7436 відвідувачів онлайн

Кулеба обурений повільним запровадженням санкцій проти виробників дронів і ракет у РФ: "Доведеться вивести відвертість публічної розмови на ще вищий рівень"

кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав партнерів до швидшого запровадження санкцій проти російських компаній-виробників дронів і ракет, які використовуються для масових обстрілів України.

Про це Кулеба заявив на брифінгу у Києві у п’ятницю, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

За словами голови МЗС, із листопада 2022 року Україна передала партнерам перелік із 36 компаній військово-промислового комплексу Росії, проти яких просили запровадити обмеження.

"З того списку, який ми просили запровадити, відверто скажу, лише мала частина компаній потрапили під санкції. Що ми бачимо? Безперервні ракетні атаки, беперервні дронові атаки. Ледь не щодня українці не сплять ночами через повітряну тривогу", – підкреслив він.

Кулеба заявив: якщо така ситуація триватиме й далі, Києву "доведеться вивести відвертість цієї публічної розмови на ще вищий рівень із конкретними країнами та поясненнями, чому хтось не хоче застосовувати ці санкції".

"І нехай тоді колеги пояснюють публічно своїм громадянам, громадянам України – я розумію, коли йдеться про торговельні обмеження, – в чому проблема застосувати санкції проти російського заводу, який клепає ракети, якими вбивають українців?" – обурився голова МЗС.

"Цікаво буде почути, які бізнес-інтереси і політичні інтереси перебувають під загрозою від запровадження санкцій проти російських підприємств, які вироблять ракети і дрони", – додав він.

Топ коментарі
+13
обурений дибіл. а те що міністр оборони злодій, керівник опи агент кремля-це чьмо не обурене.
показати весь коментар
02.06.2023 23:41 Відповісти
+8
Вищий рівень відвертості - це коли відверто назвеш прізвища крадіїв при владі.
показати весь коментар
02.06.2023 23:37 Відповісти
+8
Кулеба обурений, Буба обкурений, народ обдурений.
показати весь коментар
03.06.2023 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вищий рівень відвертості - це коли відверто назвеш прізвища крадіїв при владі.
показати весь коментар
02.06.2023 23:37 Відповісти
ну то назвіть...
показати весь коментар
03.06.2023 01:48 Відповісти
Зателефонуйте мамі.
показати весь коментар
03.06.2023 02:10 Відповісти
ти теж наш зелений брате?
показати весь коментар
03.06.2023 02:23 Відповісти
Зеленки перепив?
показати весь коментар
03.06.2023 02:29 Відповісти
тока то дебе довбня персонально...
показати весь коментар
03.06.2023 02:33 Відповісти
Чи галоперидол загубив? ))
показати весь коментар
03.06.2023 18:06 Відповісти
Кулеба обурений

Їй-бо, спочатку прочиталося "обкурений".
Тю на мене!
показати весь коментар
02.06.2023 23:38 Відповісти
буба обурений - кулеба обурений...
буба не обурений - кулеба пляше...
показати весь коментар
02.06.2023 23:40 Відповісти
І оце дипломатія ?
показати весь коментар
02.06.2023 23:40 Відповісти
ну як би так.. - все як заказували - на поржать і яка різниця.
до кого претензії?
показати весь коментар
02.06.2023 23:44 Відповісти
"дипломатія" була коли "обурений" тепер Кулеба декілька років розповідав про "втомленість" від партнерів А з нашими нинішніми деякими "дипломатами" мені страшно і соромно за країну
показати весь коментар
03.06.2023 08:05 Відповісти
обурений дибіл. а те що міністр оборони злодій, керівник опи агент кремля-це чьмо не обурене.
показати весь коментар
02.06.2023 23:41 Відповісти
Поставили перед собою задачу пересратися з союзниками і залишитися один на один з московитами? Риторичне питання.
показати весь коментар
02.06.2023 23:42 Відповісти
не треба союзників чіпати - ті так точно і бубу криворогатого і шоблу його криворогату не вибирали.
за вуха вас витягують з лайна - а ви ж упираетеся.....
показати весь коментар
02.06.2023 23:52 Відповісти
вони за рахунок життів українців отримують перевагу у 3 світовій, яку самі і спричинили накачуючи рашку і китай грошима
показати весь коментар
03.06.2023 00:01 Відповісти
Ну і якого біса ти мені це написав? Мій пост про те, що зевлада свідомо йде на конфронтацію з союзниками, саботуючи боротьбу з московитами
показати весь коментар
03.06.2023 00:54 Відповісти
Схоже тобі щось пояснювати немає ніякого сенсу. Тому скажу просто - іди нах..., debil.
показати весь коментар
03.06.2023 01:30 Відповісти
сам буба?
та ***** як то...
показати весь коментар
03.06.2023 01:33 Відповісти
Тобто те що союзники торгують з кацапами це нормально чому ми повинні це терпіти ?
показати весь коментар
03.06.2023 06:38 Відповісти
Треба вести нормальну непублічну дипломатичну роботу з союзниками, а не публічно істерити. І саме головне, починати треба з себе - усі ці зашквари з Резніковими, Трубіциними і т.д. нам дуже дорого обійдуться у підсумку.
показати весь коментар
03.06.2023 11:19 Відповісти
Я розумію, що то дурна та неприємна робота, але повинен бути перелік з імен та прізвищ із посадами по країнах, які або відкрито відмовились щось робити, або нічого не роблять мовчки. Бездіяльність у такий час - це робота на рф.
показати весь коментар
02.06.2023 23:51 Відповісти
Кулеба обурений, Буба обкурений, народ обдурений.
показати весь коментар
03.06.2023 00:01 Відповісти
У партнерів є свої питання: чому Україна не створює своїх засобів для опору цих ракет чи дронів?
До речі як там Богдана? Так і їздить по фронту в одиничному досить експериментальному екземплярі?
показати весь коментар
03.06.2023 00:10 Відповісти
найкраща санкція проти виробництва цапських ракет - йе якось ******* по тих заводах, де ці ракети виробляються. ну або це робота для рдк і легіону свободи рашки замість того, щоб влаштовувати показухи у шемякіно, де кацапам абсолютно пох на те своє насілєніє, коли вони самі його солнцепьоками там палять..
показати весь коментар
03.06.2023 00:10 Відповісти
дивись не лусни як мішок з фекаліями.. обурений
показати весь коментар
03.06.2023 01:27 Відповісти
та давайте вже все як завжди - 'путін введи, памагі'
ввели помогли - і вони ваши модери'
показати весь коментар
03.06.2023 01:30 Відповісти
буба стомився... - не чіпайте верховного - воно стомлено...
показати весь коментар
03.06.2023 02:00 Відповісти
попали ми всі на криворогатих....
показати весь коментар
03.06.2023 02:49 Відповісти
вибори сьогодні в Україні? - це зелений ******.''
показати весь коментар
03.06.2023 05:46 Відповісти
я б ******** білу русню...
показати весь коментар
03.06.2023 05:47 Відповісти
Это НЕ партнеры медленные , это ТЫ Кулеба медленный , значит ты хреново работаешь !!!
показати весь коментар
03.06.2023 11:22 Відповісти
Мельник нужен....