11446 відвідувачів онлайн
1 032 19

Європейський союз дзюдо підтримав участь росіян та білорусів у нейтральному статусі у відбіркових турнірах на Олімпіаду-2024

дзюдо

Європейський союз дзюдо (EJU) вирішив допустити спортсменів із Росії та Білорусі в нейтральному статусі до відбіркових змагань на Олімпіаду-2024 у Парижі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це повідомляє Inside the Games.

Зазначається, що в організації пішли на цей крок після того, як представники обох країн у нейтральному статусі виступили на чемпіонаті світу з дзюдо в Катарі.

Першою санкції з атлетів з обох країн зняла Міжнародна федерація дзюдо (IJF), завдяки чому на ЧС потрапили 17 російських дзюдоїстів, з яких 14 мали контракти з армійськими організаціями.

"Наша позиція повністю відповідає позиції IJF. Статус-кво турнірів EJU буде відповідним чином скориговано", – заявив президент EJU Ласло Тот.

Варто зазначити, що збірна України з дзюдо бойкотувала чемпіонат світу через скасування санкцій проти росіян та білорусів.

Топ коментарі
+9
Забити на цю всю ганьбу х@р. Підлість ницість,нікчемність та продажність зараз нажаль в тренді.
показати весь коментар
15.05.2023 13:30
+9
Кругом одні під@ри.. .
показати весь коментар
15.05.2023 13:30
+7
Бабло перемагає добро
показати весь коментар
15.05.2023 13:34
Коментувати
Сортувати:
Забити на цю всю ганьбу х@р. Підлість ницість,нікчемність та продажність зараз нажаль в тренді.
показати весь коментар
15.05.2023 13:30 Відповісти
Завжди було.
показати весь коментар
15.05.2023 14:40 Відповісти
Кругом одні під@ри.. .
показати весь коментар
15.05.2023 13:30 Відповісти
Бабло перемагає добро
показати весь коментар
15.05.2023 13:34 Відповісти
Причиною є не тільки в бабло, по Європі проводять свої турне так звані "хороші росіяни" організовуючи різні форуми та презентуючи себе як "нову росію", а європейці в чергове на це ведуться.
Справа тільки в тому що ці "хороші росіяни" яких можливо 1% і які ніколи не мали, не мають та не матимуть влади, стають рятівною палицею для отих 99% імперців та фашистів.
показати весь коментар
15.05.2023 13:50 Відповісти
Фу!!! Гидота!!! Сором. Я буду бойкотувати ці ігри і навішу стікер на авто!
показати весь коментар
15.05.2023 13:37 Відповісти
В ідеальному світі нормальні люди мали б вийти зі складу таких "союзів" після подібних рішень.
Але ж ми маємо то шо маємо.
показати весь коментар
15.05.2023 13:45 Відповісти
Як все занедбано у ціх спортивних союзах - сплошна корупція. ЕС треба зробити спільну службу безпеки , яка буде відслідковувати дії НАДДЕРЖАВНИХ установ
показати весь коментар
15.05.2023 13:49 Відповісти
Цікаво, якою була би їхня думка якби на подвір'ї їхнього дзюдошго союзу впала расєйська бомба? І де би вони тоді сушили свої кімоно?
показати весь коментар
15.05.2023 13:51 Відповісти
В даному випадку там не бомби на подвір"я падають, а товстенькі бабки у кишені
показати весь коментар
15.05.2023 14:44 Відповісти
Смотрите чтобы они там не начали резать головы и мазать ручки новичком или подсыпать в чай полоний. То что они будут не под своим флагом от етого свои повадки кгб-шные они не забудут. Тем более на рашка ни Беларашка на международные соревнования никого другого кроме агентов КГБ не отпускает
показати весь коментар
15.05.2023 13:54 Відповісти
***** побільшало.
показати весь коментар
15.05.2023 14:01 Відповісти
показати весь коментар
15.05.2023 14:10 Відповісти
Європейський союз сосідо. Чмирі пагані без залишків честі і самоповаги.
показати весь коментар
15.05.2023 14:26 Відповісти
А можна поіменно тих, кто керує наразі цим "союзом" ? в тому розумінні, в кого осіли бабки за таке рішення.
показати весь коментар
15.05.2023 14:42 Відповісти
Кремляди продолжают скупку продажных спортивных функционеров оптом и в розницу.
показати весь коментар
15.05.2023 14:46 Відповісти
Сумно. Сумно що такий вид спорту спаплюжили продажні людішкі.
показати весь коментар
15.05.2023 15:56 Відповісти
...це вони дарма. Тепер серед кацапських та *********** "спортсменів" під час змагань різко побільшає чисельність прикрих самогубств на татамі