4548 відвідувачів онлайн

Італія навчатиме українських військових, - міністр оборони Крозетто

італія

Італія навчатиме українських військових у школах та на військових об’єктах в країні, а також візьме участь у європейсько-українських навчальних програмах у Бельгії, Польщі та Німеччині.

Про це повідомляє ANSA із посиланням на міністра оборони країни Гвідо Крозетто, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

За словами Крозетто, наразі італійське оборонне відомство розглядає можливість взяти участь у європейській ініціативі з підготовки українських військових, "щоб відправити штабний персонал до командувань в Брюсселі, Польщі та Німеччині, а також запропонувати спеціальні модулі, які мають бути проведені, проте у школах і на військових об’єктах на нашій національній території".

Топ коментарі
+2
По перше так навчання на бойових системах які вони передають, по друге Італія країна НАТО тому вони самі дотримуються натівських стандартів і я впевнений в них є хороші інструктора, а це злагодження, тактика... По третє в Україні мобілізація і коли приходять мобілізовані більшість з них потрібно вчити з нуля тому потрібно дякувати італійцям тим більше що навчання за їх кошти.
показати весь коментар
18.05.2023 20:57 Відповісти
+2
Вчитимуть військовим навичкам і спеціальностям. А крім цього дадуть місце для навчання, житло і годуватимуть. Це велика справа для українського бюджету.
показати весь коментар
18.05.2023 21:04 Відповісти
+1
Так якщо італійці самі не визначилися та немає конкретики - чого ж ти в мене "лайном плюєшся"? Я ж саме про цю "незрозумілість" і писав!
показати весь коментар
19.05.2023 10:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І чому вони їх "навчать" будуть? Хіба що базовим навикам роботи на тих бойових системах які є в наявності в італійській армії і які вони збираються предать нам Бо бойового досвіду в італійців нема з 1944 року
показати весь коментар
18.05.2023 20:43 Відповісти
будуть навчати правильно готувати різотто, а так я з Вами цілком згоден - останній раз *воювали* разом з мусоліні та гітлером
показати весь коментар
18.05.2023 20:51 Відповісти
По перше так навчання на бойових системах які вони передають, по друге Італія країна НАТО тому вони самі дотримуються натівських стандартів і я впевнений в них є хороші інструктора, а це злагодження, тактика... По третє в Україні мобілізація і коли приходять мобілізовані більшість з них потрібно вчити з нуля тому потрібно дякувати італійцям тим більше що навчання за їх кошти.
показати весь коментар
18.05.2023 20:57 Відповісти
Ну так я ж визначився з обсягом того навчання - і не більше!
показати весь коментар
18.05.2023 21:00 Відповісти
Мабуть не варто так казати. Бо вже сам факт надання своєї території, де наші воякИ можуть навчатися в безпеці, вартий подяки. А інструкторами можуть бути й наші ветерани.
показати весь коментар
18.05.2023 20:58 Відповісти
А що я сказав "неправильного"?
показати весь коментар
18.05.2023 21:07 Відповісти
Ну, если исходить из таких критериев, то шведы последний раз воевали с Норвегией в 1814 году.
показати весь коментар
18.05.2023 21:34 Відповісти
Тобі "поблазнювать" захотілося? Візьми мій пост і проаналізуй Якщо виявиш щось "неправильне - вкажи - я спробую виправить Якщо не зможеш - так і напиши: "маю нестачу тями"! І не заколупуй мені мізки!
показати весь коментар
18.05.2023 21:57 Відповісти
А ты возьми мой и проанализируй, в чем я не прав? Ты заявляешь, что итальянцы не имеют боевого опыта с 1944 года и чему они нас научат. Тогда Швеция, которая не воевала больше 200 лет и не член НАТО - вообще ни в пень, ни в колоду в военном деле. Однако в новости про то, что Швеция обучила нашу целую бригаду ты промолчал.
показати весь коментар
18.05.2023 22:30 Відповісти
Ще один "хитровиїбаний"!!! Так шведи ж чітко заявили що вони навчали наших бійців саме на техніці ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА Зокрема БМП та артсистеми - цілком їхні А танки теж їх - хоч і є ліцензійною версією Однак "ліцензійна версія" може передбачать установку відмінних від базової версії систем вузлів та агрегатів - тому вимагає участі в підготовці саме шведських спеціалістів Тому що дані системи не мають аналогів у інших країн світу
Чому та на якій саме техніці будуть навчать італійці - не вказано Тому "не крути сракою"!
показати весь коментар
18.05.2023 23:01 Відповісти
Самый хитрозадый тут ты, а по поводу итальянцев, то они еще не определились конкретно - За словами Крозетто, наразі італійське оборонне відомство розглядає можливість взяти участь у європейській ініціативі з підготовки українських військових...
Поэтому нет конкретики.
показати весь коментар
19.05.2023 10:12 Відповісти
Так якщо італійці самі не визначилися та немає конкретики - чого ж ти в мене "лайном плюєшся"? Я ж саме про цю "незрозумілість" і писав!
показати весь коментар
19.05.2023 10:30 Відповісти
И потом где сказано, что они передают свои бмп, сау и танки на целую бригаду?
показати весь коментар
19.05.2023 10:30 Відповісти
Читай частіше новини на "Цензорі"
показати весь коментар
19.05.2023 10:32 Відповісти
Вчитимуть військовим навичкам і спеціальностям. А крім цього дадуть місце для навчання, житло і годуватимуть. Це велика справа для українського бюджету.
показати весь коментар
18.05.2023 21:04 Відповісти
Вот этого не надо. У макорон война кончается, когда им пора манджарить.
показати весь коментар
18.05.2023 20:50 Відповісти