11067 відвідувачів онлайн
22 097 54

На окремих ділянках фронту на Бахмутському напрямку ворог відступив на дистанцію до 2 км, - Сирський

бахмут

На окремих ділянках фронту на Бахмутському напрямку після контратаки ЗСУ ворог відступив на дистанцію до 2 кілометрів.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"Завдяки продуманій обороні на Бахмутському напрямку, ми отримуємо результати ефективних дій наших підрозділів. У тому числі, проводимо ефективні контратаки. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до 2-х кілометрів.

Саме грамотне проведення оборонної операції виснажило підготовлені сили ПВК "Вагнер" та змусило на певних напрямках замінити їх гірше підготовленими підрозділами регулярних військ РФ, котрі зазнали поразки та відійшли", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає Сирський, попри значну концентрацію військ та гучні заяви про наміри взяти Бахмут до 9 травня, ворог так і не зміг захопити українське місто.

"Наші сили оборони надійно тримають фронт та не дають ворогу просунутись вперед. Битва за Бахмут триває…", - наголосив генерал.

Нагадаємо, раніше 3 окрема штурмова бригада ЗСУ оприлюднила інформацію, щодо успішних дій на південно-західних околицях Бахмуту. За даними воїнів, російська 72 бригада втекла з-під Бахмуту.

Топ коментарі
+22
показати весь коментар
10.05.2023 20:26 Відповісти
+20
Пан Залужний немає совєцької освіти.На наше щастя.
показати весь коментар
10.05.2023 20:08 Відповісти
+19
ну, таке...ну, читав...може щоб краще розуміти до чого готуватись...
може перед цим Залужний читав Сунь Цзи: "Вивчи ворого свого як самого себе і ти завжди будеш перемагати". Цей факт ніяк не робить учнем
показати весь коментар
10.05.2023 20:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.05.2023 19:49 Відповісти
і хто тепер учень? академія генштабу рф - лайно
показати весь коментар
10.05.2023 20:01 Відповісти
Тут главное что навалял...
показати весь коментар
10.05.2023 20:07 Відповісти
Главное, что навалял и куда?
показати весь коментар
11.05.2023 15:44 Відповісти
Куда надо...
показати весь коментар
11.05.2023 18:58 Відповісти
Пан Залужний немає совєцької освіти.На наше щастя.
показати весь коментар
10.05.2023 20:08 Відповісти
з чого це Залужного записали в учні до му-му?
показати весь коментар
10.05.2023 20:30 Відповісти
Залужний колись мав необережність ляпнути, що читав книги гєрасімова. Я не вірю, що цей кацапський хєнєрал з мордою дегенерата сам написав ті книги.
показати весь коментар
10.05.2023 20:52 Відповісти
ну, таке...ну, читав...може щоб краще розуміти до чого готуватись...
може перед цим Залужний читав Сунь Цзи: "Вивчи ворого свого як самого себе і ти завжди будеш перемагати". Цей факт ніяк не робить учнем
показати весь коментар
10.05.2023 20:56 Відповісти
Залужний вивчав "Стратегію Герасімова" (стратегія гібридних війн Рашистської Фашизації), щоби знати ворога, його засоби та методи. Навряд той твір писав Му-му самостійно.
показати весь коментар
10.05.2023 21:02 Відповісти
Ну - я читав Ніцше та "Майн кампф" Я що - став нацистом? Просто оцінив думки Гітлера щоб зрозуміть мотиви його дій Знаєш ворога - розумієш як він буде діять в тій чи іншій ситуації
показати весь коментар
10.05.2023 21:53 Відповісти
Я ж не стверджую, що Залужний набрався скверни з тих книжок. Просто, він посилався на ці книги ще до війни, і, забувши, що кацапердія одвічний ворог, чомусь похвалив цього дегенерата. Цього не варто було робити.
показати весь коментар
10.05.2023 22:30 Відповісти
А ти не подумав про те, що то з боку Залужного могло буть ІПСО своєрідне? Людина могла прикинуться "олухом", щоб кацапня заспокоїлася та почала "щоки надувать" Про "шапкозакидатєльство" російське чув? Вони завжди на цьому "палилися" і програвали у війнах! От він їх і "помазав єлєєм" А вони "розслабилися"
показати весь коментар
10.05.2023 22:35 Відповісти
Їхнє "шапкозакідатєльство" - це скрєпноє. Залужний ніяк не повпливав. Це, зрештою, несуттєво. Суттєві лише успіхи Залужного у нищенні абсолютного зла.
показати весь коментар
10.05.2023 22:49 Відповісти
"Красивості"...
показати весь коментар
10.05.2023 22:51 Відповісти
"Я вырос на российской военной доктрине и до сих пор считаю, что вся военная наука находится в России. Я учился у Герасимова. Я читал все, что он когда-то написал... Он самый умный из людей, и мои ожидания от него были огромными", - говорит Залужный о своем "коллеге", который старше его на почти 18 лет." https://www.unian.net/war/on-umneyshiy-zaluzhnyy-priznalsya-chto-uchilsya-u-glavnokomanduyushchego-vs-rf-gerasimova-11991903.html#:~:text=%22%D0%AF%20%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%BE%D1%81%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9%20%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9,%D0%B5%D0%B3%D0%BE%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%82%D0%B8%2018%20%D0%BB%D0%B5%D1%82.
показати весь коментар
10.05.2023 21:51 Відповісти
А по виду Герасимов долбоё@ долбоё@ом. Да и по жизни тоже.
показати весь коментар
10.05.2023 21:54 Відповісти
Когда вы пишите, например, "путин"-Ху#ло, то никто вас не банит. Освойте значки на клаве и не пишите здесь матюки в чистом виде, шановний пан. А шестерить на коллег по форуму нехорошо, за это ещё в школе морду лица бьют, и правильно делают.
показати весь коментар
11.05.2023 07:27 Відповісти
Дивився якось його інтерв'ю, генерали вміють тости говорити)))
показати весь коментар
10.05.2023 21:57 Відповісти
На параше любой генерал имеет вид законченного дегенерата и алкоголика.
показати весь коментар
10.05.2023 22:03 Відповісти
Це дійсно єрмаківська фабрика новин зліпила таку маячню?
показати весь коментар
10.05.2023 20:39 Відповісти
а коли глянете скільки в тої швабрики новин підписоти то взагалі офігієте! вони ж знову зє виберуть...
показати весь коментар
10.05.2023 21:31 Відповісти
Глянув
Заголовок відео: "ЖДАНОВ: Зеленский просто УБИЛ ПУТИНА НОВЫМ РЕШЕНИЕМ. В Москве аж пригорит"
Це ж контент для одноклітинних...
показати весь коментар
10.05.2023 21:43 Відповісти
Спроси у Залужного и у УНИАН...
показати весь коментар
10.05.2023 21:52 Відповісти
Та невже? Не може бути? Мене поновили! Але зв!дки взялось 1674fс0?
показати весь коментар
10.05.2023 20:05 Відповісти
таке у багатох
показати весь коментар
10.05.2023 20:11 Відповісти
Facebook?
показати весь коментар
10.05.2023 20:26 Відповісти
На Запорізькому напрямку ввечері знов забавовнило.
показати весь коментар
10.05.2023 20:09 Відповісти
Файно.
показати весь коментар
10.05.2023 22:23 Відповісти
А чого він не розкаже як керував обороною Київської обл. Що кацапи за сутки були на Оболоні?)) Стратєг ермака
показати весь коментар
10.05.2023 20:09 Відповісти
На "Цензорі" почали банити лише за згадку про Порошенка, де його не вихваляють. "Правільной дорогой ідьотє, товаріщі". Тим не менш, по вашій лозіці, можна сказати, що раніше він був "стратєгом" Порошенка, бо керував обороною Дебальцево. Ні до чого сюди приплітати владу, бо Сирський воював при двох владах. Та й Залужний би звільнив Сирського, якщо б він його не влаштовував. Не можуть бути лише перемоги, тим більше з таким ворогом.
показати весь коментар
10.05.2023 20:40 Відповісти
Йому нічого не поставляли)
показати весь коментар
10.05.2023 21:51 Відповісти
До оборони Дебальцово, ще більше питаннь, як цілий фланг був не прикритий, якась дивна схожість
показати весь коментар
10.05.2023 21:53 Відповісти
По перше, оборона Київщини увійшла в історію як одна з найуспішніших оборонних операцій.
По друге, кацапів ніколи не було на Оболоні.
За вашою логікою Сирського також можна назвати стратегом Ложкіна.
показати весь коментар
10.05.2023 22:08 Відповісти
Ага це тіпа Зеля, почти Де Голь або Черчіль )))
показати весь коментар
10.05.2023 22:24 Відповісти
показати весь коментар
10.05.2023 20:26 Відповісти
Ай молодец
показати весь коментар
11.05.2023 08:58 Відповісти
Жест доброї волі?
показати весь коментар
10.05.2023 20:29 Відповісти
Як пишуть більш обізнані, ніж я, "приїхав Азов, вломив п*зди тим кацапам, що якраз наступали, русня вирішила контратакувати і потягнула резерви з глибини оборони, але ті резерви виявила аеророзвідка Азова. Хлопці дали кацапам накопичитись перед контратакою - і по тим локаціям відпрацювала вся арта, яка взагалі могла туди дострелити. Після чого кацапи покидали все, в т.ч. поранених офіцерів - і драпанули вже по-справжньому на декілька кілометрів".
показати весь коментар
11.05.2023 12:18 Відповісти
На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до 2-х кілометрів. Джерело:
На юго-западе, в районе Клещеевки, 72-я бригада, да. Приэтом на северо-востоке, в самом Бахмуте, вагнера продвинулись вперед на 500-600 метров ... Ну, во всяком случае так ДипСтейт говорит.
показати весь коментар
10.05.2023 22:05 Відповісти
Кацапи майже рік по метру на день під Бахмутом захоплювали, а потім 2 км за один день просрали.

З іншої сторони, ЗЄ за два тиждні просрав/здав чверть країни і ЗСУ вже більше року звільняє ці території.

Висновок: ЗЄ-влада є головною проблемою, яка заважає ЗСУ та Україні виграти цю війну.
показати весь коментар
10.05.2023 22:06 Відповісти
Виходьте на Майдан, особисто. Нє а шо?
показати весь коментар
10.05.2023 22:24 Відповісти
Одні стоять та вмирають на Майданах та фронтах. А потім інші пензлюють на виборчі дільниці, і знов все спочатку...
показати весь коментар
10.05.2023 23:22 Відповісти
я на 2-х Майданах був. І що? "мудрий наріт" потім все одно спускає все в калюжу, обирає то януковича, то зеленського... І зараз всі хто голосував за Зе, з піною з рота твердять що він "найкращий президент за всю історію України".
Іна 3-й Майдан не піду (хоча й так вже 7 років живу за кордоном), з мене досить.
показати весь коментар
11.05.2023 01:17 Відповісти
1. Я свої два Майдана вже відстояв, а більшість українців результати вже просрала.
2. Ти добре знаєш, що зараз це не буде на користь.
3. Після перемоги може й вийду.
показати весь коментар
11.05.2023 09:23 Відповісти
Тоді, нащо писати ахінею, якщо ви все розумієте. Тим більше, що ви маніпулюєте фактами до чого тут Бахмут, це оборонний рубіж який знаходиться на стратегічній висоті з якої вигідно утримувати ворога й знищувати його в максимальній кількості готуючи тим часом резерви для нашого наступу. Як влада може саботувати й здавати Донецький плацдарм, якщо політично-військове командування само прийняло рішення утримувати їх на цьому рубежі бо далі дорога на Слов'янськ і Краматорськ.
показати весь коментар
11.05.2023 10:16 Відповісти
А коли втрачали бійців та теріторії чому ***** Сирській не коментував?
показати весь коментар
11.05.2023 20:03 Відповісти
АЛГА ИЗ КАЗАНИ СБЕЖАЛА, НАЕМНИКИ, ЗА НИМИ МОЛОТ ПОБЕЖАЛ, АЛГА-ПЕРЕВОД ВПЕРЕД