Ми даємо Україні ракети Storm Shadow, бо не можемо дати винищувачі, - Воллес

Про це він сказав на пресконференції з міністром оборони Норвегії Бйорном Арілем Грамом, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".
Воллес, який підтвердив використання Storm Shadow в Україні, підкреслив важливість надання Україні далекобійних засобів.
"Системи HIMARS і M270 справді докорінно змінили ситуацію на полі бою для українців. Росіяни були змушені передислокувати багато командно-штабних пунктів за межами досяжності цієї зброї. Саме тому важливо мати засоби влучання по цих центрах. Це допомагає Україні в ключові моменти", – вважає Воллес.
Він додав, що надання цих засобів – "це також спосіб пом’якшити ситуацію, за якої ми не можемо надати бойові винищувачі, але можемо допомогти надати одну з речей, які бойові винищувачі здатні робити – уражати тил".
"І так, ми можемо це зробити, надавши Storm Shadow, які забезпечують дальність ураження, як у бойових винищувачів", – наголосив британський міністр.
Я даю вам соломинку, бо не можу дати вам води.
Просто поразительно, как нарид упорно отказывается понять, что ни один вид вооружения войну не выигрывает самостоятельно, все только в сложном комплексе.
побільше б таких адекватних
P.S. Настрій просто такий, апокаліптичний.
Тільки подяка, пошана та низький уклін