13535 відвідувачів онлайн

Україна вже успішно застосовує ракети Storm Shadow, - Резніков. ВIДЕО

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час брифінгу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Таку заяву глава Міноборони зробив під час спільного брифінгу з британським колегою Беном Волесом, який здійснив візит до України.

"У нас була нагода потиснути руки пілотам, які були навчені у Великій Британії і вже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow", - повідомив Резніков.

Топ коментарі
+10
насправді ---- шльома-діамантове яйко )
показати весь коментар
24.05.2023 15:59 Відповісти
+10
перший випадок ув історії людства: "міністр оборони" справжнісінький дебіл і курячий злодій
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
+9
То в Богдані. То у танку. Скрізь з усмішкою їбанька. Черга - верхи на ракеті. Ракета на боьовому курсі - без яєць.
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
********
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
насправді ---- шльома-діамантове яйко )
показати весь коментар
24.05.2023 15:59 Відповісти
ціна цьому всьому - людські життя
показати весь коментар
24.05.2023 16:01 Відповісти
перший випадок ув історії людства: "міністр оборони" справжнісінький дебіл і курячий злодій
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 17:03 Відповісти
Попередній був нічим не кращий мерзотник.
показати весь коментар
25.05.2023 09:17 Відповісти
То в Богдані. То у танку. Скрізь з усмішкою їбанька. Черга - верхи на ракеті. Ракета на боьовому курсі - без яєць.
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
На ядро його, як Мюнхгаузена, і пущай палєтаєт.

показати весь коментар
24.05.2023 16:04 Відповісти
А ботам хрін вгодиш
показати весь коментар
24.05.2023 20:53 Відповісти
Заложив .
показати весь коментар
24.05.2023 15:54 Відповісти
Тебе бы ещё разобраться с яйцами и яблоками....
показати весь коментар
24.05.2023 15:54 Відповісти
Це добре чи погано? За коментарями бачу, це погано.
показати весь коментар
24.05.2023 15:57 Відповісти
Новина добра, видає її корупціонер ...
показати весь коментар
24.05.2023 16:07 Відповісти
Судячи від корупціонера навіть гарноі новини не хочеться чути?))).
показати весь коментар
24.05.2023 16:11 Відповісти
А что тут нового?
показати весь коментар
24.05.2023 16:21 Відповісти
Корупціонер повинен сидіти в тюрмі, а його місце займати порядна людинк.
показати весь коментар
24.05.2023 18:01 Відповісти
Так про це Ющенко говорив…
показати весь коментар
25.05.2023 03:03 Відповісти
Про це всі говорять, навіть самі корупціонери, інакше би не попали у владу. Нормальна совісна людина після такого ОДНОГО зашквару пішла би у відставку, а тут пачками і ніц ...
показати весь коментар
25.05.2023 08:48 Відповісти
Кажуть корупція до України прийшла з рашки, з совка. Скільки ж хороших учнів у нас протягом цих 30 років.)
показати весь коментар
24.05.2023 16:54 Відповісти
І не залежно від політичних поглядів..)…. хоча в партії регіонів був аншлаг го це не мішало їм бути вибраним в ради
показати весь коментар
25.05.2023 03:06 Відповісти
Наче і добре. І наче ми бачили якусь бавовну де можна вважати що були Шторми. Але за весь час війни можна зробити доволі простий висновок: коли ми дійсно щось вражаємо жирне - с болот іде вой. В данному випадку воя не було. Не було підривів жирних складів с БК. Невже у орків нема таких на всій окупованій теріторії?
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
Чорт забирай... ти і ракета то є не сумісні речі !!!
показати весь коментар
24.05.2023 16:02 Відповісти
перелік вражених цілей-в студію.. пліз.. чи ти в зерні перевіз і продав в африку??
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
Вторая часть предложения была лишняя, а вот за первую люто плюсую.
показати весь коментар
24.05.2023 16:06 Відповісти
тоді ти розпиши.... адвокат
показати весь коментар
24.05.2023 16:09 Відповісти
К сожалению в УК Украины нет статьи за "должен был сделать правильно, а сделал не правильно". Мы все понимаем, что из Резникова министр обороны, как из говна пуля. Но за это в тюрьму не сажают. Поэтому у меня вопросы не к Резникову, а к тому кто его назначил.
И от того, что ты фантазируешь на счет "продал в Африку" адекватный министр обороны у нас не появится.
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
тут не парашка-я можу голосно висловлювати свою думку ати запишись в опу-там такі потрібні--будешь за 30 сребреніків обілювати всіх
показати весь коментар
24.05.2023 16:45 Відповісти
Где и кого я "отбеливал"?
Когда тебе кажется, что вокруг одни враги, это имеет медицинское определение - паранойя. Таблеточки, таблеточки ...
показати весь коментар
24.05.2023 17:10 Відповісти
перехристися.. макнись в унітаз- і тебе попустить.. проще треба бути
показати весь коментар
24.05.2023 17:18 Відповісти
А чому кримський міст ще стоіть?))))...
показати весь коментар
24.05.2023 16:08 Відповісти
"в военное время синус может принимать значения равное трём, а цена на кило яиц может достичь значения равного цене мелкого яблока за штуку" ( з приказу рєзнікова)
показати весь коментар
24.05.2023 16:09 Відповісти
В даному випадку....При чому тут яйці?)).
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
в яйцах много белков
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
Я так і не зрозумів, це зрада чі перемога ?!)))
показати весь коментар
24.05.2023 16:11 Відповісти
Тебе в окопе расскажут .
показати весь коментар
24.05.2023 16:14 Відповісти
по ФСБ в Белгороде шо то было , пишут ракета 1300кг , сходится с Storm Shadow
показати весь коментар
24.05.2023 16:14 Відповісти
яйца по 32 грн , резко подешевела Олейна -46 , была 64
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
Ты голодный ?
показати весь коментар
24.05.2023 16:15 Відповісти
щас жрать собрался
показати весь коментар
24.05.2023 16:17 Відповісти
жри .
показати весь коментар
24.05.2023 16:19 Відповісти
не подавись
показати весь коментар
24.05.2023 16:22 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 16:27 Відповісти
560 км..це ж можна кримського моста розвалити..й військові бази в Криму
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
Бази - так, міст не певен. По чому відступати будуть ??
показати весь коментар
25.05.2023 09:45 Відповісти
На підручних плавзасобах. На човнах, що в наших повіджимали. Просто такий хіпєш підніметься - вони ж одне одного за місце в човні повбивають..чим більше паніки, тим краще. Нехай на власній шкурі відчують. Бо очікування смерті, гірше самої смерті.

Моє найсильніше бажання - щоб отримали не тільки по заслузі, а як ще в нас кажуть - з походом. Жменьку страху й болю.
показати весь коментар
25.05.2023 10:47 Відповісти
Минобороны рф ввело на территории приграничных регионов режим ПОХ
показати весь коментар
24.05.2023 16:18 Відповісти
Заткнись, дедулька.
показати весь коментар
24.05.2023 19:46 Відповісти
якщо американці і далі ручкаються з цим яйцеголовим по 17 гривень.значить їм чхати на корупцію в україні ...таке відчуття що вони готові кормитти україських корупціонерів -лишби ті одурачували громадян україни і тримали закриті границі при цьому послаблювали кацапщину....тому що як би вони хотіли щоб війна закінчилась скоріше і менше було руйнувань і жертв-вони б дали зброю ще рік чи 2 назад...і можливо все давно закінчилось ...