8576 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 205 260 осіб (+500 за добу), 3795 танків, 3359 артсистем, 7432 броньовані машини. ІНФОГРАФІКА

Станом на ранок 25 травня 2023 року втрати російських окупантів становлять приблизно 205 260 осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.05.23 орієнтовно становлять:

  • особового складу - близько 205 260 (+500) осіб ліквідовано,
  • танків - 3795 (+3) од,
  • бойових броньованих машин - 7432 (+8) од,
  • артилерійських систем - 3359 (+20) од,
  • РСЗВ - 570 (+0) од,
  • засоби ППО - 327 (+0) од,
  • літаків - 309 (+0) од,
  • гелікоптерів - 296 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 2907 (+36),
  • крилаті ракети - 1015 (+0),
  • кораблі /катери - 18 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 6148 (+2) од,
  • спеціальна техніка - 444 (+4).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 205 260 осіб (+500 за добу), 3795 танків, 3359 артсистем, 7432 броньовані машини 01

Топ коментарі
+31
Арту виносять конкретно. За місяць десь мінус 800 стволів!!!
показати весь коментар
25.05.2023 08:24 Відповісти
+21
Правильною дорогою веде пан Залужний.
показати весь коментар
25.05.2023 08:28 Відповісти
+20
Просто кацапи поступово повертаються до часів ІІ СВітової - до причіпної ствольної артилерії
САУ та РСЗО ми їм трохи вибили Але різниця між ними та причіпною та, що остання(особливо старих моделей) - менш маневрена і потребує облаштування позицій Просто так, серед кущів, причіпну гармату не поставиш - потрібне облаштування "артилерійського дворика для розвертання гармати та складування б/к А це - "демаскуючі ознаки"
Крім того - у випадку з"явлення дрона "по газам вдарить" не вийде - треба привести гармату в транспортне положення, підігнать автомобіль, причепить гармату А це - час
При накритті артвогнем б/к на відкритому просторі потрапляє під враження
При вибуху б/к часто гине розрахунок гармати
показати весь коментар
25.05.2023 08:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Арту виносять конкретно. За місяць десь мінус 800 стволів!!!
показати весь коментар
25.05.2023 08:24 Відповісти
Правильною дорогою веде пан Залужний.
показати весь коментар
25.05.2023 08:28 Відповісти
25.05.2023
Валик, что-нибудь более интеллектуальное. Тут такая туфта не канает.
Премию за май тебе в Ольгино не дадут...
показати весь коментар
25.05.2023 08:37 Відповісти
РДК уже не так далеко, оглянись, полудурок. Тебе вже свої в жерту намітили, відкупитись твоєю шкурою планують, наївні. Збарай компромат на подільників, заслужиш право на вибор бутилки.
показати весь коментар
25.05.2023 08:47 Відповісти
Іллюша де ти таке вичитав. Навіть казачків Краснова, Шкуро, Фон Панвіца було більше 100 тис.
показати весь коментар
25.05.2023 09:39 Відповісти
Щось кацапа-дебілом валіком завоняло, фу-у кацапське блювотиня.
показати весь коментар
25.05.2023 08:41 Відповісти
О,свинособака спозаранку намалювалась..
показати весь коментар
25.05.2023 08:43 Відповісти
Які? Бо Залужний позавчора деталі про навчання і передачу літаків обговорив. Сомнения у вашому подальшому існуванні має вас терзати. Лазите по усім анонсам з цим терзанием
показати весь коментар
25.05.2023 08:44 Відповісти
При вибуху б/к часто гине розрахунок гармати
показати весь коментар
25.05.2023 08:45 Відповісти
Які "артдворики"?
Віяло вони вже рік як не зводять. Учи матчасть "Мсти Б" чи "Геацинта".
Тим більше, що ЗСУ експлуатують такі ж системи.
Різниця не в тактиці чи ТТХ, а в системі керування вогнем.
показати весь коментар
25.05.2023 09:21 Відповісти
Це все, на що ти здатен? "У комплексі" не пробував оцінить все мною вказане? Чи "голова під накатник попала", "Геацинт"?
показати весь коментар
25.05.2023 09:28 Відповісти
О мій маленький "комплексний" ануслітик
"При накритті артвогнем б/к на відкритому просторі потрапляє під враження
При вибуху б/к часто гине розрахунок гармати"
Ти хоч розумієш, яка відстань між складом та ВП? І при яких умовах вони зустрічаються?
показати весь коментар
25.05.2023 09:57 Відповісти
Ну і на якій відстані знаходяться ящики з снарядами, які подаються до гармати? Склади різні бувають Одні - далеко Можуть місяцями стоять А "розходні" можуть ставиться на один день Поставиш автомобіль з б/к поряд - "демаскування" Тому ховають ящики поряд з гарматою - в окопчику чи десь в іншому непомітному місці Уявляю: сидить солдат на складі - за кілометр від батареї Дістає з ящика снаряд Викручує заглушку і ставить підривач А потім прибігає заряджаючий і скачками по полю несе снаряд до гармати Головне - дивиться під ноги - щоб не спіткнуться по дорозі
Моя тобі порада - не вважай себе розумнішим за оточуючих - "спіткнуться можна"
показати весь коментар
25.05.2023 10:13 Відповісти
Не звертайте уваги, це хворий юристик-ехсперт у всіх галузях....
показати весь коментар
25.05.2023 17:19 Відповісти
"Висрався"? Полегшало? От тільки на тебе і тобі подібних тут "х** клали" - бо вже "звернули увагу" "Опіздав" ти з плюванням своїм гімном! Перекисло воно в тебе в роті! Іди рот полоскать! Смердить!
показати весь коментар
25.05.2023 17:29 Відповісти
Металобрухту повно. Оце буде роботи бомжам його здавати на бухло.
показати весь коментар
25.05.2023 08:24 Відповісти
Авдіївка 3 танки.....мабуть завтра підрахують.
показати весь коментар
25.05.2023 08:26 Відповісти
Кацапоарта "-" (мінус) 20 штук. Це радує ! Як у тому мультику - Это «Ж-ж-ж» - неспроста!
показати весь коментар
25.05.2023 08:29 Відповісти
Скільки ж СРСР наклепав зброї! Враховуючи знищене, те що ще тимчасово їздить і стріляє, та те що в Рашкі пустили на метал з 1991р., розумієш, скільки ж Союз вклав ресурсів в ВПК, для "победы мировой революции". Рівень життя в СРСР та і Росії міг бути набагато, набагато вищим, але кремлівським бонзам на це було плювати і раніше і зараз. І ще дивніше спостерігати за кількістю дохлих росіян, які фактично дохнуть за бажання Путлєра удостоїтись одного абзацу в підручнику історії 2100 року, як "собиратель земель"
показати весь коментар
25.05.2023 08:36 Відповісти
Патамушта савєцкіє люді працювали за копійки лішь би нє било вайни.
показати весь коментар
25.05.2023 08:39 Відповісти
Дурні повинні страждати, допоки не порозумнішають
показати весь коментар
25.05.2023 08:43 Відповісти
Лохами були, лохами і залишились. Обрання клоуна в президенти як приклад.
показати весь коментар
25.05.2023 08:54 Відповісти
Йшов 3380 день москальсько-української війни. 37 одиниць техніки та 500 чумардосів. Однозначно день арти (20) та спецтехніки (4). Боротьби за небо продовжується, все більше говорять про авіацію і це ГУД ). ППО респектіще. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 205 000!!! це більше ніж таке місто, як Псков ...
P.s. Здохло чумардосів вже більше, ніж в деяких регіонах московії
Єврейська автономна область - 147 000
Магаданська область - 134 000
Чукотський автономний округ - 47 000
Ненецький автономний округ - 41 000
показати весь коментар
25.05.2023 08:44 Відповісти
P.s. 205 000!!! Сюда следует добавить всех тех, кто умер в госпиталях, умер дома, покалеченных, раненых. И это все генофонд России, самые работоспособные, останутся вдовы, деды, беззубые бабки. Скоро в России не найдешь мужика. Китайским переселенцам рай. Россия на глазах умирает и все это благодаря великому стратегу современности Путину.
показати весь коментар
25.05.2023 08:55 Відповісти
Я би добавив, але статистики нема. Я би добавив і втрати за 8 років з 2014 року, але чітких даних не знайшов. Тут ще треба розуміти, що з того боку по факту гинуть і сєпари, тобто наші громадяни ...
показати весь коментар
25.05.2023 09:01 Відповісти
А "свої" ще гірші "чужих" Бо "чужі" втечуть, а "свої" з нами залишаться І будуть "паскудить по-тихому" - або руками, або язиком! Донбас, як промисловий район уже давно своє "відпрацював" - бо він базувався на вугільній енергетиці Вугілля значною частиною вибрали Промислові підприємства кацапи знищили, "шахтьори" "закінчилися" (хто здох на фронті під нашими снарядами, а хто втік) Залишилася земля При ********* рівні механізації багато робочих рук на землі зараз не потрібно Розмінують території, створять фермерські господарства При них - переробні підприємства Враховуючи степову зону - можна розвернуть сітку вітроелектростанцій
показати весь коментар
25.05.2023 09:42 Відповісти
Саме так, була величезна проблема цього регіону перенаселеність з обмеженою кількістю робочих місць. При правильному розподілі фінансових потоків і залучені інвестицій можно було на його базі отримати потужну економічну зону, але у Ахметова, Яника та інших були трохи інші плани ...
показати весь коментар
25.05.2023 10:13 Відповісти
Ну, взагалі-то, там Донбаський кряж, кладова редкоземельних елементів. Московія туди зовсім не для захисту росіянської мови вперлася.
показати весь коментар
25.05.2023 11:59 Відповісти
Чого тоді вони ліквідують шахти в РОстовській області? Відроги того кряжу там знаходяться!
показати весь коментар
25.05.2023 12:10 Відповісти
Наприклад - щоби перешкодити Україні їх видобувати.

Скільки контрактів на видобуток було розірвано після початку окупації!
показати весь коментар
25.05.2023 13:24 Відповісти
Чого самі не добувають?
показати весь коментар
25.05.2023 13:39 Відповісти
По-перше - технологій відповідних нема, а навіть якщо якісь є, то грошей теж йок.

Та й багато що з того, що є в Українських надрах, є і в російських., той же газ, до прикладу.

Це ж країна, якій важливо не себе підняти, а інших опустити.
показати весь коментар
25.05.2023 14:10 Відповісти
Насправді в цій війні природні ресурси діло десяте, це війна не за ресурси, вони ідуть в придачу, ця війна це спроба знищити українську державність і ідентичність.
показати весь коментар
26.05.2023 08:09 Відповісти
"Реве «наїзник» в люті нездоланній,

Жадоба чорно очі застає

Однак, землі вкраїнської «нажертись»

Лише хапузі сили і стає.



Ізнов Орді, як і в старі часи,

Раби безмовні, кріпкі, знадобились,

«Заставь «хахлов» на нас робить…!»

В Москві з плакатами носились…



«Орда» все пре, її жене жадоба,

Чуже гребти їй здавна не звикать,

Однак, нагострена уже сокира, -

кілок недовго гарно затесать"
(С Гайдамака "Поклик")
показати весь коментар
26.05.2023 12:02 Відповісти
АналоговнЄти "Армата" та "Коаліція" існують лише у мультиках і у вигляді ******** обвісів для параду.
Працювати приходиться арті сралінських часів. А ТТХ не ті, дальність мала, точність +/-200 метрів.
Треба вже московитам починати готувати цар-пушку. Спочатку на параді "мальчікі у гАлубих лАсІнах" протянуть. А далі-на фронт
показати весь коментар
25.05.2023 09:16 Відповісти
Готувать "Царь-пушку" - треба запальний отвір свердлить Син мого хрещеного колись служив у "кремлівському полку" Так казав, що вночі лазили на неї - там нема дірки, через яку заряд у стволі підпалюють
показати весь коментар
25.05.2023 09:45 Відповісти
Там ще й ствол з тріщиною, як і цар-колокол. То ж ця гармата при повному заряді приємно поєднає два постріла: перший та останній
показати весь коментар
25.05.2023 10:05 Відповісти
А звідки тріщина, якщо вона ні разу не стріляла? Наскільки я пам"ятаю, тріснув "Царь-колокол"
показати весь коментар
25.05.2023 10:17 Відповісти
Варіантів дохріна і трохи - думайте.
показати весь коментар
25.05.2023 15:11 Відповісти
.....!!!
показати весь коментар
25.05.2023 15:16 Відповісти
Яре якщо я піду по вказаному вами напрямку я все одно повернуся в початкову локацію( Земля вона в формі кулі) - так що ставте стрілочку з напрямком або вверх або вниз .
показати весь коментар
25.05.2023 15:34 Відповісти
От так по колу й бігай! Для тебе те місце - як "лінія горизонту".....

.....!!!
показати весь коментар
25.05.2023 15:44 Відповісти
Здається хтось отримав нову поставку довідників .
показати весь коментар
25.05.2023 15:56 Відповісти
.....!!!
показати весь коментар
25.05.2023 15:58 Відповісти
Куди московити поділися. Невже усі на Білгород лахнули?
показати весь коментар
25.05.2023 10:49 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2023 11:12 Відповісти
На початку війни у московії було близко 12,5 тисяч танків (разом з тими, що на зберіганні), на сьогодні 3700 знищено, тобто біля 25 відсотків. По причепній та самохідній артилерії - було 14500, знищено 3300, тобто біля 23 відсотків. По РСЗВ - було 3400, знищено 570, біля 17 відсотків. По гелікоптерам - було 2087, знищено 296, біля 14 відсотків. Друга армія світу? З якого кінця?
показати весь коментар
25.05.2023 11:51 Відповісти
А звідки у вас така статистика? Можна посилання?
показати весь коментар
25.05.2023 12:15 Відповісти
По знищеним - картинка зверху. Щодо кількості перед війною - наберіть у пошуку, дані на січень 2022. Відсотки порахуєте самі. Не можна визначити по авіації. Оскільки перед війною дані показано окремо по штурмовим, транспортним та допоміжним літакам. А у нас те. що знищено, загалом.

показати весь коментар
25.05.2023 12:41 Відповісти
Ну я набрав у пошуку і побачив інші дані. І вони в 3-4 рази менші за ваші. Якщо на Росії, дійсно 14 500 артилерії, а не 5 700 і 3 400, а не 800 РСЗВ, 12 500, а не 4 500 танків, то ми цю війну програємо.
показати весь коментар
25.05.2023 12:48 Відповісти
Посилання на джерело https://www.radiosvoboda.org/a/infohrafika-porivnannia-viyskovoi-potunozhnosti-ukrainy-ta-rosiyi/31665172.html . Зважайте тільки на: 1) загальна кількість танків це з тими, які навіть зі складу виїхати не в змозі. Гармати разом з тими, уяких ствол вже давно не придатний; 2) Цензор дуже не любить посилання на інші джерела, тому наступного разу шукайте самі і уважніше.
показати весь коментар
25.05.2023 16:32 Відповісти
На справді, навряд чи, навіть сам ***** та його генерали, знають скільки та якої техніки було реально на Росії станом на 23.02.2022 року. Є різні дані, наприклад ' є такий ресурс, як The military balance, звідки бере дані, сайт https://www.minusrus.com/ мінус рус і там дані, по наявній техніці на озброєнні Росії зовсім інші, в саме в 2, 3, а то і в 4 рази менші. Важко сказати, хто з них правий. Можливо, як завжди - істина десь по середині. Але якщо реальність більш близька до вашого джерела, а не мого, то цю війну Україні не виграти.
1. По перше, дані які надає Генштаб - очевидно завищені. Не думаю, що набагато, але завищені. Наприклад є такий Нідерландський сайт військової розвідки - oryx. Він веде підрахунок знищеної техніки з обох сторін. Тільки тієї, що 100% підтверджена, фото/відео фіксацією, або зі супутника. Звісно в такій війні як наша, неможливо підтвердити кожен знищений танк/БТР/САУ, але і відрізнятись сильно вони не будуть. І там цифри по знищеній техніці дещо інші.
2. Частина підбитої техніки, нажаль, ремонтується та повертається на фронт, тому загалом е також буде впливати на загальну статистику.
3. Незважаючи на санкції на Росії продовжують клепати танки, бронетехніку, артилерію, ракети, а можливо(чи скоріш за все і авіацію). Так! Не у великих масштабах, але продовжують випускати.
Підсумовуючі, 3 пункта наведені вище, та джерело на яке посилаєтесь ви, можна зробити висновок, що за 15 місяців війни, ЗСУ знищило 10-15% від наявного озброєння росії. А країни НАТО, та наші союзники, майже вигрібли свої склади. Це означає, що війна продовжиться мінімум 8 років. Дуже сумніваюсь, що нас так довго будуть фінансувати та допомагати. Ба більше, час наш обмежений. В листопаді 2024 року, в США до влади може прийти Трамп, не дай Бог і тоді нас може чекати катастрофа. Так що, хочеться сподіватись і вірити, що https://www.minusrus.com/ Ось цей сайт більш близький до істини.
показати весь коментар
25.05.2023 17:11 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%B8_%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%A1%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D1%81%D0%BA_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8