9856 відвідувачів онлайн
26 313 18

Швейцарський концерн Ruag просить дозволу експортувати для України танки Leopard 1

leopard

Швейцарський оборонний концерн Ruag офіційно подав уряду країни заявку на експорт 96 танків Leopard 1.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

Сім років тому танки були придбані в Італії. Швейцарія хотіла перепродати або розібрати їх на запчастини.

Зазначається, що Ruag хоче продати бронетехніку для подальшої відправки в Україну. Спочатку їх відправлять до Німеччини виробнику зброї Rheinmetall, а потім до України.

Остаточне рішення ухвалюватиме Державний секретаріат з економічних питань (SECO).

У відповідь на неофіційний запит Ruag у березні SECO повідомив, що концерн не отримає дозволу на таку угоду. Однак в Ruag вирішили подати заявку офіційно.

Представниця концерну Кірстен Гаммеріх пояснила цей факт тим, що у Ruag хотіли б "отримати офіційне рішення, щоб краще оцінити варіанти ведення бізнесу".

Швейцарію критикують за те, що вона забороняє іншим державам передавати Києву вироблену її оборонпромом зброю з міркувань нейтралітету. Це стосується і Німеччини, яка не може постачати Україні боєприпаси до самохідних установок Gepard.

Топ коментарі
+8
Может правительство Швейцарии по своей традиции хочет получить оплату в виде золотых коронок?
показати весь коментар
01.06.2023 14:50 Відповісти
+7
"Цей старий брухт" однозначно кращий за совєцький брухт.. питання у ціні
показати весь коментар
01.06.2023 14:54 Відповісти
+6
Я чего то явно не понимаю.
Резников, если тебе твои 2 яйца продать по 17 грн отдельно, танки возьмешь?
показати весь коментар
01.06.2023 14:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цей старий брухт спершу треба розібрати , а потім збирати.
В Харкові на ремзаводі старих достатньо.
показати весь коментар
01.06.2023 14:32 Відповісти
Если Швейцария продаст их по 1 шв.франку, то будет збсь.
показати весь коментар
01.06.2023 14:35 Відповісти
"Цей старий брухт" однозначно кращий за совєцький брухт.. питання у ціні
показати весь коментар
01.06.2023 14:54 Відповісти
96 это оч хорошо было бы.
показати весь коментар
01.06.2023 14:33 Відповісти
мотлох под шумок продать оце европа
показати весь коментар
01.06.2023 14:50 Відповісти
якщо це 1А5 - дізер зергут))
показати весь коментар
01.06.2023 15:04 Відповісти
Страшно, так?

Горить вата?

показати весь коментар
01.06.2023 15:34 Відповісти
не совсем, ты меня не правильно понял, Стэпан

танки нужны, но ушлые барыги там скидывают старье сразу а не продвинутые Leopard2A6 к примеру
показати весь коментар
01.06.2023 20:16 Відповісти
прочитай твой ник

тебе поплавыло?
показати весь коментар
01.06.2023 20:18 Відповісти
Я чего то явно не понимаю.
Резников, если тебе твои 2 яйца продать по 17 грн отдельно, танки возьмешь?
показати весь коментар
01.06.2023 14:50 Відповісти
Может правительство Швейцарии по своей традиции хочет получить оплату в виде золотых коронок?
показати весь коментар
01.06.2023 14:50 Відповісти
заниматься оружейнім бизнесом в стране, которая соблюдает "нейтрилитет" .....ну єто только металлоприёмку держать и танки єти плавить на металл...
показати весь коментар
01.06.2023 15:50 Відповісти
А с какого бодуна швейцарское правительство должно дать разрешение на продажу немецких танков частной компании, которая купила эти танки у Италии. Шо за бред?
показати весь коментар
01.06.2023 16:11 Відповісти
Как раз таки это нормальная практика. Интересно другое. Зачем регистрировать компанию по торговле оружием в Швейцарии, которая не дает разрешения на перепродажу? Танки Итальянские, сделали бы это в Италии например, и горя б не знали.
показати весь коментар
01.06.2023 17:03 Відповісти
Она дает разрешение на перепродажу, но не в зону конфликта, коей мы являемся
показати весь коментар
01.06.2023 21:27 Відповісти
Танки немецкие, которые купили у них итальянцы. У итальянцев купила частная швейцарская фирма для перепродажи. Она хочет их продать ДАЖЕ НЕ УКРАИНЕ, а например Дании, которая передаст из Украине. С какого хера нужно разрешение швейцарского правительства? ОНО НУЖНО ТОЛЬКО НА ПРОДАЖУ ОРУЖИЯ ШВЕЙЦАРСКОГО ПРОИЗВОДСТВА,
показати весь коментар
01.06.2023 21:36 Відповісти
Нідерланди планують купити у Швейцарії танки Leopard 1 для України Джерело:
показати весь коментар
02.06.2023 00:14 Відповісти
Ага---профукали когда шумело и гудело?! теперь когда немцы прорвали ледоход на сотню танков таких, в догон кинулись бабла срубить хоть чуть. А ведь танки в Швейцарии с точки зрения войны на месте, не первое дело. Так, для понту держали. Перестраховочные перебздетые сыроеды!
показати весь коментар
01.06.2023 20:23 Відповісти