6988 відвідувачів онлайн
2 223 17

Війна на нашій землі, тому формула миру може бути тільки українська, – Зеленський

зеленський

Україна надзвичайно зацікавлена в ініціативах інших держав щодо мирного врегулювання, але виключно на базі української формули миру.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах другої зустрічі Європейської політичної спільноти в Молдові, інформує Цензор.НЕТ.

"Є у війні агресор, і є жертва. Є той, хто починає війну й заходить на територію іншої держави. Мирний план не може готувати агресор – готують ті, хто постраждав. Війна на нашій землі, тому формула миру може бути тільки наша", – сказав Зеленський.

Він наголосив, що українська формула миру не є остаточною і передбачає простір для дипломатії, якщо "ти не розмовляєш ракетами, як Росія".

"Люди з інших континентів не стоять осторонь, а хочуть долучитися, щоб закінчити війну. Вони мають повне право висувати свої ініціативи, і ми будемо вдячні, якщо вони прийдуть до нас, не нав’язуючи, а пропонуючи. Це і є діалог", – пояснив президент.

Водночас він наголосив: до реалізації мирного плану може долучитися будь-яка країна, окрім держави-агресора. "Не Росія через якусь країну, тому що ми одразу бачимо почерк. Бажано, щоб до нашого мирного саміту була залучена максимальна кількість країн із різних куточків світу. Це дуже важливо", – заявив Зеленський.

Президент України висловив переконання, що проведення такого саміту може стати фундаментом безпекової архітектури світу в майбутньому.

"Коли ти залучаєш увесь світ і показуєш, що одна країна ізольована через її агресію, що всі об’єднаються попри різні інтереси просто проти війни, проти агресії, проти авторитаризму… Тому я дуже підтримую саме такий формат", – зазначив Зеленський.

Топ коментарі
+13
І тут Остапа понесло.
показати весь коментар
02.06.2023 00:15 Відповісти
+13
Вже не переконуть спічі нас, а згодом будуть недостатніми і для наших союзників при оцінці реальніого стану речей в Україні і підлості Зевлади.
показати весь коментар
02.06.2023 00:21 Відповісти
+12
Ага, щоб готував до шашликів, розмінував Чонгар, а люди отримали Бучу, Ізюм, тисячі загиблих у Маріуполі, щоденні ракетні удари. Бо я бачу, вам підарасам зеленим, сильно легко в 14 році жилося, усталі ат вайни. Дегенерати.
показати весь коментар
02.06.2023 01:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Формулу миру вже давно розписали і усім пояснили - "миру" без раССєї.. у теперішньому його вигляді так точно..
показати весь коментар
02.06.2023 00:14 Відповісти
Та й добити треба хоча б до 600-700, ще й з трьома нулями..
показати весь коментар
02.06.2023 00:17 Відповісти
І тут Остапа понесло.
показати весь коментар
02.06.2023 00:15 Відповісти
❗️УВАГА❗️ Здійснено виліт Ту-95МС(попередньо 5 од.) в режимі повного радіомовчання.

Готуються ще вильоти, якщо виліт бойовий в зоні пуска ракет вони будуть о 1 ночі.
Тому сьогодні слідкуйте особливо уважно за сигналом тривоги.🙁
показати весь коментар
02.06.2023 00:16 Відповісти
Вже не переконуть спічі нас, а згодом будуть недостатніми і для наших союзників при оцінці реальніого стану речей в Україні і підлості Зевлади.
показати весь коментар
02.06.2023 00:21 Відповісти
А чем отличается формула мира власти от формулы мира оппозиции? Так, чтоб сравнить. И что важнее для наших партнеров, власть или оппозиция?
показати весь коментар
02.06.2023 00:26 Відповісти
Ех, такого б президента та в 2014...
І так, я готовий до прогнозованої реакції, прописаних тут, адептів відомо кого. Вона мені байдужа.
показати весь коментар
02.06.2023 01:26 Відповісти
Ага, щоб готував до шашликів, розмінував Чонгар, а люди отримали Бучу, Ізюм, тисячі загиблих у Маріуполі, щоденні ракетні удари. Бо я бачу, вам підарасам зеленим, сильно легко в 14 році жилося, усталі ат вайни. Дегенерати.
показати весь коментар
02.06.2023 01:35 Відповісти
бігом до ермака-лизнув- тобі печеньку
показати весь коментар
02.06.2023 06:42 Відповісти
ну так !!! як мінімум 60-75 відсотків території України (ймовірно в кордонах на 1 вкересня 1939 року) були б окуповані, за те ніхто б незаважав різному прокацапському, малоросійському бидлу разгаваріпать парускі і чтіть "дедов освабадітелей", молитися на лик )(уйло !!!




https://youtu.be/_OcphcZJ6Q4 хоча вофка і зараз староється зробити "покращння" українцям "життя вже сьогодні"



показати весь коментар
02.06.2023 08:14 Відповісти
Гігант мислі! Хтось записує ці потужні виступи?
показати весь коментар
02.06.2023 05:57 Відповісти
Гениально, Холмс
показати весь коментар
02.06.2023 06:07 Відповісти
Ваша земля обетована.
показати весь коментар
02.06.2023 08:06 Відповісти
Та да Я пам'ятаю цих математиків з формулою "втомилися від партнерів'," нам не потрібно НАТО та ЄС"," самі знаємо як нам жити та з ким дружити, пошукаємо мир в очах пуйла, зійдемося посередині, намостимо доріг, побудуємо Голлівуд і діснейленд і нарешті поїмо шашлик на "майские" Так само як "думаете что будет война и доллар по 50"Поки тільки долар дешевше і то тому що тримають використовуючи резерви золвал Все інше вже є і буде ще більше
показати весь коментар
02.06.2023 08:44 Відповісти
То не формула мираа якесь марення ! Щоб формулу мира написати треба бути патріотом!
показати весь коментар
02.06.2023 11:40 Відповісти