6815 відвідувачів онлайн
4 413 12

Сили оборони на таврійському напрямку за добу знищили майже роту окупантів та 8 одиниць ворожої техніки

зсу

На таврійському напрямку ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Об'єднаний пресцентр Сил оборони таврійського напрямку.

"Протягом минулої доби ворог 18 разів атакував наші позиції. Отримавши відсіч, відійшов.

Застосовуючи танки, реактивні системи залпового вогню та ствольну артилерію, ворог обстрілює позиції наших підрозділів та населені пункти, що межують із лінією зіткнення. Для коригування вогню артилерії противник використовує БпЛА. Загалом, на таврійському напрямку протягом доби зафіксовано 434 обстріли", - йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 707 вогневих завдань. Йдеться як про контрбатарейну боротьбу, так і про роботу по планових цілях, виявлених раніше.

"Втрати противника на таврійському напрямку становлять майже роту. Також знищено та пошкоджено 8 одиниць ворожої ОВТ", - додали в пресцентрі.

Топ коментарі
+6
Обожнюю вас, хлопці !!
Слава Українській Армії !
показати весь коментар
10.05.2023 12:30 Відповісти
+5
Діпстейт оновив карту..10.05.2023 10:55...З півночі і центрі рашисти наступають на Бахмут в урочищі Ступки наші ЗСУ відсунули рашистів..в гирлі Дніпра теж відсунули в районі Білогрудове нижче Херсону
показати весь коментар
10.05.2023 12:28 Відповісти
+5
Воїни ЗСУ кажуть, що кожен 300-й раісіянін не хоче воювати з Україною! А кожен 200-й вже не може!
показати весь коментар
10.05.2023 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Діпстейт оновив карту..10.05.2023 10:55...З півночі і центрі рашисти наступають на Бахмут в урочищі Ступки наші ЗСУ відсунули рашистів..в гирлі Дніпра теж відсунули в районі Білогрудове нижче Херсону
показати весь коментар
10.05.2023 12:28 Відповісти
Воїни ЗСУ кажуть, що кожен 300-й раісіянін не хоче воювати з Україною! А кожен 200-й вже не може!
показати весь коментар
10.05.2023 14:27 Відповісти
Обожнюю вас, хлопці !!
Слава Українській Армії !
показати весь коментар
10.05.2023 12:30 Відповісти
Багато хто, промовляючи «Слава Україні!», не розуміє повного значення цього вислову.
Слава - богиня воєнної перемоги та мисливської удачі. Одне з найголовніших і найдревніших божеств українців. З її зображенням на щитах вони йшли до бою. За припущенням деяких учених, від імені Слава походить назва слов'ян (за П. Трощиним).
Наші пращури йшли у бій з вигуками «Слава!», таким чином звертаючись до богині Слави по допомогу та удачу в бою. Коли говоримо «Слава Україні», ми бажаємо Україні перемоги в бою, «Героям Слава» - перемоги живим героям війни, «Слава Нації» - перемоги нації. І навіть коли ми кажемо «Слава Богу», то бажаємо Богу перемоги у вічній війні з пітьмою.
«Слава Україні!» - це не пусте публіцистичне чи фанатичне прославляння України як місця на карті світу. Це бойовий військовий клич, що заряджений силою наших предків.
показати весь коментар
10.05.2023 19:02 Відповісти
особисто я вважаю, що останні 9 років, а особливо останній рік, цей вислів ні для кого не є "пустим" чи "публіцистичним". А у терміні "фанатичним" взагалі бачу більше гарного, ніж поганого! Любити фанатично свою землю/країну це гідний вибір!
показати весь коментар
10.05.2023 20:05 Відповісти
Поступово відтіснюємо. Перемагати на локальних ділянках але багато-багато. Задача - винищити живу силу і техніку.
показати весь коментар
10.05.2023 12:47 Відповісти
Так це ви їх відтіснили? І задачі підрозділам ЗСУ роз'яснили.
показати весь коментар
10.05.2023 13:07 Відповісти
Вторя армия третьего мира уже 15 месяцев никак не может взять Авдеевку, расположенную в 12 км от центра Донецка. Тупая моцковская орда полностью опозорилась...
показати весь коментар
10.05.2023 23:03 Відповісти
Авдіївка та Мар'їнка - Таврійський напрямок? Між Херсоном і Донецьком 425 км по прямій.
Окупанти втратили роту в Донецькій області, але на Таврійському напрямку. Схід і південь.
показати весь коментар
10.05.2023 12:56 Відповісти
показати весь коментар
10.05.2023 13:09 Відповісти
Героям слава !!!
Бог у поміч, рідненькі
показати весь коментар
10.05.2023 15:55 Відповісти