4548 відвідувачів онлайн

Україна незабаром отримає більше систем ППО NASAMS, - Стефанчук

nasams

Незабаром можуть зрости постачання в Україну норвезьких систем протиповітряної оборони (ППО) NASAMS,

 Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, під час свого візиту до Норвегії.

"Відвідав сьогодні підприємство, де виробляють, зокрема, ППО NASAMS. Вони є в Україні й нам потрібно більше. І їх буде більше! Скоро! Зовсім скоро! Аби ще ефективніше збивати все, що Росія в агонії випускає по мирних українських містах, і захиститися від брутальних атак, які РФ продовжує здійснювати проти України", - заявив спікер.

Стефанчук зазначив, що разом із президентом Kongsberg Defence&Aerospace Ейріком Лі та президентом Стортингу (однопалатний парламент Норвегії - ред) Масудом Гаракхані обговорив питання збільшення постачань протиповітряних систем для Збройних сил України.

Топ коментарі
+15
Треба ще Стефанчуку на чомусь попіариться !
показати весь коментар
18.05.2023 18:43 Відповісти
+10
"Росія в агонії випускає"
Судячи з усього, це не агонія, а нормальний робочий темп, тримати який русня може десятиліттями. Краще думайте як запустити власне виробництво систем ППО, а не пишайтесь подарунками з-за кордону. Тому що щедрість має властивість з часом згасати.
показати весь коментар
18.05.2023 18:45 Відповісти
+9
Це точно. Ну не можуть щоб просто був речник який оголошував за всю Україну...ні тут кожне зепадло хоче піарнутися, хоча від нього взагалі нічого не залежить від слова "ніяк"!
показати весь коментар
18.05.2023 18:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба ще Стефанчуку на чомусь попіариться !
показати весь коментар
18.05.2023 18:43 Відповісти
Це точно. Ну не можуть щоб просто був речник який оголошував за всю Україну...ні тут кожне зепадло хоче піарнутися, хоча від нього взагалі нічого не залежить від слова "ніяк"!
показати весь коментар
18.05.2023 18:54 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2023 19:03 Відповісти
Очень хорошие новости!
показати весь коментар
18.05.2023 18:43 Відповісти
"Росія в агонії випускає"
Судячи з усього, це не агонія, а нормальний робочий темп, тримати який русня може десятиліттями. Краще думайте як запустити власне виробництво систем ППО, а не пишайтесь подарунками з-за кордону. Тому що щедрість має властивість з часом згасати.
показати весь коментар
18.05.2023 18:45 Відповісти
у Київському КБ Луч навіть були свої розробки ППО, але неначасі.

"КБ "Луч" сподівається отримати замовлення від Міноборони України на перший проект ЗРК у 2022 році " , "В мене нещодавно була розмова з новим Міністром оборони України (Олексієм Резніковим), я бачу його новий свіжий погляд на ці речі, і я так вважаю, що мені вдалося його переконати, що одну з робіт (із трьох захищених аванпроектів - ближнього, середнього та дальнього радіусу дії) необхідно починати", - повідомив Олег Коростельов.

Але воз і нині там у 2023)

https://defence-ua.com/people_and_company/kb_luch_spodivajetsja_otrimati_zamovlennja_vid_minoboroni_ukrajini_na_pershij_proekt_zrk_u_2022_rotsi-5605.html
показати весь коментар
18.05.2023 18:58 Відповісти
що можна було хотіти від зелених зрадників та оланських договорняків ???







показати весь коментар
18.05.2023 19:00 Відповісти
Стефанчук від такого питання відхреститься, мовляв, не його компетенція. Ну так і займатися NASAMS - то теж не його, але ж займається.
показати весь коментар
18.05.2023 19:02 Відповісти
Ці питання треба наразі Єрмаку задавати)
показати весь коментар
18.05.2023 20:51 Відповісти
Опецок, ****, і туди своеє рило всунуло...
показати весь коментар
18.05.2023 18:49 Відповісти
Це дуже добре, більше ППО, менше жертв і менше розбитих об'єктів інфраструктури.
Все буде Україна!!!
показати весь коментар
18.05.2023 18:54 Відповісти
кнур зо 2центнера проснувся і захрюкав.
показати весь коментар
18.05.2023 19:00 Відповісти
Ну ладно яйцекрад Рєзніков з МО. Ну фіг з ним вокзальна циганка Буданов з ГУРМО.

Но Єрмаки, Подоляки та Стефанчуки чого лізуть розповідати про озброєння ЗСУ?
показати весь коментар
18.05.2023 19:04 Відповісти
Стефанчук, ты уже в МО работаешь?
Чего мелишь то, к чему не имеешь отношение?
Болтун - находка для шпиона, причем очень крупная.
показати весь коментар
18.05.2023 19:04 Відповісти
Коли вже зелені мерзотники позатикають пельки???

Щоб хоч щось би робилося без рапортів кремлю!!
показати весь коментар
18.05.2023 19:09 Відповісти
це воно з дєрмаком вибило, 100%
показати весь коментар
18.05.2023 19:06 Відповісти
Огидна пика.
показати весь коментар
18.05.2023 19:18 Відповісти
Навіщо голова верховної ради займається військовими питаннями, коли є спеціальні служби в т.ч. і міжнародні. Коли він займеться законом про заборону банди ФСБ-РПЦ. Чи знову це не на часі. як він раніше молов.
показати весь коментар
18.05.2023 19:33 Відповісти
Я не розумію, в зелених, що є лототрон, чи барабан, як в російському "Полє Чудес", де випадковим чином вибирається, хто сьогодні буде собі рейтинг піднімати?
показати весь коментар
18.05.2023 19:35 Відповісти
Естафета звездоболів, сьогодні естафетний мікрофон в руках Стефанчука.
показати весь коментар
18.05.2023 19:48 Відповісти
А ты тут причем рты не закрываются вся Зе обойма каждый день то одно то другое ау было сказано кто это может озвучивать недержание полное это они выскакиают чтоб о них нне забыли ато пыляться в закромах безделия

https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk?__cft__[0]=AZVTpovljVjtquOkl-Dx1yb6qRC3heE2_Kolpnn4Ku7Tl4HYJ2ttYJxbRCdp2qcPEw3WysD3qS7IjWjVfjXWSSGIW6Yujnm2-KZhCWX7_y3wIIaV-Q6fV2J4yPooS8kgDVmIgb6lX2BYBxgfHqJ3KKv2D3avBP0JW76g1snXmF56_A&__tn__=-]C%2CP-R Дмитрий Корнейчук с https://www.facebook.com/profile.php?id=100065567374187&__cft__[0]=AZVTpovljVjtquOkl-Dx1yb6qRC3heE2_Kolpnn4Ku7Tl4HYJ2ttYJxbRCdp2qcPEw3WysD3qS7IjWjVfjXWSSGIW6Yujnm2-KZhCWX7_y3wIIaV-Q6fV2J4yPooS8kgDVmIgb6lX2BYBxgfHqJ3KKv2D3avBP0JW76g1snXmF56_A&__tn__=-]C%2CP-R Dmitriy Korneychuk .

Когда вдруг услышал «политологов» и «военных экспертов», обслуживающих власть

показати весь коментар
18.05.2023 22:17 Відповісти