7567 відвідувачів онлайн
9 203 41

Особиста інформаторка генерала ГРУ Дубінського отримала 12 років тюрми, - СБУ

сбу

Завдяки СБУ 12 років за ґратами проведе особиста інформаторка генерала російського ГРУ Сергія Дубінського, який причетний до збиття "Боїнга" MH-17. Зрадниця "зливала" окупантам інформацію про Сили оборони України у фронтових районах Донеччини.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

За даними слідства, поплічницею агресора є особиста інформаторка кадрового співробітника російської воєнної розвідки генерал-майора Сергія Дубінського, також відомого під позивним "Хмурий". Саме він причетний до збиття пасажирського літака "Боїнг", який виконував рейс MH-17 у липні 2014 року.

Встановлено, що ворожа інформаторка, яка мешкала у селищі Благодатне Донецької області, особисто знайома з терористом. Після початку повномасштабного вторгнення вона вийшла через анонімний месенджер на "Хмурого" і запропонувала свою допомогу у війні проти України. За його вказівкою зловмисниця збирала розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони в районах Вугледара, Павлівки та Великої Новосілки.

Також вона передавала воєнній розвідці РФ інформацію про фортифікаційні споруди та інженерні загородження українських військ на східному фронті. Крім того, колаборантка проводила відеофіксацію наслідків російських повітряних атак на території регіону і відправляла агресору відповідні "звіти". Ще одним її завданням був збір і передача ворогу персональних даних учасників руху опору на тимчасово окупованій території на сході України.

Співробітники СБУ затримали зловмисницю у червні 2022 року в результаті спецоперації у Кременчуці, де вона намагалась переховуватись від правосуддя.

На підставі зібраних СБУ доказів суд визнав жінку винною за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (надання незаконним збройним чи воєнізованим формуванням, створеним на тимчасово окупованій території, та/або збройним формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ) і призначив покарання у виді 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+11
один з інформаторів генерала гру, дубінського, його брат, до цього часу в Раді засідає... даже на санкції США не відволікається....
показати весь коментар
09.05.2023 16:58
+9
показати весь коментар
09.05.2023 17:03
+8
А це не родич того дубінського, що в ВР... ? Що має бути у канаві.. ? голохвостий-байстрюк... ?
показати весь коментар
09.05.2023 16:58
Коментувати
Сортувати:
один з інформаторів генерала гру, дубінського, його брат, до цього часу в Раді засідає... даже на санкції США не відволікається....
показати весь коментар
09.05.2023 16:58 Відповісти
не уподібнюйся кацапу, Сашко хоч і лайно, але тільки прізвище збігається, ніякий він не брат
показати весь коментар
09.05.2023 17:15 Відповісти
брат... молочний
там і ще є:

показати весь коментар
09.05.2023 17:37 Відповісти
прізвище байстрюків збіглось, обидва -лайно, також збіг, обидва вороги України - збіг... збігів нарахувати можна десятками і вони після цього не брати? як по мені, то майже близнюки....
показати весь коментар
09.05.2023 17:48 Відповісти
Наталія Вітренко теж Дубінська ну і шо ?
показати весь коментар
09.05.2023 17:26 Відповісти
захиснички зрадників і ненависників України з нір повилазили... чиї вони "патріоти"? чи з одного профсоюза родичів-однофамільців?
показати весь коментар
09.05.2023 17:41 Відповісти
А це не родич того дубінського, що в ВР... ? Що має бути у канаві.. ? голохвостий-байстрюк... ?
показати весь коментар
09.05.2023 16:58 Відповісти
Давати її в камері слухати речі ***** цілодобово!
показати весь коментар
09.05.2023 16:59 Відповісти
На швабру. Потім на пляшку. Кожен день. Дванадцять років.
показати весь коментар
09.05.2023 16:59 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 17:03 Відповісти
дєдушка вже як бабушка

"обабился"
показати весь коментар
09.05.2023 17:58 Відповісти
Годуйте її 12 років та ще й непогано, бо ж сильно у нас дотримуються Женевських конвенцій.
показати весь коментар
09.05.2023 17:05 Відповісти
Дубина, она не попадает под женевские конвенции
показати весь коментар
09.05.2023 17:20 Відповісти
-1 бал за грубість.
показати весь коментар
09.05.2023 18:57 Відповісти
а "маман любіт скорость" досі топче нашу землю...
показати весь коментар
09.05.2023 17:15 Відповісти
А цієї можна б було і фото і ім'я викласти..впіймана ж
показати весь коментар
09.05.2023 17:19 Відповісти
Дубинский часом не рідня Дубінському?
показати весь коментар
09.05.2023 17:36 Відповісти
Ось чому Кубраков ( з ріднею у Білорусі) будував дороги виключно вздовж кордонів України з рашей і Білорусью ?
показати весь коментар
09.05.2023 17:37 Відповісти
Ну хто вам такую дурню розказав? У вас у Словаччині ж багато людей з Закарпаття живе - можете ж розпитати, як там дороги зробили. Чи Закарпаття вже теж вздовж кордонів України з рашею?
показати весь коментар
09.05.2023 17:43 Відповісти
🤣🤣🤣
ви дороги у Закарпатті бачили ? ТРАССА Київ - Чоп в дуже поганому стані . Навіть при Кучми вона була прикладом
а виїзди з КП бачили ? Ями почінаються прямо після проходження митниц
показати весь коментар
09.05.2023 18:29 Відповісти
Саме так, бачив і їздив. Новісінька дорога від Івано-Франківська через Рахів аж до Ужгорода. В самому Ужгороді - жах, але до міста дорога ідеальна.
показати весь коментар
09.05.2023 18:50 Відповісти
А я їхала з Берегшурани до Мункаша і далі до Київа - дороги у плохому стані
показати весь коментар
09.05.2023 18:53 Відповісти
Можливо, по-вашому маршруту, дорога була погана, але Івано-Франківськ-Ужгород - майже в ідеальномі стані за винятком 1 км старої дороги на десь біля Ділового.
показати весь коментар
09.05.2023 19:01 Відповісти
Ну ви і сказали 🤣 Мункаш - Київ - це основна европейська ТРАССА ( Мюнхен Вена Будапешт Мункаш Київ ). Як головна траса може бути у погано у стані? ЦЕ ОБЛИЧЧЯ КРАЇНИ.
показати весь коментар
09.05.2023 19:04 Відповісти
Мункаш - це ви так Мукачево на іноземний лад називаєте?
Я нібито проїзжав його у березні - там нова дорога.
І ні, навряд чи основна траса йтиме через Будапешт - це не зручно їхати в Україну з Європи через Угорщину, бо потрібно ще один кордон проїзжати. Легше напряму з Словаччини в Ужгород і далі.
показати весь коментар
09.05.2023 19:09 Відповісти
Так називаю , щоб привчати українців, що були різні назви міст . На венгерському автобані пишуть Мункаш і поді здогадайся , якщо не знати назви.

трасса Будапешт - Мункаш більш рівнесенькА , а словацьку ще добудовують у горах і тому бувають пробки . Хоча будують словаки дуже добре.
показати весь коментар
09.05.2023 19:34 Відповісти
Привчати українців до іноземних назв українськіх міст? Ви з дуба впали?
І нащо мені здогадуватись, що там пишуть угорською? Я навігатор маю.
показати весь коментар
09.05.2023 19:41 Відповісти
Еой, а на калькуляторі ви 1+1 можете складати 🤣🤣🤣
Для тих українців, що їздять по ЕС на авто , знати назви міст не завадить
показати весь коментар
09.05.2023 19:47 Відповісти
Пишуть не тількі угорською , но і англійською і теж Мункаш ( Мункач)
показати весь коментар
09.05.2023 19:51 Відповісти
По-вашему користування навігатором в інземній країні - це те саме, що й складанян 1+1 на калькуляторі?? Ви таки впали з дуба і явно головою вдарились.

" знати назви міст"
Знати назви НАШИХ мість якоюсь нікому ні для чого не потрібною угорською?? На біса воно кому треба та угорська і їхні назви?
показати весь коментар
09.05.2023 20:21 Відповісти
На угорському автобані пишуть відстані до Мункаша , також пишуть і назву Братислави по угорськи
А ось наприклад Грузія зараз зветься Сакартвелло . Вам це теж непотрібно знати? (С 2005года https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%93%D1%80%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B8 правительство Грузии активно борется с экзонимом «Грузия» по всему миру. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%8F Южная Корея ,https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F Япония и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D1%8C Израиль уже отказались от русского названия. 3 мая 2018 года в Литве было объявлено о новом названии для Грузии как «Сакартвело», тем самым Литва стала первой страной, которая официально стала использовать название «Сакартвело» в отношении Грузии)
З Вашим ставлення до світу докотитесь Ви до сидіння у болоті як кацапи 🤣🤣
показати весь коментар
10.05.2023 00:00 Відповісти
Тьотко іди в школу і пиши правильно. І взагалі не мункаш ( по підаромадярськи) , а МУКАЧІВ ( навіть не Мукачево) ЯСНО!!!
показати весь коментар
09.05.2023 19:32 Відповісти
Не хамить , якщо ви українець

Назви міста іншими мовами: російською Мукачево, угорською Munkács[мункач], словацькою і чеською Mukačevo [мукачево], польською Mukaczewo [мукачево], німецькою Munkatsch [мункач], https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%87%D0%B4%D0%B8%D1%88 їдишем מונקאטש [мінкач, мункач], румунською Munceag, Muncaci, Muncaciu.
показати весь коментар
09.05.2023 19:45 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 19:49 Відповісти
Главный кремл. КОПРОФИЛ и ГОВНОЕД х*йло принял парад таких же ГОВНОЕДОВ рангом пониже... Многолетняя копрофилия путлера - см. Телеграм - "Генерал СВР. Неопубликованное"... Подвиги гурмана-ценителя собачьего и людского дерьма, которые можно было бы напечатать малым форматом огромным тиражем и разбрасывать над окопами орков...
показати весь коментар
09.05.2023 17:39 Відповісти
А чого Дубінський який під санкцыями США не сидить? Чому ДБР не перевірить статки і сплачені податки?
показати весь коментар
09.05.2023 17:40 Відповісти
https://t.me/generalsvr_hard Генерал СВР. Неопубликованное

Дорогие подписчики и гости канала! Си Цзиньпин наконец прояснил почему не дал Ленд-лиз России во время своего визита в Москву и почему на день сократил время пребывания в российской столице. Причиной этого стало амикошонство, вернее «беспрецедентное амикошонство» с которым он столкнулся в Москве. Си употребил именно это слово недавно выпивая в ближнем круге своих доверенных лиц, куда инфильтрирован наш агент. Товарищ Си любит выпить и хоть знает в этом меру, но периодически даёт себе возможно расслабиться. Во время одной их таких пьянок зашла речь о России. Не секрет, что в КПК есть существенное пророссийское любби и Си прямо задали вопрос, почему он вдруг откатил вопрос о Ленд-лизе, хотя решение было уже практически принято. Ответ был неожиданным: амикошонство.

«Русские ведут себя, как настоящие свиньи! - Посетовал Си собутыльникам. Владимир Путин мог совершенно запросто прервать наш разговор, чтобы насрать за гардину! Он правда всегда извинялся перед этим. Извинится, зайдёт за штору, сядет на корточки, навалит кучу, а затем, не вытирая жопу и не моя рук, выходит и как ни в чём ни бывало продолжает разговор! А тут уже бегут ФСОшники с чемоданом и старательно собирают его кал. Однажды один из них даже сделал внушение Путину, прервав нашу беседу, чтобы тот справлял нужду только в чемодан, как они договаривались! Я никогда не сталкивался ни с чем подобным!

Друг с другом они также ведут себя крайне оскорбительно! - Продолжил Си. Например, на приём по случаю моего визита был приглашён их министр труда Антон Котяков, неприлично толстый, лоснящийся человек, похожий скорее на карикатурного буржуя, чем на министра труда. Встретив его, Дмитрий Медведев поприветствовал его словами: «О, свинтозавр»! На что тот хрюкнул в ответ и флегматично проследовал дальше! Хрюкнул»! - Си максимально раскрыл свои узкие китайские глаза от ощущения испанского стыда.

«Потом мне показали Пригожина. На вид какой-то утырок. Путин его чрезвычайно расхваливал, называя лучшим полководцем и непревзойдённым кулинаром, блестящим пиарщиком, гением предпринимательства. Но этот «полководец» убил 120 000 русских, чтобы взять один богом забытый райцентр, но так и взял! Он высосал все снаряды и всё оружие из российской армии и всё равно не взял эту, по нашим китайским мерам, деревню! Русские просят у нас оружие, но зачем оно им, если они не способны взять даже деревню! У нас же не бездонная бочка вооружений, этот Пригожин также обескровит и нашу армию, постоянно требуя вооружений! Нет и ещё раз нет! Для нашей многотысячелетней Империи будет несмываемым позором связаться с этим сборищем ******. Я пообщался с их начальником Генштаба Герасимовым, так от него разило за километр! Он был в жопу пьян! Отпускал похабные шуточки про маленькие пенисы китайцев и клялся, что Киев был бы уже взят если бы «***** в начале войны ******** ракетами, как я говорил, а не направил бы колонны живой силы»! Я цитирую! Он называл его «******», при том, что сам «*****», справлял нужду за гардиной в нескольких метрах от нас! А Мантуров! Вы представляете их министр так называемой «промышленности», разваливший последнее, профукавший все нацпроекты, ходит со свистком в жопе и пердит, чтобы повеселить Путина, а он его за это назначает вице-премьером, когда у нас бы его расстреляли ещё несколько лет назад! Это анархия и полнейшее разложение»!

Собравшиеся китайцы были шокированы услышанным не меньше чем сам рассказчик, после чего даже самые убеждённые апологеты России однозначно заявили, что никакой военной помощи этому сброду быть не может!
показати весь коментар
09.05.2023 17:42 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 18:18 Відповісти
не варто просто п..діти. варто вказати посилання. такого коментаря не було.
показати весь коментар
09.05.2023 19:31 Відповісти
Що це за цінник такий-12 років, зараз інфляція, треба накинути ще 10.
показати весь коментар
09.05.2023 17:59 Відповісти