7318 відвідувачів онлайн
1 187 13

G7 обговорить ідею міжнародного мирного саміту щодо України, - Reuters

g-7,велика,сімка

На саміті Великої сімки, що відбудеться наприкінці цього тижня в Токіо, обговорюватимуть ідею міжнародного мирного саміту для України

Про це Reuters повідомив знайомий із обговоренням офіційний представник ЄС, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Лідери заможних країн G7 обговорять ідею проведення міжнародного мирного саміту щодо України під час зустрічі в Японії цього тижня" - заявило агентство з посиланням на джерело.

Лідери G7 зустрінуться 19-21 травня в японському місті Хіросіма.

На саміті країни G7 також будуть обговорювати питання використання заморожених російських активів.

Топ коментарі
+1
Звісно ж, обговорить! Чим іще їм займатись, не ділом же!
показати весь коментар
18.05.2023 14:08 Відповісти
+1
Який ще саміт?? Літаки готуйте.. завершуємо з раССєєю..
показати весь коментар
18.05.2023 14:18 Відповісти
+1
Ніщо так не наблизить мир в Україні, як надання нам F-16 і далекобійних ракет.
показати весь коментар
18.05.2023 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звісно ж, обговорить! Чим іще їм займатись, не ділом же!
показати весь коментар
18.05.2023 14:08 Відповісти
Який ще саміт?? Літаки готуйте.. завершуємо з раССєєю..
показати весь коментар
18.05.2023 14:18 Відповісти
Ніщо так не наблизить мир в Україні, як надання нам F-16 і далекобійних ракет.
показати весь коментар
18.05.2023 14:19 Відповісти
Я кажу те, що кажуть військові, а ви транслюєте якусь бульварну херню.
показати весь коментар
18.05.2023 14:55 Відповісти
Ти дебіл, якщо вважаєш ухилянта військовим. Я пишу про потреби українських військових зі слів українських військових експертів. А ти, дауне закордониий, ліпиш політично-кон'юнктурну фразу місячної давнини секретутки на якомусь засіданні зі статті підгучним бульварним заголовком.
показати весь коментар
18.05.2023 15:20 Відповісти
За_бали вже цими занепокоєннями. Бажаю, що б вам, у вас було так само, як у нас. Щиро бажаю, що б вам повилазило вже!
показати весь коментар
18.05.2023 14:32 Відповісти
Це точно,,