8963 відвідувача онлайн
10 493 51

Україна вже успішно застосовує ракети Storm Shadow, - Резніков. ВIДЕО

Україна вже успішно застосовує далекобійні ракети Storm Shadow. Їх нашим бійцям передала Велика Британія.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час брифінгу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Таку заяву глава Міноборони зробив під час спільного брифінгу з британським колегою Беном Волесом, який здійснив візит до України.

"У нас була нагода потиснути руки пілотам, які були навчені у Великій Британії і вже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow", - повідомив Резніков.

Топ коментарі
+10
насправді ---- шльома-діамантове яйко )
показати весь коментар
24.05.2023 15:59 Відповісти
+10
перший випадок ув історії людства: "міністр оборони" справжнісінький дебіл і курячий злодій
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
+9
То в Богдані. То у танку. Скрізь з усмішкою їбанька. Черга - верхи на ракеті. Ракета на боьовому курсі - без яєць.
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
********
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
насправді ---- шльома-діамантове яйко )
показати весь коментар
24.05.2023 15:59 Відповісти
ціна цьому всьому - людські життя
показати весь коментар
24.05.2023 16:01 Відповісти
перший випадок ув історії людства: "міністр оборони" справжнісінький дебіл і курячий злодій
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 17:03 Відповісти
Попередній був нічим не кращий мерзотник.
показати весь коментар
25.05.2023 09:17 Відповісти
То в Богдані. То у танку. Скрізь з усмішкою їбанька. Черга - верхи на ракеті. Ракета на боьовому курсі - без яєць.
показати весь коментар
24.05.2023 15:53 Відповісти
На ядро його, як Мюнхгаузена, і пущай палєтаєт.

показати весь коментар
24.05.2023 16:04 Відповісти
А ботам хрін вгодиш
показати весь коментар
24.05.2023 20:53 Відповісти
Заложив .
показати весь коментар
24.05.2023 15:54 Відповісти
Тебе бы ещё разобраться с яйцами и яблоками....
показати весь коментар
24.05.2023 15:54 Відповісти
Це добре чи погано? За коментарями бачу, це погано.
показати весь коментар
24.05.2023 15:57 Відповісти
Новина добра, видає її корупціонер ...
показати весь коментар
24.05.2023 16:07 Відповісти
Судячи від корупціонера навіть гарноі новини не хочеться чути?))).
показати весь коментар
24.05.2023 16:11 Відповісти
А что тут нового?
показати весь коментар
24.05.2023 16:21 Відповісти
Корупціонер повинен сидіти в тюрмі, а його місце займати порядна людинк.
показати весь коментар
24.05.2023 18:01 Відповісти
Так про це Ющенко говорив…
показати весь коментар
25.05.2023 03:03 Відповісти
Про це всі говорять, навіть самі корупціонери, інакше би не попали у владу. Нормальна совісна людина після такого ОДНОГО зашквару пішла би у відставку, а тут пачками і ніц ...
показати весь коментар
25.05.2023 08:48 Відповісти
Кажуть корупція до України прийшла з рашки, з совка. Скільки ж хороших учнів у нас протягом цих 30 років.)
показати весь коментар
24.05.2023 16:54 Відповісти
І не залежно від політичних поглядів..)…. хоча в партії регіонів був аншлаг го це не мішало їм бути вибраним в ради
показати весь коментар
25.05.2023 03:06 Відповісти
Наче і добре. І наче ми бачили якусь бавовну де можна вважати що були Шторми. Але за весь час війни можна зробити доволі простий висновок: коли ми дійсно щось вражаємо жирне - с болот іде вой. В данному випадку воя не було. Не було підривів жирних складів с БК. Невже у орків нема таких на всій окупованій теріторії?
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
Чорт забирай... ти і ракета то є не сумісні речі !!!
показати весь коментар
24.05.2023 16:02 Відповісти
перелік вражених цілей-в студію.. пліз.. чи ти в зерні перевіз і продав в африку??
показати весь коментар
24.05.2023 16:03 Відповісти
Вторая часть предложения была лишняя, а вот за первую люто плюсую.
показати весь коментар
24.05.2023 16:06 Відповісти
тоді ти розпиши.... адвокат
показати весь коментар
24.05.2023 16:09 Відповісти
К сожалению в УК Украины нет статьи за "должен был сделать правильно, а сделал не правильно". Мы все понимаем, что из Резникова министр обороны, как из говна пуля. Но за это в тюрьму не сажают. Поэтому у меня вопросы не к Резникову, а к тому кто его назначил.
И от того, что ты фантазируешь на счет "продал в Африку" адекватный министр обороны у нас не появится.
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
тут не парашка-я можу голосно висловлювати свою думку ати запишись в опу-там такі потрібні--будешь за 30 сребреніків обілювати всіх
показати весь коментар
24.05.2023 16:45 Відповісти
Где и кого я "отбеливал"?
Когда тебе кажется, что вокруг одни враги, это имеет медицинское определение - паранойя. Таблеточки, таблеточки ...
показати весь коментар
24.05.2023 17:10 Відповісти
перехристися.. макнись в унітаз- і тебе попустить.. проще треба бути
показати весь коментар
24.05.2023 17:18 Відповісти
А чому кримський міст ще стоіть?))))...
показати весь коментар
24.05.2023 16:08 Відповісти
"в военное время синус может принимать значения равное трём, а цена на кило яиц может достичь значения равного цене мелкого яблока за штуку" ( з приказу рєзнікова)
показати весь коментар
24.05.2023 16:09 Відповісти
В даному випадку....При чому тут яйці?)).
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
в яйцах много белков
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
Я так і не зрозумів, це зрада чі перемога ?!)))
показати весь коментар
24.05.2023 16:11 Відповісти
Тебе в окопе расскажут .
показати весь коментар
24.05.2023 16:14 Відповісти
по ФСБ в Белгороде шо то было , пишут ракета 1300кг , сходится с Storm Shadow
показати весь коментар
24.05.2023 16:14 Відповісти
яйца по 32 грн , резко подешевела Олейна -46 , была 64
показати весь коментар
24.05.2023 16:13 Відповісти
Ты голодный ?
показати весь коментар
24.05.2023 16:15 Відповісти
щас жрать собрался
показати весь коментар
24.05.2023 16:17 Відповісти
жри .
показати весь коментар
24.05.2023 16:19 Відповісти
не подавись
показати весь коментар
24.05.2023 16:22 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 16:27 Відповісти
560 км..це ж можна кримського моста розвалити..й військові бази в Криму
показати весь коментар
24.05.2023 16:16 Відповісти
Бази - так, міст не певен. По чому відступати будуть ??
показати весь коментар
25.05.2023 09:45 Відповісти
На підручних плавзасобах. На човнах, що в наших повіджимали. Просто такий хіпєш підніметься - вони ж одне одного за місце в човні повбивають..чим більше паніки, тим краще. Нехай на власній шкурі відчують. Бо очікування смерті, гірше самої смерті.

Моє найсильніше бажання - щоб отримали не тільки по заслузі, а як ще в нас кажуть - з походом. Жменьку страху й болю.
показати весь коментар
25.05.2023 10:47 Відповісти
Минобороны рф ввело на территории приграничных регионов режим ПОХ
показати весь коментар
24.05.2023 16:18 Відповісти
Заткнись, дедулька.
показати весь коментар
24.05.2023 19:46 Відповісти
якщо американці і далі ручкаються з цим яйцеголовим по 17 гривень.значить їм чхати на корупцію в україні ...таке відчуття що вони готові кормитти україських корупціонерів -лишби ті одурачували громадян україни і тримали закриті границі при цьому послаблювали кацапщину....тому що як би вони хотіли щоб війна закінчилась скоріше і менше було руйнувань і жертв-вони б дали зброю ще рік чи 2 назад...і можливо все давно закінчилось ...