10872 відвідувача онлайн

ППО збила всі повітряні цілі над Києвом, зафіксовано падіння уламків у 4 районах, - ОВА

ппо

Сили протиповітряної оборони вночі 20 травня знищили всі ворожі повітряні цілі над Києвом. Зафіксовано падіння уламків у Дніпровському, Дарницькому, Печерському та Солом’янському районах столиці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко у Telegram.

"Одинадцята повітряна атака на столицю з початку травня! Ворог усіма силами намагається нанести ураження по ключових обʼєктах в Києві і одночасно виснажити ресурси нашої ППО. Крім того, у такий спосіб рашисти прагнуть тримати в глибокому психологічному напруженні цивільне населення. Тому вони практично щодобово атакують Київ з повітря. Зокрема, у травні кияни не чули сирени повітряної тривоги лише 4 дні. Цією ночі агресор знов здійснив масовану атаку дронами. За попередньою інформацією, були застосовані баражуючі боєприпаси "Shahed". Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої ППО. Ударів по Києву не допущено!" - йдеться в повідмленні.

Як зазначаться, в результаті падіння уламків:
- у Дніпровському р-ні сталося загоряння житлового будинку, пожежа ліквідована. Без жертв;
- в Дарницькому р-ні пошкодження будівлі СТО, припаркованих авто;
- в Печерському р-ні є пошкодження вікон житлового будинку;
- в Соломʼянському р-ні - дорожнє покриття і автотранспорт.

Інформації щодо потерпілих на разі не надходило. Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються.

Топ коментарі
+10
В школе учишся? Чтобы сбивать ракеты как только они войдут в пространство Украины-нам нужно 50 Петриотов. Сбивают там в том месте где МОГУТ сбить. А кто сцикло и боится обломков на голову-прячься в бомбоубежище или вали с Киева. В Киеве итак автомобильные пробки. Вчера 30 мин искал в центре место чтобы припарковаться. Меньше сцикунов-чище воздух
показати весь коментар
20.05.2023 09:02
+6
Можна збивати уламками асфальту
показати весь коментар
20.05.2023 07:46
+4
Можна.Але потрібно в десятки разів більше засобів ППО.
показати весь коментар
20.05.2023 06:49
Коментувати
Сортувати:
все гуд і тіки німе питаня ще раз ...
а мона ту всю кацапську ***** збивати без уламків по Києву?
показати весь коментар
20.05.2023 06:31 Відповісти
Можна.Але потрібно в десятки разів більше засобів ППО.
показати весь коментар
20.05.2023 06:49 Відповісти
солідарен з Фрацією - наше шапіто є наше шапіто!
показати весь коментар
20.05.2023 07:48 Відповісти
Можна збивати уламками асфальту
показати весь коментар
20.05.2023 07:46 Відповісти
то шо забрати взад патріоти?
показати весь коментар
20.05.2023 07:54 Відповісти
Научите
показати весь коментар
20.05.2023 08:35 Відповісти
a смисл?
показати весь коментар
20.05.2023 08:39 Відповісти
Смысл понять - насколько вы балбес
показати весь коментар
20.05.2023 10:39 Відповісти
бери мосінку і в Ураїну і після завтра тебе нема...
показати весь коментар
20.05.2023 08:41 Відповісти
можешь ще корону нацепіти - снайпер дяка!
показати весь коментар
20.05.2023 08:45 Відповісти
В школе учишся? Чтобы сбивать ракеты как только они войдут в пространство Украины-нам нужно 50 Петриотов. Сбивают там в том месте где МОГУТ сбить. А кто сцикло и боится обломков на голову-прячься в бомбоубежище или вали с Киева. В Киеве итак автомобильные пробки. Вчера 30 мин искал в центре место чтобы припарковаться. Меньше сцикунов-чище воздух
показати весь коментар
20.05.2023 09:02 Відповісти
Не обращай внимания: то малолетний дурачёк
показати весь коментар
20.05.2023 12:11 Відповісти
судячі по відповідям в багато кого такіж самі питання....
так мона чи ні?
показати весь коментар
20.05.2023 06:38 Відповісти
Ще сьомої немає, прокинуться - пояснять. Головне, всі живі.
показати весь коментар
20.05.2023 06:47 Відповісти
Київ Києвом, але ж є інші міста в Україні,де проходять якраз потоки зброї...склади..та інша інфраструктура..
показати весь коментар
20.05.2023 06:55 Відповісти
хоч ти попалам розкидайся але 2 Патріота не прикриють всю країну - ти верховний ти би шо прикрив в першу чергу?
показати весь коментар
20.05.2023 06:59 Відповісти
я б прикрив ..як верховний свою хатинку....на Кончі-Заспі
показати весь коментар
20.05.2023 07:01 Відповісти
варонеш?
ну так до чого піск?
показати весь коментар
20.05.2023 07:02 Відповісти
до того..що розхєрачать..те що доставляють з Заходу...як з випадком складу у Тернополі...після Києва рашисти побачать ,що нічого не можуть зробити і будуть вищукувати цілі по всій Україні..ще восени були попередження західних партнерів,що будуть бити вглибину постачання..ну по крайній мірі я таке чув
показати весь коментар
20.05.2023 07:07 Відповісти
я б теж тебе прикрив і твою хатинку, але ще є столиця України- Київ.
показати весь коментар
20.05.2023 07:09 Відповісти
дякую..
показати весь коментар
20.05.2023 07:15 Відповісти
де ти в моїх дописах побачив за разхерачить?
показати весь коментар
20.05.2023 07:12 Відповісти
А давайте применим наши Шахеды по Москве, истощим их ПВО? Правда, у нас нет ни госпрограммы, ни гос.предприятия по беспилотникам. ни системного решения. (Не я, Форбс так писал в этом декабре). Армия народных дронов наше все. Правда, ни морские, ни воздушные никак особо не влияют. (Не путать с советским Рейсом). Ну скинемся, на не пойми чего.
показати весь коментар
20.05.2023 09:05 Відповісти
Шахеди це лайно нам потрібна ******* авіація і купа броні і танків а не не гавно дрони
показати весь коментар
26.05.2023 15:12 Відповісти
Ночью бахало так, что я проснулся!
показати весь коментар
20.05.2023 10:11 Відповісти
Аналогично! Тем более, что я лег спать с открытым окном для проветривания.
показати весь коментар
20.05.2023 10:47 Відповісти
Дякуємо, рідненькі.
Господ, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
20.05.2023 10:15 Відповісти
Просимо Тебе, Владико, Боже, що створив небо і землю і море і все, що в них, обрушити економіку та фінансову систему терористичної недоімперії, що затопила весь світ автоматами «Калашнікова, щоб вона не могла виробляти зброю та торгувати нею. Вили лють гніву Свого, Господи, на російських православних убивць та членів їхніх сімей, які проливали кров людську в Ічкерії, Молдові, Грузії, Україні, Сирії та Лівії.

Почуй нас, Боже, Спаситель наш, Цар царів і Господь панівних і прислухайся до голосу моління християн України. Амінь!
показати весь коментар
20.05.2023 11:41 Відповісти
Нічний терор Києва ,що запровадив останнім часом власник туалето-чемоданчиків ,мабуть надовго. Ціль для пуйла ,як він вважає ,мабуть приоритетна. Щеб пак ,тут тобі знаходяться і посольства всих ненавистних йому країн заходу і різні мас- медіа ,тощо. Мирне населення взагалі не береться до уваги ,а розглядається пуйлом як складова паніки. Що може це зупинити. Точні дошкульні ракетні удари по росії без всіляких оглядок на жеманні застереження багатьох західних політиків " даємо без права бити по росії". Ще одне ,що може призупинити тупінський терор, так це потужний контрнаступ і масовий драп "непобедимой и несокрушимой " коли буде порушений звя'зок і керування військами до такого стану, що їм буде не до планування терактів по" мирняку." ПС. мирняк -мирне населення на сленгу військових.
показати весь коментар
20.05.2023 13:39 Відповісти