5265 відвідувачів онлайн

Зеленський запровадив санкції проти 51 фізичної та 220 юридичних осіб з Росії, Білорусі та інших країн

призначення,зеленський,підпис,підписав

Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення РНБО про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до 51 фізичної та 220 юридичних осіб.

Відповідний указ №307/2023 оприлюднений на сайті президента, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, згідно з додатком №1 до указу, Президент ввів в дію рішення РНБОУ від 27 травня "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" проти 51 громадянина Російської Федерації.

Згідно з додатком №2, Зеленський запровадив санкції проти 220 юридичних осіб, серед яких є як російські компанії, так закордонні. Зокрема застосовано санкції до таких російських компаній як акціонерне товариство "Залізнична торгова компанія", товариство з обмеженою відповідальністю "Інноваційні технології мастил", товариство з обмеженою відповідальністю "Оборонрегістр".

Також санкції запроваджено проти білоруських компаній - зокрема Мінського автомобільного заводу, Мінського механічного заводу імені С.І. Вавілова, "Вітебського заводу радіодеталей "Моноліт", "Оршанського авіаремонтного заводу".

Крім того, введено санкції щодо кіпрських компаній "Серч Локейшн Лімітед", "2ГІС Локал Серч Лімітед", чеської "Навітел с.р.о" і товариства з обмеженою відповідальністю "Навітел Україна", яке зареєстровано в Україні.

Топ коментарі
+27
А вигнати рашистських колаборантів із власного оточення - знову не на часі?
показати весь коментар
27.05.2023 13:09
+19
Заєць від погоні - петляє, лисиця сліди - замітає, дощ змиває всі сліди... а наш небритий боневтік імітує боротьбу з рашистами.
показати весь коментар
27.05.2023 13:12
+13
Кажуть, що у паРашкінських попів у Лаврі вже все чинно та спокійно...
показати весь коментар
27.05.2023 13:22
Коментувати
Сортувати:
А вигнати рашистських колаборантів із власного оточення - знову не на часі?
показати весь коментар
27.05.2023 13:09 Відповісти
Це ті, що не відстігнули
показати весь коментар
27.05.2023 13:10 Відповісти
Заєць від погоні - петляє, лисиця сліди - замітає, дощ змиває всі сліди... а наш небритий боневтік імітує боротьбу з рашистами.
показати весь коментар
27.05.2023 13:12 Відповісти
Кажуть, що у паРашкінських попів у Лаврі вже все чинно та спокійно...
показати весь коментар
27.05.2023 13:22 Відповісти
Так і є. Російські попи досі в Лаврі, українські ні.

Домовились щоб паства молилася на найвеличнішого лідора ********** та й повсьому
показати весь коментар
27.05.2023 13:41 Відповісти
Воно працюйе, не заважайте
показати весь коментар
27.05.2023 13:26 Відповісти
Я може чогось не розумію, але санкції треба повністю ввести проти країн-агресорів, а не якихось там фізичних осіб...
показати весь коментар
27.05.2023 13:30 Відповісти
на 459 день.. молодець.. візьми печеньку у ермака
показати весь коментар
27.05.2023 14:13 Відповісти
А проти керівництва Единой раши - головний партіі країни вбивц ? В них рахункі на заході, діти там вчаться і живуть , нерухомість на рідних
показати весь коментар
27.05.2023 14:21 Відповісти
Тепер з людиною портнова на чолі Верховного Суду. Людиною яка не може пояснити своє майно. Не пройшла раду доброчесності. Яка відпускала вбивцю Гонгадзе. Та запам'яталася юридичній спільноті як людина, яка виносила десятки неправосудних рішень.
Тенер з такою людиною корупція у Верховному Суді точно буде подолана! Авжеж!
Коли вже всі зрозуміють, що українська антикорупція - це інструмент, завдяки якому апаратні та владні клани добиваються ще більшої влади та контролю!
Князєв був поганим! Зате яка хороша людина прийшла на його місце!
показати весь коментар
27.05.2023 14:31 Відповісти
Це якийсь новий серіал? Чи той самий "Слуга народа", новий сезон?
показати весь коментар
27.05.2023 15:21 Відповісти
Головне НаЧасі ...на 15 місяці війни...НуНеУдралЖе
показати весь коментар
27.05.2023 15:43 Відповісти
Да це прям самий геройський поступок із самих геройських, всіх часів і народів. І не злякався, ну моцарь, Голіаф і Геракл в одному флаконі.
показати весь коментар
27.05.2023 15:55 Відповісти
Ці санкції до сраки,коли 73% вибрали зелених калоборантів і всі ці їхні потуги -до сраки,хлопці гинуть на фронтах,а вони крадуть мільярди,вибираютбь чорт знаючи яких судів і т.дю і все це їм сходить з рук,пораби вже трохи задуматися людям.
показати весь коментар
27.05.2023 16:22 Відповісти
АААА а він їм язиком по Ж опі, по ж опі а ку єм по рояллю,по роялю !!!
показати весь коментар
27.05.2023 17:28 Відповісти
А бородатую бабушку отдать в руки американского правосудия опять "забыл". Какой преданный бородатый внучок своей бородатой бабушки. Ну а Украина... Она и без зеледента сражается и побеждает.
показати весь коментар
27.05.2023 17:49 Відповісти
показати весь коментар
27.05.2023 17:56 Відповісти
Ах, шапіто, шапіто, шапіто…
показати весь коментар
27.05.2023 18:10 Відповісти
"Верховний головнокомандувач" Зеленський замість наступу на ворога,
оголосив наступ на ще вціліле на четвертий рік його правління, населення України,
запланувавши підвищення ціни для населення на електроенергію до 2,88 гр. за кВТ.
Остаточна перемога планується в межах до 5,2-6.0,
ось так 😠
показати весь коментар
27.05.2023 18:15 Відповісти
Потиснув комусь там руку (це важливо), щось там підписав, зачитав текст з суфлерки на камеру. - робочий день Найвеличнішого Президента.
Схоже на те, що він не розуміє що відбувається від слова зовсім.
показати весь коментар
27.05.2023 21:53 Відповісти
А де ж санкції і конфіскації прихватизованих союзниками-рашистами українських підприємств добувної, металургійної, машонобудівної промисловості, в т.ч. критичної інфраструктури: багатьох обленерго, облгазів, захоплених касапським олігархатом?

Тим часом прокремлядські тролі на виправдання рашистів в українській владі перекладають відповідальність на український народ за т.з. "неправильний вибір" (бачте но розміняли не того олігарха) - жертву московіцької військової, економічної і політичної агресії, який повністю позбавлений права висувати своїх представників на виборах до органів державної влади і місцевого самоврядування.
показати весь коментар
27.05.2023 22:56 Відповісти
Так, для памяті
показати весь коментар
27.05.2023 23:33 Відповісти
Це ж скіки треба було вкотити наркоти, шоб у такому вигляді вийти на сцену. І скіки було прийнято мудрим нарідом всякої херні, шоб вважати ось це містецтвом.
показати весь коментар
28.05.2023 10:15 Відповісти
Чучєло
показати весь коментар
28.05.2023 02:47 Відповісти
Валодя коли наложиш санкції на іранські мопеды? бо на сон, роботу і вільне пересування не оглядаючись для киян ти вже налажив. і на укриття теж наклав
показати весь коментар
28.05.2023 03:33 Відповісти
https://www.facebook.com/sotnyk.roman?__cft__[0]=AZVvGES22ygHl6IGvQyIZ_iQvwLpvtbNh4cgm2rXPUryb0ixb_DEifhsJhr8hxZe3InSDkFb9VfbrLUsi9kKibpSGytXcE-9VL6AcWf7SKfe15Zmn0kt6lQJq1B-1v1FVuU-QlsOPX47X_MQVnMyyBavKfhTq6DDIPfNOhazOj4Q3VcFY-nSAqgN0BWSQvEehkBiTDQdAsChvVJZkLxusnyHmUy6ohgy7ya6the7wtiFIw&__tn__=-UC%2CP-y-y-R РОМАН БОРОВИК

https://www.facebook.com/sotnyk.roman/posts/pfbid0VsZuhq9LcVubDEmpfwVaNgGpY8j7eHj9BqxBcd3dvW5QtNmxcUzZv3958ASD37L4l?__cft__[0]=AZVvGES22ygHl6IGvQyIZ_iQvwLpvtbNh4cgm2rXPUryb0ixb_DEifhsJhr8hxZe3InSDkFb9VfbrLUsi9kKibpSGytXcE-9VL6AcWf7SKfe15Zmn0kt6lQJq1B-1v1FVuU-QlsOPX47X_MQVnMyyBavKfhTq6DDIPfNOhazOj4Q3VcFY-nSAqgN0BWSQvEehkBiTDQdAsChvVJZkLxusnyHmUy6ohgy7ya6the7wtiFIw&__tn__=%2CO%2CP-y-y-R 1 д. ·

Все більше і більше спливають обгрунтовані підозри і навіть факти того цинічного паскудства, що наша влада не втекла з Києва тільки тому, що згідно з Оманськими договорняками вона мала підписати в Києві капітуляцію перед ху#лом . Після чого зректися влади на користь Мураєва або Януковича, а самим благополучно втекти з всіми награбованими багатствами на росію.

Саме тому всі єрмаки, татарови, смірнови і портнови перші два тижні взагалі не появлялись в інформативному просторі і сиділи тихо як миші в нірках, бо очікували що Київ таки впаде і буде захоплений рашистами ... Але як виявилось ВСУ та український народ були категорично проти таких планів і зіпсували колаборантам свято.

І тільки через два тижні, коли стало остаточно зрозуміло, що бліцкриг зірвався, а ВСУ і весь український народ піднялись на непередбачуваний спротив і творять чудеса героїзму, щурі з ОПи президента повилазили зі своїх бункерів, оглянулись і зрозуміли що треба рятувати ситуацію, різко змінили плани і риторику...

Так появилась легенда про героїчного "боневтіка" і надцять спроб штурму російським десантом президентської резиденції, про які звісно ніхто ніколи нічого не чув і не бачив. ))

Але для Єрмака і Ко це звісно тільки ширма і коли перший шок пройшов вони обережно продовжили свою чорну справу по деморалізації та підготовки до капітуляції України ...

Наїзди на ВСУ і Залужного, закулісні інтриги по порятунку від розгрому росіян під Бучею і Херсоном, звільнення самих ініціативних і заслужених генералів ВСУ зі своїх посад, втручання в справи Генерального Штабу Єрмака і Безуглої , злив Херсону, Маріуполя і Запорізької АЕС, здача в полон захисників Маріуполя і ігнорування навіть згадки про них, спроби перекласти провину за свідомий злив півдня України виключно на Баканова і Венедіктову і вигородити себе любимих, багаторазові намагання організувати сепаратні перемовини по капітуляції або перемовин про постачання зерна за кордон на катастрофічних з огляду на безпеку умовах для України і як апофеоз новий скандал з приховуванням поставленої союзниками зброї, - це далеко не повний список чорних справ ОПи президента за кулісами офіційних публічних виступів Боневтіка під патріотичні спічі для лохів з числа "мудрого наріда" та деяких світових лідерів ...

Ось саме ці відомі всім події і факти все більше насторожують і переконують, що наша влада зовсім не відмовилась від своїх першочергових планів по здачі України, але тільки підкоригувала і приховала їх під патріотичними гаслами.

Що робити і як цьому протистояти ? Це очевидно - тільки в беззастережній підтримці і єдності з ЗСУ і її керівництвом, а також в консолідації з позицією США та Великої Британії по протидії кремлівським кротам в коридорах нашої влади. Бо без підтримки Заходу ми програємо не тільки боротьбу з колаборантами, але і війну з росією.

На наше щастя, Захід здається на цей раз вже серйозно взявся за наших кремлівських щурів і вже не відступить - в нашому політикумі настають серйозні тектонічні здвиги.

В ОПі це прекрасно розуміють і тому любою ціною намагаються лишити нас підтримки Заходу через свої багаточисельні зашквари ...

Попри все я оптиміст і вірю що ми переможемо і незабаром позбудемось цієї цинічної колаборантської нечисті в патріотичних шкурах ...

/Петро Дербаль/
показати весь коментар
28.05.2023 11:36 Відповісти