Зеленський візьме участь в саміті G7 та зустрінеться з Байденом, - ОП

Про це сказав глава Офісу Президента Андрій Єрмак в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Президент Зеленський зустрічатиметься з президентом США найближчими днями", - сказав Єрмак. Він також підтвердив участь Зеленського в саміті G7. "Так, я можу це підтвердити", - сказав він.
За словами Єрмака, під час зустрічі з Байденом буде серед іншого обговорено заяву США про підтримку "коаліції винищувачів".
"Президенти проговорять це питання та інші", - сказав керівник ОП.
може хоч штанці які нормальні одягне, а не в спортівках,
бо невдобно ж буде серед дорослих у костюмах.