11090 відвідувачів онлайн

Ми даємо Україні ракети Storm Shadow, бо не можемо дати винищувачі, - Воллес

бен,уоллес,воллес

Про це він сказав на пресконференції з міністром оборони Норвегії Бйорном Арілем Грамом, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Воллес, який підтвердив використання Storm Shadow в Україні, підкреслив важливість надання Україні далекобійних засобів.

"Системи HIMARS і M270 справді докорінно змінили ситуацію на полі бою для українців. Росіяни були змушені передислокувати багато командно-штабних пунктів за межами досяжності цієї зброї. Саме тому важливо мати засоби влучання по цих центрах. Це допомагає Україні в ключові моменти", – вважає Воллес.

Він додав, що надання цих засобів – "це також спосіб пом’якшити ситуацію, за якої ми не можемо надати бойові винищувачі, але можемо допомогти надати одну з речей, які бойові винищувачі здатні робити – уражати тил".

"І так, ми можемо це зробити, надавши Storm Shadow, які забезпечують дальність ураження, як у бойових винищувачів", – наголосив британський міністр.

Топ коментарі
+12
її можуть нести наші літаки. Не пересмикуйте.
показати весь коментар
18.05.2023 20:01 Відповісти
+6
Дуже вдячні та пам'ятаємо : кількість колись перейде в якість! ( Якість цих ракет дуже добра,мається на увазі перехід тактичних успіхів в оперативні,а там і стратегічні!)
показати весь коментар
18.05.2023 19:57 Відповісти
+6
А США мають заявити "Ми даємо винищувачі F-16 та надаємо дозволи всім іншим країнам на їх передачу Україні, бо не можемо дати далекобійних ракет, хіба що тільки томагавк .
показати весь коментар
18.05.2023 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И так неплохо (с)
показати весь коментар
18.05.2023 19:55 Відповісти
Дуже вдячні та пам'ятаємо : кількість колись перейде в якість! ( Якість цих ракет дуже добра,мається на увазі перехід тактичних успіхів в оперативні,а там і стратегічні!)
показати весь коментар
18.05.2023 19:57 Відповісти
Ми даємо ракету, яку треба запускати з наших літаків, бо не можемо дати наші літаки.

Я даю вам соломинку, бо не можу дати вам води.
показати весь коментар
18.05.2023 19:57 Відповісти
її можуть нести наші літаки. Не пересмикуйте.
показати весь коментар
18.05.2023 20:01 Відповісти
Не можуть, декілька одиниць словацьких та польських мігів можливо.
показати весь коментар
18.05.2023 20:02 Відповісти
чому ви не хочете вивчити це питання, щоб не виглядати недолуго перед тисячами людей?
показати весь коментар
18.05.2023 20:05 Відповісти
а чому ви не хочете вивчити це питання, щоб не виглядати недолуго перед тисячами людей?
показати весь коментар
18.05.2023 20:17 Відповісти
зверніться до спеціаліста. У вас ехолалія.
показати весь коментар
18.05.2023 20:33 Відповісти
блет ще один свідок "крутої західної модернізації мігів" а нічого що міг її взяти ФІЗИЧНО НЕ МОЖЕ?
показати весь коментар
18.05.2023 21:41 Відповісти
Да, да, Луганские чмыри полыхают исключительно благодаря польским Мигам, ага.
показати весь коментар
18.05.2023 23:59 Відповісти
ОПі треба стабільна оборона! ...бо сядуть всі...
показати весь коментар
18.05.2023 19:57 Відповісти
Штормы отличная замена ракете воздух-поверхность, но что насчет ракеты воздух-воздух (это раз) против кацапских низколетящих самолетов? Их не способен засечь наземный радар из-за кривизны земного шара, но способен засечь современный истребитель или самолет дрло, а затем навести современную ракету и уничтожить цель. И два, это какая замена дешевым 2-4 тонным бомбовым нагрузкам для уничтожения блиндажей и всех этих траншей? Американцы на б1б тысячи самолето-вылетов делали и бомбили дешевыми бомбами все эти укрепления, работает эффективно за счет того, что одновременный взрыв сжигает кислород и бьет давлением по легким, то есть уничтожает врага даже в глубокой яме без прямого контакта. И все это недорого, час полета, дешевые бомбы лишнего прицеливания (+- 50м и хватит), быстрое обслуживание и новое задание. Штормы это не заменят ну никак.
показати весь коментар
18.05.2023 19:59 Відповісти
Ну да. Но вы забыли, что американцы сначала стэлсами гасили всю имеющуюся вокруг ПВО, которую предварительно разведывали самолеты ДРЛО. И только потом прилетали ф16 и ф18.
Просто поразительно, как нарид упорно отказывается понять, что ни один вид вооружения войну не выигрывает самостоятельно, все только в сложном комплексе.
показати весь коментар
19.05.2023 00:05 Відповісти
круто,
побільше б таких адекватних
показати весь коментар
18.05.2023 20:05 Відповісти
"Будапештський меморандум" - порожня цидулка, яка не має юридичної сили, просто добрі побажання для "світу рожевих поні".. пора б вже й знати такі "несуттєві дрібниці"
показати весь коментар
18.05.2023 20:17 Відповісти
Ну тогда стоит вспомнить, что М. Тэтчер настоятельно уговаривала Кравчука не делать того, что было сделано. Сами согласились, сами отдали и сами подписали. Так, что теперь претензии не принимаются. Поставил подпись, отвечай, а не кивай на кого-то.
показати весь коментар
18.05.2023 20:23 Відповісти
Британия обещала не нападать на Украину и слово сдержала, вот подонки. Запоребриковщина,подписавшая тот же меморандум,оказывается ни при чем.
показати весь коментар
18.05.2023 20:27 Відповісти
Совершенно верно, тоже самое и Штаты, обещали не нападать. А теперь, сволочи, ф16 не дают и всего то на 40 миллиардов вооружения поставили!
показати весь коментар
19.05.2023 00:08 Відповісти
В жопу літаки, дайте Вангард з повним боєзапасом. 15-20 хвилин і демілітаризація Росії буде проведена.
P.S. Настрій просто такий, апокаліптичний.
показати весь коментар
18.05.2023 20:08 Відповісти
А США мають заявити "Ми даємо винищувачі F-16 та надаємо дозволи всім іншим країнам на їх передачу Україні, бо не можемо дати далекобійних ракет, хіба що тільки томагавк .
показати весь коментар
18.05.2023 20:08 Відповісти
Как бы уже и слепоглухонемому в Карпатах должно быть понятно, что поставка ф16 - вопрос решенный и сейчас утрясаются многочисленные и сложные детали и не в последнюю с принимающей стороной, Украиной.
показати весь коментар
19.05.2023 00:13 Відповісти
Немає такого "не можемо", не дуже хочете..
показати весь коментар
18.05.2023 20:12 Відповісти
Я вам ничего не должен! (с)
показати весь коментар
18.05.2023 20:17 Відповісти
До United Kingdom нема питань.
Тільки подяка, пошана та низький уклін
показати весь коментар
18.05.2023 20:29 Відповісти
Дякуємо брати британці за ракети. Хай бог благословить короля🇬🇧🇺🇦
показати весь коментар
18.05.2023 20:30 Відповісти
Британія дає таке що штати комизяться дати! Хоча штати були основним вимагачем роззброєння України! Бо вони ядерну Україну боялися більше чим *уйла з ядерною бімбою!
показати весь коментар
18.05.2023 20:35 Відповісти
В вашей бестолковке не помещается простая как пятак мысль - все что делают Британия, Германия, Польша и другие страны НАТО, делается по договоренности с США?
показати весь коментар
19.05.2023 00:11 Відповісти
Ракети - це краще, ніж винищувачі.
показати весь коментар
18.05.2023 21:14 Відповісти
гармати - це краще, ніж танки.
показати весь коментар
18.05.2023 22:17 Відповісти
Ракети запускаються з будь-яких літаків, що здатні їх підняти: Ан-26, Ан-12, Ан-24.
показати весь коментар
19.05.2023 04:23 Відповісти
ще можно з автокранів, вантажівок та паровозів. Вони теж піднімають.
показати весь коментар
19.05.2023 12:36 Відповісти
А що в них нема Ф-16?
показати весь коментар
18.05.2023 23:44 Відповісти