8459 відвідувачів онлайн
13 614 45

Люди стукали, укриття не відкрили. В той момент прилетіло, - житель Києва розповів про загибель дружини під час ракетної атаки РФ. ВIДЕО

Під час повітряної тривоги у Києві люди прийшли до укриття, але воно було зачинене. Поки вони шукали особу, яка б його відчинила, то впали уламки, загинула жінка.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це розповів житель Києва Ярослав, дружина якого загинула під час атаки росіян 1 червня.

"Була тривога, люди бігли в укриття. Укриття просто не відкрили та й все. Люди стукали, дуже довго стукали. Були жінки, діти. Ніхто не відкрив", - зазначив він.

За словами Ярослава, там була його дружина та дитина.

"З дитиною все добре, а дружина загинула. Я просто побіг на ту сторону звати, щоб відкрили і якраз в цей момент все сталося. В той момент прилетіло", - додав чоловік.

Раніше повідомлялось, що поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом закритого доступу до укриття під час повітряної тривоги.

Топ коментарі
+23
сторож відповість за усією суворістю закону...ну можливо ще двірник.
показати весь коментар
01.06.2023 10:52
+23
Во всем виноват тот кто не Зеленый. А вот Зеленые не виноваты - это все русня.
показати весь коментар
01.06.2023 10:58
+18
Відповідальна особа має понести покарання, навіть якщо це і двірник, чи Кличко має бігати провіряти всі підвали?
показати весь коментар
01.06.2023 10:55
Коментувати
Сортувати:
сторож відповість за усією суворістю закону...ну можливо ще двірник.
показати весь коментар
01.06.2023 10:52 Відповісти
Відповідальна особа має понести покарання, навіть якщо це і двірник, чи Кличко має бігати провіряти всі підвали?
показати весь коментар
01.06.2023 10:55 Відповісти
Во всем виноват тот кто не Зеленый. А вот Зеленые не виноваты - это все русня.
показати весь коментар
01.06.2023 10:58 Відповісти
До речі , в Києві департамент освіт на чолі з Фіданян також "ку-ку". Не дивлячись, що зараз в столицю майже щоденно ідуть прильоти, вона "додумалась" продовжити очне навчання до 16червня, це в той час, коли дітей краще відправити на канікули, навіть з точки зору безпеки. Як це зробила вся Україна. Про те що дана особа видала наказ про заборону допуску в бомбосховища всіх сторонніх осіб, які не навчаються, або працюють в даному навчальному закладі. Коли розуму немає,одні понти, його не купиш.
показати весь коментар
01.06.2023 11:06 Відповісти
якщо двірник відповідальна за сховище особа...ну тоді все ще гірше, ніж я собі уявляв.
показати весь коментар
01.06.2023 11:03 Відповісти
А ТОЙ хто БЕЗПОСЕРЕДНЬО НЕ ВІДКРИВ двері "ні за що не відповідає"?! Вітаю тебе "cimbitep" - ти гірший ніж уявляв!
показати весь коментар
01.06.2023 11:22 Відповісти
я десь таке казав, що той, хто не відчинив двері - не винний і ні за що не відповідає?
я лише вказав на те, що це буде єдиний винний. спробуй почитати написане, а потім осмислити, можливо й вийде щось...але я не певен у цьому.
показати весь коментар
01.06.2023 11:27 Відповісти
А до чого тут Кличко? Всю безпеку держави і міста Києва має забезпечувати Головнокомандувач і підлеглі йому силовики і його молода, не крадуща, з наріду, малопросійськослугбенямедведчуківська команда. Чи я помиляюся? Жаль і сум за загиблими. Вічна пам'ять, співчуття рідним зпагиблих. Ненависть до кацапів.
показати весь коментар
01.06.2023 11:10 Відповісти
"Анатолій", прошу не плутати відповідальність за оборону, з відповідальністю за об'єкти ЦИВІЛЬНОЇ оборони, тобто бомбосховища!!! А з тим що зараз це більш на відповідальності військової адміністрації, якій передана уся повнота влади, ніж тих що на громадських засадах - згоден!!!
показати весь коментар
01.06.2023 11:26 Відповісти
Слухаюся не плутати оборону і об'єкти цивільної оборони! Але військові адміністації і районні адміністрації призначив пан Зеленський і несе за це повну відповідальність. В цьому випадку я нічого не сплутав?
показати весь коментар
01.06.2023 11:53 Відповісти
Сплутав. Це заклад охорони здоров'я, а не штатне бомбосховище. До речі, а на який ляд тоді потрібен Кличко, якщо цей чувак, взагалі нізащо не відповідає? Торгувати мордою в телевізорі?
показати весь коментар
01.06.2023 14:07 Відповісти
Тю, не знав що у сховищі охорони здоров'я можуть перебувати тільки охоронці здоров'я. Люди мають мати свої сховища?
показати весь коментар
01.06.2023 14:30 Відповісти
Не пиши муйню. Спершу розберися із питанням. Є затверджений перелік бомбосховищ, які на балансі штабів ГО. Єтбладнані, чи необладнані підвали, які можна викристовувати як сховища.
показати весь коментар
01.06.2023 19:17 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2023 15:05 Відповісти
Якщо він не може організувати роботу підлеглих - то хай бігає сам.
показати весь коментар
01.06.2023 12:10 Відповісти
Саме Кличко за це і відповідає. Чи ти вважаєш голову адміністрації підставкою під телефон?
Якщо на виробництві трапляється нещасний випадок перевіряєтся як працює вся вертикаль управління, якщо з'ясується, що директор - поху..ст, то у директора також настає адміністративна відповідальність.
показати весь коментар
01.06.2023 14:02 Відповісти
А за що відповідає голова військово-цивільної адміністрації і голова РДА? Кому вони підпорядковуються? А вони підпорядковуються Президенту і він їх туди призначав і якраз за цей відрізок роботи вони відповідають через своїх підлеглих.
показати весь коментар
01.06.2023 14:44 Відповісти
Толі поставили завдання відвести від Кличка відповідальність за поху..зм до потреб захисту киян?
Якщо той Кличко відповідає тідьки за дерібан київської землі і за відкати від хаотичної забудови Києва,питаю ще раз- набуя такий мер і голова адмістрації потрібен киянам?
показати весь коментар
01.06.2023 19:23 Відповісти
Князєва можна відпускати. Він "нє вінават".
показати весь коментар
01.06.2023 11:17 Відповісти
я майже впевнена винних не знайдуть..., хоча десь лежить якийсь папірець, де чорним по білому написано, що ось така особа на такій посаді повинна за таке відповідати..., але в нас в більшості випадків відповідальність дуже розмита, та й що йому можуть інкримінувати - дрібне ***********?..., чомусь в нас відповідальні особи завжди почувають себе дуже впевнено, щоб не трапилось...
показати весь коментар
01.06.2023 11:02 Відповісти
У всіх елітних ЖК, там, де, навіть, територія огорожена, смердів не пускають у паркінг-укриття.
Щось згадалась класика за палаци для багатих і халупи для бідних.
показати весь коментар
01.06.2023 11:04 Відповісти
Чомусь я переконаний що пускають туди усіх, як і до метро, бо сам живу у домі з підземним паркінгом, хоча й не в Києві, а в Одесі, і заборони там ховатися при тривогах НІХТО і НІКОЛИ не отримав. До того ж в тебе "Liya" хибна думка стосовно мешканців житлових багатоквартирних будинків із паркінгами та огорожею території, бо серед них БІЛЬШІСТЬ зовсім не якісь топ-менеджери, або високопосадовці, а звичайні працівники, та й прохід по дворах там зовсім не заборонений бо це земля загального міського використання, а не приватна, і забороняти прохід там не можна. Прошу не плутати з заміськими житловими маєтками, або приватними будівлями у місті, де земля знаходиться у приватній власності й дійсно згідно закону перебування там осіб які не є власниками, або співвласниками може бути заборонено!!!
показати весь коментар
01.06.2023 11:35 Відповісти
Той безапеляційний наївняк, що ви написали танчику ... було би дуже смішно , якби не гинули люди. Запрошувати вас під обстріли, щоб ви самі у цьому переконались - цинічно. Але, спробуйте...може пощастить більше.
показати весь коментар
01.06.2023 11:54 Відповісти
Вам людина по факту написала, що у їх паркінг пускають всіх - ви ж щось далі фантазуєте про "наївняк".
показати весь коментар
01.06.2023 14:38 Відповісти
Не всегда есть укрытия рядом, людям по новостям нужно рассказывать как прятаться в естественных условиях. Последний раз я попал под ракетный обстрел прямо на пляже, прятались у стен ступенек выхода на пляж.
показати весь коментар
01.06.2023 11:06 Відповісти
А що тяжко поставити на двері укриття замок з магнітом як на під'їзді і мешканці зможуть відкривати самі?
показати весь коментар
01.06.2023 11:25 Відповісти
А що робити тим хто не проживає у цьому районі й опинився там поряд з бомбосховищем під час тривоги випадково?! Він що, не зможе попасти в приміщення через відсутність відповідного електронного брелка???!!!
показати весь коментар
01.06.2023 11:38 Відповісти
Пане Танчику, не прикидайтеся тим, ким прикидаєтеся. І про це мали подумати відповідальні люди, яких призначив пан Зеленський. Бо нарід вирішив у 2019 році крім булави всі повноваження і ключі від України віддати одній особі, а сьогодні старається відшукати винних. На себе, гарненьких і вумних подивіться. А виправити вже нічого не вийде до закінчення війни. Я тут прав? З чим вас всіх і вітаю.
показати весь коментар
01.06.2023 11:56 Відповісти
Загинула молода мама,жінка і дружина.Величезне горе і трагедія для сім*ї,родичів і знайомих.Загинула через,ясно зі слів очевидців,через безвідповідальність.Але тут самому Анатолію,раптом невтерпець показати,що воно державно мислить.Сюда приплело всіх-РДА,військові адміністрації,вибори до і після війни,головнокомандуючих і не дуже...Як можно бути отаким зашореним?Тобі,анатолію що,за кожне випорожнення в коментарях на владу,президента і Зеленського, окремо, доплачують?Бридко...
показати весь коментар
01.06.2023 12:48 Відповісти
Ти диви, який прямий і відвертий пан Борис. Якби мені було всерівно, то я би тут коментарі не писав. А так маю право критикувати владу, мені це дозволяє Конституція, бо її пRойоби позначилися на смерті людей. Президент, який є Верховним головенокомандувачем не знав, що в нас війна? Чому три роки і навіть зараз продовжує своє "Велике крадівництво" і не побудував укриття від ракет і бомб для мирних людей не тільки в Києві, а в кожному місті і на передовій, де військовим немає де ховатися, бо Боневтік бажав подивитися в очі пуйла і відвів наші війська з укриттів. Я мешкаю в Миколаєві і в нас коли тривонга, то ми навіть і нікуди не збираємося, бо укриттів поблизу немає, є тільки гарне повідомлення всім в укриття. Зато по місту Миколаєву і за його межами продовжується "велике крадівництво". То за 4 роки такий зразковий Президент не може за бюджетні, не свої гроші, побудувати укриття для людей? А смерть цих людей також на совісті Президента, бо він сьогодні відповідає за все, він скрізь розставив своїх людей через монобільшість влади і ці люди мають не мародерити, а займатися захистом громадян.
показати весь коментар
01.06.2023 14:39 Відповісти
Анатолій,звідки ти взяло,що Зе зразковий президент?І до тебе за минулі каденції всіх президентів не дійшло-що вершиною всіх досягнень демократії в Україні-стала децентралізація і місцеве самоврядування?Всі мери,всі хто давав дозвіл на будівництво будинків,елітних мікрорайонів,новобудов-якось "випадково" не побудували ні одного бомбосховища.Бомбосховища всі побудували ще при сраліні і Хрущові-готувались до ядерної війни з США.Кацапи при проведені всіх військових агресій-ні разу не стріляли ракетами-ні в Грузії,ні в Молдові,ні в Арменії.Зе пройшов на обіцянці припинити війну в ОРДЛО.І раптом почав будувати по всій країні бомбосховища?Думай про свою совість,коли випорожнюєшся і на нього,і на владу...
показати весь коментар
04.06.2023 15:31 Відповісти
Імовірність людині не з цього району не потрапити в таке приміщення з таким замком зменшується, бо людей з цього району більше і з цій великій кількості людей багато мають ключі. І самі порахуйте вірогідність коли хтось один "дядя Коля" має ключ і він підвернув ногу, застряг в ліфті і так далі, і тоді виходить що ніхто навіть з цього району не зможе попасти до укриття як в цій ситуації, або будь хто з району має ключ і може всіх бажаючих впустити.
показати весь коментар
01.06.2023 13:03 Відповісти
ці укриття зроблені щоб приїхала комісія і подивилася що все як належить і всі красавчики а люди нехай сидять у кущах ....
показати весь коментар
01.06.2023 11:39 Відповісти
Глав. Врач полеклиніка повинен бути заарештований, він відповідає за це, преступна халатність що призвела до загибелі людей
показати весь коментар
01.06.2023 12:15 Відповісти
якась бісова безвихідь. Немає ніяких укриттів. Підвали багатоповерхівок, то не укриття,бо не дай Боже прилетить, як на Перемозі в Дніпрі, то шансів там вижити геть немає. В мене поруч з домом було бомбосховище, саме бомбосховище, старе,з шахтами вентиляції ззовні, з великою площею, я там ще дитиною бігала, бо то була школа і шкільний двір. Над бомбосховищем немає ніяких споруд, стара школа побудована не над приміщеннями укриття. Але тепер ця будівля разом з територією належить приватному підприємству, на території двору влаштували автостоянку, з закритими цілодобово воротами та бетонним парканом заввишки 2 з половиною метри. Тож, це бомбосховище фсьо ((. А куди бігти ще? Хіба що у підвал нової школи, але це також не варіант, час потрібен щоб добігти, та й той підвал також зачинений, бо школа ж, а охоронця спробуй знайди та розбуди посеред ночі. Тож стан з укриттями в нас зовсім НЕ гуд.
показати весь коментар
01.06.2023 12:16 Відповісти
Да пофіг-сторож, двірник, голова району, хто не зняв замок того під суд.
показати весь коментар
01.06.2023 12:25 Відповісти
А той умовний "сторож, двірник, голова району, хто не зняв замок" потім скаже: "Ну, проє_б@лі". У арєстовіча же прокатило.
показати весь коментар
01.06.2023 13:04 Відповісти
а если бы сорвали замок и вошли в убежище - уже бы арестовали
показати весь коментар
01.06.2023 13:27 Відповісти
Може міська влада Києва покаже хоча б одне збудоване за майже 1.5 року бомбосховище. Або показала б скільки сексшопів ,стрипбарів ,наливайок тощо вона викинула із бувших бомбосховищ та відновила їх. Замість цього продовжується хаотична забудова міста хмарочосами з порушеннями всіх норм ГО. А якщо піде так , що почнуться бомбардування кілоотоннми бомбами ,не дай боже.
показати весь коментар
01.06.2023 13:53 Відповісти
Тобі метро мало?
показати весь коментар
02.06.2023 14:32 Відповісти
Для того хто любить ***********. Про метро. Десь більше ніж 70 % київського метро - метро поверхневе. Що це значить. ? А те що воно являе собою бетонну траншею прикритою зверху бетонними плитами 30-40 см . Зверху шар землі від 1 до2м. В бєлгороді 500 кг бомба без вибуху зайшла в землю на 10 м. Ну і кому воно поможе від прямого попадання?Чи весь київ ломонеться в ті станції що мають глибину ? Їх таких 5-6 на все місто .Ото ж і подумай розумнику ,перш ніж проявляти своє яхидство.
показати весь коментар
03.06.2023 11:04 Відповісти
https://t.me/voinasordoy/1374 Сергей Ауслендер, Военный журналист, Израиль :
"Мама с дочкой в Киеве погибли по дороге в убежище. Еще одна женщина - потому что убежище было закрыто.
Это, *****, как - закрыто? Только за май 17 налетов, они должны стоять - двери нараспашку, и все дворы вокруг утыканы надписями - убежище и стрелочка.
С первого дня войны меня спрашивают в украинских эфирах - израильский опыт, израильский опыт. Как нам стать Израилем, как нам создать украинский Моссад? Какой, в жопу, Моссад?
Я, как попугай, рассказываю про мобильные убежища. Бетонная коробка, ничего лишнего (вай-фай, скамейки, телевизор и всякая такая херня). Просто кусок бетона, четыре стены и зигзагообразный вход. В чем проблема их наклепать и расставить везде? Неэстетично? Мертвое тело - это неэстетично, остальное можно пережить. Не хватает мощностей? Накидайте бетонных колец от канализационных коллекторов. Их толщины вполне хватит, чтобы выдержать падение осколков/обломков. В чем тут проблема?
Реально предупреждаю, еще раз кто-то спросит про израильский опыт - пошлю ***** прямо в эфире".
показати весь коментар
01.06.2023 14:49 Відповісти
Ці ісраїльські иксперди вже *******! Ісраїль ніколи не обстрілювали тактичними ракетами, тому приміряти їхній досвід не дуже ок.
показати весь коментар
02.06.2023 14:34 Відповісти