7482 відвідувача онлайн
15 528 25

2 безпілотники атакували у Тверській області РФ нафтопереробну станцію, яка обслуговує нафтопровід "Дружба", - Baza

дружба,нафтопровід

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Telegram-канал Baza.

"Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю маслоцеху, після чого стався вибух - у результаті було пошкоджено дах та стіну будівлі. Другий БПЛА прилетів за пів години - він упав на землю і вибухнув. Пожежу загасили працівники підприємства, постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+29
Це до тих, хто як заведений повторює одне й те саме - "Де наступ, де наступ, де наступ...?".
А це що, не наступ?
За всіма напрямками та всіма доступними способами.
Де більш вдало, де менш вдало, але безперервно та виснажливо
А якщо ви сподівалися на те, що одразу 100.000 бійців з 5.000 танків з підтримкою артилерії та авіації одночасно підуть у наступ, то це вам у 20-е століття. У його першу половину, бо вже у другій половині так ніхто не воював
показати весь коментар
27.05.2023 12:14 Відповісти
+18
Чекаємо на вереск мадярської жаби Орбана
показати весь коментар
27.05.2023 12:09 Відповісти
+16
Таки сьогодні день бавовни на болотах
показати весь коментар
27.05.2023 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Таки сьогодні день бавовни на болотах
показати весь коментар
27.05.2023 12:07 Відповісти
Чекаємо на вереск мадярської жаби Орбана
показати весь коментар
27.05.2023 12:09 Відповісти
показати весь коментар
27.05.2023 12:14 Відповісти
Це правда. жюкових у нас нема, щоб гнати солдатів масами на кацапські укріплення, як при штурмі Берліну в 1945р..
показати весь коментар
27.05.2023 12:33 Відповісти
Я от у цьому не такий впевнений,всякі у нас є "командарми",бо виховані в часи КуЧМО і янукОвоча.
показати весь коментар
27.05.2023 12:53 Відповісти
При теперішніх солдатах ЗСУ життя "командармів" з їхніми жюківськими замашками не буде надто довгим.
показати весь коментар
27.05.2023 13:05 Відповісти
Тімашонки на них немає, та похіхікала і здала б всіх х..лу.
показати весь коментар
27.05.2023 20:24 Відповісти
крім влади і експердів про наступ ніхто як заведенний не повторює, до речи зовсім недавно хтось дуже поважний, розповідав що вже весной Крим буде наш...
показати весь коментар
27.05.2023 20:45 Відповісти
Еще бы меткости немного. Зачем бить в здание если нужно в трубопроводы и цистерны
показати весь коментар
27.05.2023 12:21 Відповісти
местные учатся только , все еще впереди .............
показати весь коментар
27.05.2023 12:26 Відповісти
Я вам відкрию секрет, по трубопроводу Дружба взагалі бити не потрібно, для його зупинки. Можна просто закрити кран в Україні.
показати весь коментар
27.05.2023 13:40 Відповісти
Тоді "пред"яви" мадяри будуть висувать нам - за невиконання умов договору транспортування нафти А на території Кацапії - проблеми кацапів На своїй території саме вони за транспортування безперебійне відповідають Крім того - ми показали, які "довгі руки" у нас виросли!
показати весь коментар
27.05.2023 17:11 Відповісти
Тоді "пред"яви" мадяри будуть висувать нам - за невиконання умов договору транспортування нафти..Дуже гарні у Вас коментарі, Я насолоджуюсь, коли читаю.Дякую!
показати весь коментар
27.05.2023 20:47 Відповісти
Будь ласка ПРосто дехто не звик думать про наслідки того, що вони пропонують Думаєш - "просто так" кацапня не молотить по території вздовж маршруту пролягання нафтопроводу по Україні? Вони союзника годують
показати весь коментар
27.05.2023 20:58 Відповісти
щоб БПЛА долетіти до Твері це оператору треба більше 3 годин ним керувати, чи не більше.
Це до того що це як трьохочковий у баскетболі закидувати - з першого погляду вродє нічого складного але є
свої нюанси.
показати весь коментар
27.05.2023 23:01 Відповісти
А далеченько наші забрались! 👍 Де Україна і де та Твер. 🙂
показати весь коментар
27.05.2023 12:31 Відповісти
Это ж чем долбанули? Там же километров 800
показати весь коментар
27.05.2023 12:39 Відповісти
Діти партизанів бавляться. Дронами. Вночі партизаНЕН, а вдень .... колгоспник.
показати весь коментар
27.05.2023 14:14 Відповісти
Здавалось би- дріб*язок,але все одно приємно.
показати весь коментар
27.05.2023 12:59 Відповісти
скабєева не може оголосити правду. Скажи, що це українські дрони означає визнати, що Україна спалить кремль з дідами, а що це зробили свої, то можуть посадити за розпалювання громадянської війни.
показати весь коментар
27.05.2023 14:17 Відповісти
******, шо там ?
Писок не зкрутило?
показати весь коментар
27.05.2023 15:56 Відповісти
показати весь коментар
27.05.2023 21:20 Відповісти
Для довідки-нафтопереробка та транспортування вуглеводнів забезпечує 90% надходжень до бюджету рф.
показати весь коментар
27.05.2023 21:49 Відповісти
Нажаль не запалало
показати весь коментар
27.05.2023 22:57 Відповісти
Чи не найпростіше підірвати цей нафтопровід на території України?
показати весь коментар
28.05.2023 07:26 Відповісти