8584 відвідувача онлайн
12 387 48

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 209 470 осіб (+560 за добу), 3829 танків, 3533 артсистеми, 7502 броньовані машини. ІНФОГРАФІКА

Станом на ранок 3 червня 2023 року втрати російських окупантів становлять приблизно 209 470 осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.06.23 орієнтовно становлять:

особового складу - близько 209470 (+560) осіб ліквідовано,

танків - 3829 (+10) од,

бойових броньованих машин - 7502 (+12) од,

артилерійських систем - 3533 (+32) од,

РСЗВ - 582 (+7) од,

засоби ППО - 342 (+7) од,

літаків - 313 (+0) од,

гелікоптерів - 298 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - operational-tactical level – 3165 (+28),

крилаті ракети - 1132 (+15),

кораблі /катери -18 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн - 6289 (+22) од,

спеціальна техніка - 475 (+10).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 209 470 осіб (+560 за добу), 3829 танків, 3533 артсистеми, 7502 броньовані машини 01

"Дані уточнюються", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+43
Якщо вже почалось, то ок. А якщо ще не почалось, то тим більше ок.

Слава Україні!
показати весь коментар
03.06.2023 08:12 Відповісти
+41
7 РСЗВ - це чудово. Хлопці молодці. Здоров'я вам.
показати весь коментар
03.06.2023 08:10 Відповісти
+31
7 ППО тоже норм
показати весь коментар
03.06.2023 08:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
7 РСЗВ - це чудово. Хлопці молодці. Здоров'я вам.
показати весь коментар
03.06.2023 08:10 Відповісти
7 ППО тоже норм
показати весь коментар
03.06.2023 08:38 Відповісти
Якщо вже почалось, то ок. А якщо ще не почалось, то тим більше ок.

Слава Україні!
показати весь коментар
03.06.2023 08:12 Відповісти
Знову мінус артполк?!
показати весь коментар
03.06.2023 08:15 Відповісти
По военторгу *******..мабудь..
показати весь коментар
03.06.2023 08:25 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 08:16 Відповісти
енот в тему , за последние 3 дня наскирдовали не хило , СЛАВА ЗСУ !!!! ****** русню парни , ****** !!!!
показати весь коментар
03.06.2023 10:46 Відповісти
Єдина приємна новина це як наші ЗСУ знищують ворога і його техніку ,щодо знищеної ворожої техніки дуже гарні показники.Слава ЗСУ !
показати весь коментар
03.06.2023 08:25 Відповісти
Чекаю новин про харошіх кадировських ослойобов...Кажуть ці тварюки в районі Мар'їнки пприперлись..
показати весь коментар
03.06.2023 08:31 Відповісти
Як там твій "корефан", "Джамал", поживає? Бо щось "запропав" Не кликав до свого "палицейскава атделения"? Ми вже тут "голову ламаємо - вже про "погане" думать почали!
показати весь коментар
03.06.2023 08:52 Відповісти
Про "корефана" запитай у його подружки..Ослойоб їй кохфе тягав у ліжко..
показати весь коментар
03.06.2023 17:32 Відповісти
Не викручуйся! Вона з ним порвала стосунки задовго до війни! Ви ж з ним та "амфашем" "терлися" до самого кінця
показати весь коментар
03.06.2023 17:38 Відповісти
Твоя либа не доречна..Всі мої тертя з покидьком зикінчувались "баном"для мене,багато разів з подачи твоєї віртуальної подружки..До амфаша можеш звернутися беспосередньо...
показати весь коментар
03.06.2023 20:26 Відповісти
До "амфаша" я не звернуся ніколи - це моя принципова позиція (хоч він і "лізе без мила в сраку" до мене - щоб я йому відповідав) З сьогоднішнього дня престану відповідать і на його другий аккаунт - "Борменталь незабаром" ("спалилося гаденя" сьогодні) А що ви там з Софією "не поділили" - мене не цікавить То ваші з нею стосунки, а не мої
показати весь коментар
03.06.2023 20:32 Відповісти
Добре,бережи себе,бо нам ще до перемоги треба дожити..
показати весь коментар
03.06.2023 21:14 Відповісти
Постараюся Мій осколок вже повз вухо прохурчав торік у березні Бережу
показати весь коментар
03.06.2023 21:18 Відповісти
Арта, спецтехника, ППО!
Это просто праздник какой-то!
показати весь коментар
03.06.2023 08:31 Відповісти
100!!!-день рекоднів. Йшов 3389 день москальсько-української війни. 100!!! одиниць техніки, (арта і РСЗО 49, танки і ББМ 22, логістика теж 22, ППО (7) та спецтехніка просто рекордсмен (10!!!)) та 560 чумардосів. При відносно стандартній кількості чумардосів техніка другий день б'є рекорд, причому по майже всіх позиціях. Боротьба за небо продовжується 43 повітряні цілі. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 209 000!!! це більше ніж таке місто, як Псков ...
P.s. Здохло чумардосів вже більше, ніж в деяких регіонах московії
Єврейська автономна область - 147 000
Магаданська область - 134 000
Чукотський автономний округ - 47 000
Ненецький автономний округ - 41 000
показати весь коментар
03.06.2023 08:34 Відповісти
Тобі не надоїло щодня про псков писати?
показати весь коментар
03.06.2023 08:38 Відповісти
Як тільки досягнемо наступну адмінодиницю, відразу напишу )) Повірте, вже незабаром завдяки ЗСУ.
показати весь коментар
03.06.2023 08:41 Відповісти
нет читай! или от себя что то напиши. а лучше всего , слушай видосики своего кумира и смотри марафон
показати весь коментар
03.06.2023 09:24 Відповісти
👍
показати весь коментар
03.06.2023 14:09 Відповісти
Глянь карту боліт, там ще є міста крім Пскова, покищо.
показати весь коментар
03.06.2023 08:48 Відповісти
Перегляньте кількість населення в цих місцях, Гугл все знає ...
показати весь коментар
03.06.2023 08:50 Відповісти
👍
показати весь коментар
03.06.2023 14:11 Відповісти
Скоро новгород...
показати весь коментар
03.06.2023 09:36 Відповісти
Друга армія вже перетворилась у двісті дев"яту. Далі буде.
показати весь коментар
03.06.2023 08:35 Відповісти
Оце накришили!!!!
Слава Україні! Героям слава!!!
показати весь коментар
03.06.2023 08:37 Відповісти
32 артсистеми за добу!
показати весь коментар
03.06.2023 08:37 Відповісти
Приємні новини Однак щось у мене сумніви почали виникать стосовно артилерії Невже кацапи розучилися артилерію маскувать? Адже причіпну маскувать ще легше, ніж САУ Маса з об"ємом менші Теплове випромінювання відсутнє Б/К складується в стороні від самої гармати Буксирувальна техніка ховається окремо від бойової позиції На саму бойову позицію гармату можна виставить і "вручну" (тобто під"їзд не завжди обов"язковий - залежить від ваги системи) Якщо дотримуваться всіх цих вимог - то виявить цю позицію набагато важче ніж САУ
показати весь коментар
03.06.2023 09:04 Відповісти
Може FPV-дрони попрацювали? Особливо на усталених позиціях.
показати весь коментар
03.06.2023 09:38 Відповісти
Може.... Недарма ж нам радари контрбатарейні підкинули Адже якщо відомий навіть приблизно район ведення стрільби - його потім легше дослідить за допомогою дронів Адже це не САУ - де можна "газонуть" і негайно зникнуть з позиції після закінчення стрільби
показати весь коментар
03.06.2023 09:50 Відповісти
Є така штука у артрозвідки,як вуха.
показати весь коментар
03.06.2023 10:21 Відповісти
Це ти про "звукометрію"? Чесно кажучи - я й не знаю, чи вона взагалі ще використовується десь у світі (не кажучи вже про нас)
показати весь коментар
03.06.2023 10:39 Відповісти
Щодо розвідки артилерії не знаю але для виявлення снайперів і подібного ще років 20 тому щось США розробляли .
показати весь коментар
03.06.2023 10:55 Відповісти
Вся разведка нато работает на Украину а это: спутниковая группировка, самолеты разведчики. Плюс у нас достаточно дронов разведчиков и контрбатарейных радаров. А средства поражения, это или дроны устойчивые к гашению или снаряды эскалибур. В любом случае очень позитивные новости.
показати весь коментар
03.06.2023 10:47 Відповісти
Я тільки радітиму цим новинам...
показати весь коментар
03.06.2023 10:56 Відповісти
Скоро арта обгонить танчики....
показати весь коментар
03.06.2023 08:40 Відповісти
Українська арта вийшла на новий рівень. Бо очевидно, що переважна більшість цієї техніки - знищена артою.

А це означає: є чим, є кому, є бк, є організація, є системне завдання, є коплексна розвідка, є взаємодія.

Слава ЗСУ!
показати весь коментар
03.06.2023 08:56 Відповісти
Це свято якесь!
показати весь коментар
03.06.2023 09:07 Відповісти
Просто выжигают русню напалмом! Слава Україні.
показати весь коментар
03.06.2023 09:44 Відповісти
Я шото пропустил? Контрнаступ уже начался? ))))

По арте и ПВО красивое!
показати весь коментар
03.06.2023 09:57 Відповісти
Покищо розміновують
показати весь коментар
03.06.2023 11:31 Відповісти
не хочеш - не вір! які проблеми?
показати весь коментар
03.06.2023 10:20 Відповісти
Наши очень жестко покрошили кацапскую мразь за сутки. Люто одобряю!!!
показати весь коментар
03.06.2023 10:44 Відповісти
Постачання від союзників посилилося, плюс США неслабо розкрутили Південну Корею на артнабої для ЗСУ.
показати весь коментар
03.06.2023 17:15 Відповісти