10:49 Відповісти
це тому, що на федерації гадки не мають, що таке ринкова економіка. вони від планової совіцької перейшли до олігархічно-путінської икономіки. )
показати весь коментар
09.05.2023 13:19 Відповісти
ПВО ,ТЕЖ РАКЕТЫ и стоят не мало.
показати весь коментар
09.05.2023 16:08 Відповісти
Х 555 і Х 101 це не ракети - це "Шахеди" на стероїдах а їх ракетами чогось ніхто не називає , ППО не це обовязково ракети - "Гепарди" це також система ППО але вона використовує снаряди ( ось як би ви написали ЗРК питань би не було ).
показати весь коментар
09.05.2023 18:17 Відповісти
https://dfnc.ru/katalog-vooruzhenij/aviatsionnye-rakety-i-bomby/h-555/
показати весь коментар
09.05.2023 18:29 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5-101
показати весь коментар
09.05.2023 18:31 Відповісти
Крилатими ракетами вони не можуть бути тому що маршовий двигун в них реактивний а не ракетний - ви ж не назвете електропоїзд паротягом.
показати весь коментар
09.05.2023 18:56 Відповісти
у ютубі є відео від операторів дронів, які стежать за розташуванням окупантів. Раніше жартували, що московити лопухами підтираються. Потім з'ясувалося, що вони цього не роблять взагалі.

До дупи їм ті мільйони, 😂 на що витрачати? нові палаци для ****@?
показати весь коментар
09.05.2023 09:25 Відповісти
А ще цілу купу фанерних Рейхстагів!
показати весь коментар
09.05.2023 09:25 Відповісти
Или каждому россиянину по унитазу.
показати весь коментар
09.05.2023 13:58 Відповісти
Ті що пускали калібри, зараз попливуть в Севастополь заряджатися. Є нагода дещо змінити цей рутинний процес і влаштувати кацапам "праздник победобесия".
показати весь коментар
09.05.2023 07:56 Відповісти
пэтриоты и патриоты -делают чудеса
показати весь коментар
09.05.2023 08:06 Відповісти
👍
показати весь коментар
09.05.2023 08:09 Відповісти
Генерал Залужний Валерій - це ім'я кінця рашистської імперії!
показати весь коментар
09.05.2023 08:10 Відповісти
Дякую, рідненькі.
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
09.05.2023 08:11 Відповісти
Наклепали знову залізяччя. А де оте ''тєло'' що розповідало що в кацапні ракети закінчуються?
показати весь коментар
09.05.2023 08:24 Відповісти
Выродки рашистские хотели сделать на свой день победобесия кровавую бойню среди гражданских. Именно поетому нужно навсегда запретить и забыть о девятом мая
показати весь коментар
09.05.2023 08:25 Відповісти
Белгородское пвø любит ПВО Украины.
показати весь коментар
09.05.2023 08:48 Відповісти
Пыжились, тужились, в три смены **@шили, собирали "антинацистский залп Девятоемая" и, в конце концов, обосрались. Мощно.
показати весь коментар
09.05.2023 08:54 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 09:12 Відповісти
​«Риторический вопрос:

- Когда пид@расы, называющие себя президентами бывших республик СССР, будут стоять на "параде", они будут думать о том, что эти мрази в ночь на 9 мая бомбили мирные города?»

В ночь на 9 мая 2023 года ВС РФ осуществили двумя волнами пуски 25 крылатых ракет «Калибр» и Х-101/Х-555.

Обстреливали Киев, Харьков и Днепр.

****** кацапские!
показати весь коментар
09.05.2023 09:17 Відповісти
К ***** приехали такие же УБЛЮДКИ как и он сам.
показати весь коментар
09.05.2023 14:53 Відповісти
Ракети Х-101 (Х-555) до речі заправляють таким токсичним та агресивним паливом та окислювачем, що мама не горюй.
показати весь коментар
09.05.2023 09:24 Відповісти
Рідке ракетне паливо іншим буте і не може.
показати весь коментар
09.05.2023 09:46 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 09:31 Відповісти
Такий результат кращий за будь яке офіційне свято. Це і є свято.
показати весь коментар
09.05.2023 13:04 Відповісти
Можно было унитазный завод построить.
показати весь коментар
09.05.2023 14:02 Відповісти
А вроде ещё шахеды были?
показати весь коментар
09.05.2023 19:20 Відповісти