8672 відвідувача онлайн

Зеленський - країнам, які допомагають Росії обходити санкції: Я втомився від цього і почну публічно боротись з цим

зеленський

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Естонії Аланом Карісом у Києві заявив, що втомився від дій країн, які допомагають Росії обходити західні санкції.

За його словами, є "держави у всьому світі, і на європейському континенті, які хочуть або не хочуть, але допомагають Росії обходити санкції", передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Чесно кажучи, я навіть трохи втомився в цій боротьбі. Я думаю, що я почну публічно боротись з тими, хто дає можливість обходити ці санкції", – сказав президент.

Зеленський наголосив, що така "підтримка" призводить до збільшення виробництва ракет в країні-агресорці й робить західних союзників та Україну "бовдурами".

"Щоб ми всі виглядали адекватними, а не бовдурами, можна думати, як продукувати сотні ракет, і як це складно зробити, а не давати можливість, щоб вони (росіяни. - Ред.) обходили санкції, виробляючи балістичні ракети", – наголосив він.

Глава держави додав, що до "коаліції Patriot" також входить унеможливлення обходу санкцій. Інших подробиць він не надав.

Топ коментарі
+49
от хай ваш преЗедент спочатку розкаже, хто чонгар розмінував, а потім пишайтеся ним "по самоє нєхочу"...
показати весь коментар
02.06.2023 17:05 Відповісти
+39
Публічно то як? Записувати відосікі? Навряд це допоможе.
показати весь коментар
02.06.2023 17:02 Відповісти
+38
ого, оце вже серьйозно! нарешті взяв під особистий контроль
показати весь коментар
02.06.2023 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Публічно то як? Записувати відосікі? Навряд це допоможе.
показати весь коментар
02.06.2023 17:02 Відповісти
ого, оце вже серьйозно! нарешті взяв під особистий контроль
показати весь коментар
02.06.2023 17:02 Відповісти
Сразу после прокачки парашного аммиака через Одесский Припортовый завод.
Но там он будет бороться сам с собой.
показати весь коментар
02.06.2023 17:23 Відповісти
сподіваюся, воно ще відповість за "взяття під особистий контроль" порятунов лейтенанта Журавля
показати весь коментар
02.06.2023 17:25 Відповісти
бе бе ме ме
показати весь коментар
02.06.2023 17:02 Відповісти
"Чесно кажучи, я навіть трохи втомився в цій боротьбі. Я думаю, що я? почну публічно боротись з тими, хто дає можливість обходити ці санкції", - сказав препізидент Джерело:
показати весь коментар
02.06.2023 17:37 Відповісти
надутые уши привели его к тому , что он возомнил себя влиянием на весь мир , а в уши ему дуют агенты влияния фсб , такие как ермак и ему подобные , ............на дурочка не нужен нож , ему тихонько подпоешь , и делай с ним что хошь .............
показати весь коментар
02.06.2023 18:57 Відповісти
ему с три короба навреш
показати весь коментар
02.06.2023 19:03 Відповісти
Подобається вам це чи ні, але Ми можемо сміливо пишатися Нашим Президентом.. але й "пистити" його періодично треба для профілактики..
показати весь коментар
02.06.2023 17:03 Відповісти
от хай ваш преЗедент спочатку розкаже, хто чонгар розмінував, а потім пишайтеся ним "по самоє нєхочу"...
показати весь коментар
02.06.2023 17:05 Відповісти
это у вас на Банковой война майже выйграна и рейтинг делаете.

А поднял - так точно. В какой стране во время войны яйца для армии в три раза дороже покупают?

Кто привел в прямую аналогию страну , которая напоминает немецкую актрису?
показати весь коментар
02.06.2023 17:24 Відповісти
не спорь с зе- дебилами , их гланая догма - при чем тут зеленский ......)))) что взять с дурачков , пусть ананируют на его фото и дальше ,
показати весь коментар
02.06.2023 18:59 Відповісти
Так примітивно? подоляк з роботи вижене
показати весь коментар
02.06.2023 17:13 Відповісти
Кого пан має на увазі?
показати весь коментар
02.06.2023 17:14 Відповісти

пля смех сквозь слезы...
кровавые
показати весь коментар
02.06.2023 17:17 Відповісти
Гарний троллінг.
показати весь коментар
02.06.2023 17:18 Відповісти
Пишайся. Безмозглі ідіоти завше пишаються якимось непотребом.
показати весь коментар
02.06.2023 17:36 Відповісти
московит! тебя сегодня много! мишка подоляк нового полоумного любителя зеленского пригнал! где он их собирает?
показати весь коментар
02.06.2023 18:18 Відповісти
А кацапи не втомлюються і тягнуть під санкціями все до себе .
показати весь коментар
02.06.2023 17:03 Відповісти
ти, зелений придурок, краще б швидше від свого дєрьмака втомився - на майбутньому суді про державну зраду тобі, можливо, це зарахують.
показати весь коментар
02.06.2023 17:06 Відповісти
Це точно.Тим більше єрмак основний по санкціям, розробляв, втілював, мабуть і як обходити прорахував.
показати весь коментар
02.06.2023 17:11 Відповісти
Ви з єрмака якогось ящєріка-світового керманича намагаєтесь зліпити. Над тим, як спланувати обхід санкції, працюють тисячи людей як в рашці, так і у відповідних країнах, на кшталт Грузії або Турції. А у вас Єрмак сів і весь світ прорахував 😁
показати весь коментар
02.06.2023 17:23 Відповісти
Шо? Перекриє Дружбу і газогін? Чи зерно? А може це через квартирку в криму воно так абідєлось?
показати весь коментар
02.06.2023 17:09 Відповісти
А від перекачки аміаку, газу, іншої торгівлі ти не втомився?
показати весь коментар
02.06.2023 17:09 Відповісти
я же не лох! не дурачок какой-нибудь! щас возьму и каааак...
пук.
пук пук.
показати весь коментар
02.06.2023 17:09 Відповісти
Це буде щось страшне.
показати весь коментар
02.06.2023 17:11 Відповісти
Павно треба сказати WAW.. Борун який. і Ви, і Ваші "бездогані" кадри-- це боруни зі всім !!!
показати весь коментар
02.06.2023 17:11 Відповісти
Давай ЗЄля, жахни відкриттям аміакопроводу по порушенню санкцій іншими країнами! Пердни в калюжу - розсміши їх так щоб від сміху щелепи вивихнул!
показати весь коментар
02.06.2023 17:11 Відповісти
ЗеГевара втомився.Бери ЗеЛенку і мандруй у відпустку-відпочинь за державний кошт,знесилений ти наш.
показати весь коментар
02.06.2023 17:12 Відповісти
Если бы Запад захотел, он давно бы прекратил это. Но они опять показывают пальцем на кого-то другого. На страны бывшего совка, через которые по их же подсчетам в обход санкций идет всего 5% импорта рашки. Может поэтому и не торопятся закрыть эти лазейки. Кого потом винить в провале санкций? Дошло до того, что кацапы сами хотят ограничить "параллельный импорт вычислительной техники".

https://www.vedomosti.ru/technology/news/2023/06/02/978284-minpromtorg-ogranichit-import-tehniki
показати весь коментар
02.06.2023 17:13 Відповісти
Ну и пусть стреляют себе в ногу. Сами они вычислительную технику производить не могут и никогда не смогут всё-равно.
показати весь коментар
02.06.2023 17:28 Відповісти
я тоже так говорю, надо было Западу не кричать чтобы прекратить, а ****** ПО ТВОЕЙ РАШЩКЕ!!!
или как?
че ты п... говоришь то????
как? Ядеркой шоле??
показати весь коментар
02.06.2023 18:06 Відповісти
Герой, якого ми заслужили.
показати весь коментар
02.06.2023 17:13 Відповісти
Цього героя заслудив мудрий нарід.
показати весь коментар
02.06.2023 17:45 Відповісти
Втомився атвайни. Якого ж хрена ти перлось в президенти?
показати весь коментар
02.06.2023 17:15 Відповісти
утомлённый обходняками.
показати весь коментар
02.06.2023 17:16 Відповісти
отходняками...
показати весь коментар
02.06.2023 17:41 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 17:17 Відповісти
пропоную скласти петицiю на iм'я ПреЗе-денту, по мотивам його кумира:
показати весь коментар
02.06.2023 17:20 Відповісти
Вдома порядок наведи, нікчема.
показати весь коментар
02.06.2023 17:27 Відповісти
Інших подробиць він не надав.

Потому, что "3,14здеть - не мешки ворочать". ЛЮБЫЕ санкции можно обойти. Невозможно обойти только полное эмбарго. Реально ли это по отношению к РФ? ...
показати весь коментар
02.06.2023 17:30 Відповісти
Все реально, потрібна лише політична воля. Якої, нажаль, наразі немає.
показати весь коментар
02.06.2023 17:33 Відповісти
"потрібна лише політична воля" ВСЕХ ведущих экономик мира. Китай, Индия, Юж. Америка и т.д ... ну вы поняли.
А еще немеряно бабла для организации контроля исполнения санкций.
показати весь коментар
02.06.2023 17:41 Відповісти
Це всього лиш багато бабла і політична воля.
Але корінь біди в тому, що ніхто не хоче розвалу мразії, крім нас, ну і може Польщі і країн Балтії.
Про все можна домовитись і все можна вирішити. Якщо є бажання.
показати весь коментар
02.06.2023 17:43 Відповісти
ага якби від ресурсів параші ніхто не залежав то давно б ввлели "повне імбарго".
А зараз світ такий що викинути парашу на мороз неможливо бо піде по ***** скоріше еконіка того хто введе, це парашинці розуміють і використовують.
Хоча ні живіть далі у своєму рожевому ідеальному світі, який крутиться навколо України та її лідора найвеличнішого світу
показати весь коментар
02.06.2023 17:45 Відповісти
Ресурси елементарно відбираються, це ж не якісь золоті зливки в міжгалактичному банку. Організовується "бурятська народна республіка", заходять "ввічливі сірі чоловічки", проводиться"референдум", на якому 108% голо сують "за" - і все, надра поміняли хазяїна. В цю гру можна прекрасно грати вдвох, чи ви думаєте, США просто так Іраку наваляли свого часу?
Боюсь, що просто світові воротили чекають, коли мразі влуплять своїм останнім "козирем". Як виявиться, що козир не працює - от тоді процес повалить.
показати весь коментар
05.06.2023 09:17 Відповісти
Хотілось би почути "Я устал, я ухожу...". Виконання обіцянки якою козиряв в 2019 - "Єслі я за год нє закончу войну, я уйду".
показати весь коментар
02.06.2023 17:34 Відповісти
вовічик! ти полегше, а то налякав так, що вони заїкатися будуть...
показати весь коментар
02.06.2023 17:35 Відповісти
Про абрамовича вже забув?
показати весь коментар
02.06.2023 17:39 Відповісти
Той 400 000 людей на Донбасі врятував. Такий аффідавіт підписав Арахімія для Лондонського Веховного Суду.
показати весь коментар
02.06.2023 17:44 Відповісти
ой який грізний аж цілий нуль на політичній карті світу.
хоча дійсно найвеличніший підор реально думає що його відосики на щось там впливають, як і його зебануте стадо.
показати весь коментар
02.06.2023 17:41 Відповісти
"Чесно кажучи, я навіть трохи втомився (1, 2) в цій боротьбі. Я думаю, що я почну публічно боротись (3) з тими, хто дає можливість обходити ці санкції" Джерело:

1. Втомлений, а що, твої "Свати" чи "Розсміши коміка" на московії енергії тобі не надають?
2. Якщо ти втомився нічого не роблячи, то тільки уяви, як від вашої дерьмаківщини втомилися наші західні партнери! Вже майже прямо вам, курвам, про це говорять.
3. Ну спробуй, дурню. Тільки тоді не ображайся, коли західні партнери теж почнуть "публічно боротись" з вашою дерьмаківщиною. І коментар французських журналістів про шапіто буде тобі здаватись дитячим жартом.

Дайте йому сєльодки і зачиніть десь, бо вже набридло відчувати сором після його висловлювань.
показати весь коментар
02.06.2023 17:42 Відповісти
бо санкції не працюють.

бо було задумано так щоб вони не працювали.

бо заходу глибоко в душі насрати на українців і нас зрозуміли лише ті, хто буде наступним - балтійці.

хочете справжніх санкцій - прийміть ембарго.
показати весь коментар
02.06.2023 17:51 Відповісти
ее...то якщо можеш "публічно боротися" то що тоді заважало то робити раніше?
показати весь коментар
02.06.2023 17:54 Відповісти
ВІдпочинь у Трускавці, або в Омані, або шашлики. Любиш шашлики, Вова?

показати весь коментар
02.06.2023 17:59 Відповісти
Шапіто!...
показати весь коментар
02.06.2023 18:13 Відповісти
А Буба з Єрмаком не втомилися розкладати по валізах і оішорах відкати від незакритого кацапського бізнесу в Україні?
показати весь коментар
02.06.2023 18:16 Відповісти
Та ти шо!
показати весь коментар
02.06.2023 18:20 Відповісти
А від чого ти ще, зелене лано, втомилося? Мерзота тупа
показати весь коментар
02.06.2023 18:22 Відповісти
Та ти що! Вава ще з шашликів ходить в тій же футболці і кросівках, грошей на костюм не має, все для народу
показати весь коментар
02.06.2023 18:34 Відповісти
Забористую дурь зеледент из Молдовы привез...

показати весь коментар
02.06.2023 18:38 Відповісти
Не скоморошье это дело, твоё дело людей смешить. Вот и занимайся этим дальше.А серьзными вопросами пусть занимаются взрослые дяденьки и тетеньки, специально для этого обученные.
показати весь коментар
02.06.2023 18:40 Відповісти
Стыдно за очередную хер .... . ТЫ Вова , У НАС сначала коррупцию побори . а заодно агентов ФСБ , побори грабеж , кумовство . сватовство , нищету , идиотизм в управлении , посади преступников в тюрьму , ну и т.д.
показати весь коментар
02.06.2023 18:40 Відповісти
Їду верхи на коні,
Дуже весело мені.
показати весь коментар
02.06.2023 18:55 Відповісти
Я втомлююсь, але загалом непогано почуваюся, - Зеленський відповів на петицію про відставку
06.06.19 18:33
Джерело: https://censor.net/ua/n3131007

Бреше, він добре себе почуває.
показати весь коментар
02.06.2023 19:31 Відповісти
"Чесно кажучи, я навіть трохи втомився в цій боротьбі."
-----
Устал - уходи, будь мужиком!
показати весь коментар
02.06.2023 19:38 Відповісти
Більше схоже на останнє китайське попередження. Давно, і є за що, варто ввести санкції щодо грузинських товарів. Українські винороби лише подякують.
показати весь коментар
02.06.2023 20:38 Відповісти
Раз втомився - заспокійся, відпочинь, глотни, нюхни і підготуй новорічне поздоровлення аналогічно Ельцину.
показати весь коментар
02.06.2023 21:01 Відповісти
он собирается бодаться с индией, китаем и венгрией?
показати весь коментар
02.06.2023 23:49 Відповісти