5867 відвідувачів онлайн

Білий дім про вступ України в НАТО: США концентруються на військовій допомозі

жан-п’єр,карін

США підтримують рух України в НАТО, але наразі концентруються на військовій допомозі Києву, яка допомагатиме боротися із російською агресією.

Про це під час брифінгу заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Українську правду".

"Коли йдеться про НАТО, ми віддані політиці відкритих дверей. Будь-яке рішення ухвалюється між 31 членом Альянсу і країною, яка хоче вступити. Ми говорили про це багато разів раніше. Це не змінилось…зараз ми зосереджені на тому, що ми можемо зробити для підтримки зусиль України в боротьбі за свою демократію, за свою свободу проти російської агресії. І це те, що ми будемо продовжувати робити", – зазначила вона.

Представниця Білого дому нагадала про виділений у середу новий пакет військової допомоги для України на суму 300 мільйонів доларів.

"Ми продовжуватимемо у тому ж дусі", – додала Жан-П’єр.

Топ коментарі
+15
Пока у нас при власти эта свора воров и проходимцев - забудьте о НАТО. Это не чисто военный, а военно-политический союз.
показати весь коментар
03.06.2023 16:46 Відповісти
+8
Білий дім підтримує рух в НАТО... Ось тільки ЗЕбуїни роблять якісь інші рухи!
показати весь коментар
03.06.2023 16:43 Відповісти
+8
Переклад з дипломатичного: Хрен вам, поки реформи не зробите!
показати весь коментар
03.06.2023 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
до речі, моя ставка виграла "робітники чайного заводу перемогли пєтухів у словєсній битві"
показати весь коментар
03.06.2023 16:36 Відповісти
Бiлий дим вийшов з труби.
показати весь коментар
03.06.2023 16:39 Відповісти
З точністю до однієї літери це знак того, що кардинали узгодили кандидатуру нового Папи
показати весь коментар
03.06.2023 17:07 Відповісти
Концентруйтеся на вступі України до НАТО у Вільнюсі!!!
показати весь коментар
03.06.2023 16:41 Відповісти
І не треба тоді буде витрачати гроши, бо кацапня відползе сама подалі від НАТО
показати весь коментар
03.06.2023 16:42 Відповісти
І в Шмарклі з"являться гроші на дороги,під керівництвом Дерьмака.Мабуть Шмаркля погодиться.
показати весь коментар
03.06.2023 17:02 Відповісти
Якщо без жартів, то коли візждаешь до України з боку СЛОВАЧЧІНІ чи Угорщини , то дороги в поганому стані прямо на КП.

тому дороги робити треба . Я би підписала контракт з ведучими будивельними компаніями з ЕС , а гроши нехай їм платять з репарацій . До дорожніх грошей не допускати українську владу
показати весь коментар
03.06.2023 17:07 Відповісти
Важаю, що українці вистраждали хорошу дорожню інфраструктуру , таку як у словаків , угорців, австрійців. Уполяків мені дороги не сподобались .

я постійно просуваю ідею будівництва нового ПРЯМОГО автобану Відень Будапешт БЕРЕГШУРАНЬ Мукачево Київ. Тобто залишилось добудувати тількі БЕРЕГШУРАНЬ Мукачево Київ . Прямий автобан скоротить час проїзду від кордону до Київа у 2 рази . А також сєкономіть українцям і бізнесу витрати на топливо . Цей проект можуть робити евррпейці ( австрійці, словакі, італійці) . І гроши їм заплатить ЕВРОСОЮЗ із репарацій без українських бариг
показати весь коментар
03.06.2023 18:56 Відповісти
Не iздили ви в 1998 роцi з Словакii до Украiни через Ужгород...Мрак...В Словакii вся розмiтка на дорозi свiтиться,а як виiхав з КПП то не можеш зрозумiти,де дорога- темно i дорога- одна яма....
показати весь коментар
11.10.2023 09:08 Відповісти
Пока у нас при власти эта свора воров и проходимцев - забудьте о НАТО. Это не чисто военный, а военно-политический союз.
показати весь коментар
03.06.2023 16:46 Відповісти
Ні. Річ тут не в тому, що ми маємо блаЗЄнську владу. Просто Захід боїться.

Колись Португалію прийняли до НАТО, коли її очолював диктатор Салазар. І про політичні принципи НАТО тоді анічичирк. Бо тоді їм було не страшно. А зараз бояться.
показати весь коментар
03.06.2023 16:50 Відповісти
Тогда времена были другие и требования другие. И Германию тогда приняли наполовину оккупированной. Но никто не будет принимать в НАТО дополнительный геморрой на свою голову. Война не может все списать.
показати весь коментар
03.06.2023 16:54 Відповісти
Все тече, все змінюється, новий час - нові реалії. Суспільство не стоїть на місці і розвивається. Треба наздоганяти. Ви ж не проти?
І Португалія не мала таких зв'язків з кацапією, які у нас тільки но руйнуються, і тозі скрипом.
показати весь коментар
03.06.2023 16:55 Відповісти
Круте порівняння - ви хоч усвідомлюєте що ви порівнюєте не порівняльні речі? Португалія була імперією а ми колонією - в Португалії не геноцидили народ так як нас геноцидили в 20 столітті, а рани завдані нашому народу в минулому столітті навіть якщо заживуть все одно будуть нагадувати про себе хоча би шрамами ( а у нашому випадку швидше всього це будуть фантомні болі на місці ампутованої кінцівки).
показати весь коментар
03.06.2023 17:05 Відповісти
Та я якраз і не порівнюю Португалію з нами, в контексті прийняття до НАТО. І в інших аспектах також.
показати весь коментар
03.06.2023 17:36 Відповісти
Я ж про це й кажу: тоді Захід не боявся, а зараз боїться.
показати весь коментар
03.06.2023 17:47 Відповісти
Ви чомусь вперто не хочете зрозуміти, що проблема не в «заході», не в кацапії, а в нас. Але воно звичайно так «легше» коли «хтось» винен.
показати весь коментар
03.06.2023 18:18 Відповісти
Облиште ці дурниці. Я Вам навів приклад того, що на політичні принципи Захід не зважає, коли їм не страшно.

Я не кажу винен/не_винен, а лише те, що Захід боїться.
показати весь коментар
03.06.2023 18:22 Відповісти
Кого бояться? ))) Максимум чого вони бояться, це повторення історій по типу Египту, Ірану, Афганістану. Але є і позитивні приклади, наприклад Японія.
Зараз ми до якої «моделі» відносин з заходом тяжіємо?
У США завжди була політика «меч треба доставити в останню чергу, і складати при першій можливості».
показати весь коментар
03.06.2023 19:33 Відповісти
Та вообще. Уже более 100 лет. А может нужно иногда и мозги включать?

Октябрь 2018

показати весь коментар
03.06.2023 18:29 Відповісти
Найвеличніший політик, х*лі…

Зеленський про Байдена та Трампа і ймовірний розвиток подій при зміні влади в США

«Байден - президент в час повномасштабної війни і він нам допоміг більше ніж свого часу президент Трамп. Але у той час (коли у руля був Трамп - ред.) не було повномасштабного вторгнення, тож ми не можемо знати як би діяв Трамп».
показати весь коментар
03.06.2023 16:42 Відповісти
Платон прямо. Сказав -- наче відрізав.
показати весь коментар
03.06.2023 16:44 Відповісти
Дерьмак текст написав?
показати весь коментар
03.06.2023 17:03 Відповісти
Не знаю, але не виключено. Це з інтерв'ю Зе для WP, здається.
Але, як на мене, доволі дивний «текст»
показати весь коментар
03.06.2023 17:39 Відповісти
Білий дім підтримує рух в НАТО... Ось тільки ЗЕбуїни роблять якісь інші рухи!
показати весь коментар
03.06.2023 16:43 Відповісти
‼️‼️‼️‼️Потрібно негайно перевести усім лідерам світу лекцію Палия

ВОЕННЫЙ ПРЕСТИЖ РОССИИ СОЗДАЛИ УКРАИНЦЫ! Лекция историка Александра Палия

https://youtu.be/u1RN-D-mdt8
просто лідери не в курсі
показати весь коментар
03.06.2023 16:44 Відповісти
ну, ***** ж колись ляпнуло, що "русские пабедили б в великай атечиствиннай вайне без пастаронний помащи" - ну от
показати весь коментар
03.06.2023 16:46 Відповісти
На то оно и ***** чтобы ляпать
показати весь коментар
03.06.2023 16:50 Відповісти
Зізнайтеся скільки Палій вам платить за просування свого контенту?
показати весь коментар
03.06.2023 18:04 Відповісти
А ви- кацап чи українець ?
показати весь коментар
03.06.2023 18:08 Відповісти
А ви - щось мені ваш прапор не подобається , він на щось схожий - навіть не знаю на що він схожий .
показати весь коментар
03.06.2023 18:15 Відповісти
Я вам поясню на що він схожий - на прапор козломордіі . Таке вже минуле у словаків.

Но перші С300 і Мігі поставили УКРАІНЕ словаки , хоча і з таким прапором . Так що не надо БЛА БЛА БЛА
показати весь коментар
03.06.2023 18:45 Відповісти
"Но перші С300 і Мігі поставили УКРАІНЕ " - щось в цьому тексті не так , а от що не так оце питання.
показати весь коментар
03.06.2023 20:12 Відповісти
та буде Україна в НАТО. бо інакше вона і надалі буде пороховою бочкою у Східній Європі. А це цивілізованому Заходу не потрібно. Як тільки орки будуть виметені з України, Україна дуже швидко, по прикладу Фінляндії, вступить у НАТО.
показати весь коментар
03.06.2023 16:46 Відповісти
Після виборів, по їх результам.
На мою думку.
показати весь коментар
03.06.2023 16:57 Відповісти
тут так можна було би говорити якби на вулиці був 2010 рік і коли до влади потрапити були великі шанси прокацапським партіям. а на сьогодні в Україні прокацапських партій уже нема практично. і тепер усі політичні сили, які будуть заходити в новий парламент будуть уже проєвропейськими. питання буде тільки в корупції. але в нашому суспільстві корупція була при всіх владах. тому вона ще не скоро зникне.
показати весь коментар
03.06.2023 17:08 Відповісти
А як їх розрізнити-по коліру,назві чи запаху?
показати весь коментар
03.06.2023 17:26 Відповісти
То ви просто забули про «прагматизм» у виконанні деяких «товаришів»
показати весь коментар
03.06.2023 17:28 Відповісти
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3717660-ukraina-bude-v-nato-i-evrosouzi-nabagato-ranise-niz-usi-vvazaut-kerivnik-op.html Україна буде в НАТО і Євросоюзі набагато раніше, ніж усі вважають - керівник ОП

показати весь коментар
03.06.2023 16:51 Відповісти
согласен....но лишь тогда когда там вас не будет
показати весь коментар
03.06.2023 17:03 Відповісти
Ему трепаться, что два пальца ...


показати весь коментар
03.06.2023 18:37 Відповісти
Переклад з дипломатичного: Хрен вам, поки реформи не зробите!
показати весь коментар
03.06.2023 16:52 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 16:55 Відповісти
Коли нам влада вішає локшину про "ізраїльські гарантії" замість вступу до НАТО, то лукаві маніпулятори забувають сказати, що Ізраїль, окрім потужної власної оборонної промисловості має ще й ядерну зброю. За різними оцінками, в 2006 році в арсеналі Ізраїлю було близько 200 ядерних зарядів як сухопутного так і повітряного базування. Так, про власну ядерну зброю Ізраїль не згадує. Але всі прекрасно знають, що Ізраїль це ядерна держава. Тож у України лише 2 шляхи для забезпечення власної безпеки - або членство в НАТО та прикриття України ядерною парасолькою НАТО, або створення власного ядерного щита, бо у України навіть зараз є все для цього і науковий потенціал і засоби виробництва. Створювати та заперечувати наявність, як це зробив Ізраїль. Немає єдиного - політичної волі керівників держави протягом десятиліть після підписання Будапештського туалетного папірця...
показати весь коментар
03.06.2023 17:01 Відповісти
В Ізраїля зараз (може є, а може ні) вся ядерна триада. Не тільки сухопутного та повітряного базування.
показати весь коментар
03.06.2023 17:45 Відповісти
Сухопутного - якщо ви маєте на увазі Тополя то тоді і в США немає тріади .
показати весь коментар
03.06.2023 18:01 Відповісти
Сегодня прочитал что Украине впервые пообещали "вступление в НАТО в конечном счете" еще в 2008-м году.
показати весь коментар
03.06.2023 17:02 Відповісти
В 2008 році за вступ до НАТИ було аж... 20% населення і тоді Юлька була права шо Україна ще не готова.
показати весь коментар
03.06.2023 17:39 Відповісти
а як зараз більше то шо це міняє? - на вихлопі відбулавлений клован.
показати весь коментар
03.06.2023 22:27 Відповісти
Снова открытые двери (морковка для ишака)...бла-бла-бла....
показати весь коментар
03.06.2023 17:04 Відповісти
Короче - пи*дуй к Луле, а мы тут подумаем о помощи Украине.
показати весь коментар
03.06.2023 17:35 Відповісти
Historically, military alliances have been small groups of countries (2-3 to a handful) created to fight a particular war with a particular enemy. All members had clearly defined obligations and had to fight. The NATO was created, essentially, to create an option for the US to interfere militarily in Europe against the spread of communism, which the US considered an existential threat and was much more terrified of than Europeans. The NATO has grown over the years to 31 (!) members, among which there are countries with very different interests. There is no common enemy that everybody agrees is the enemy - look at Turkey and Hungary. There is no obligation to fight or provide troops, the level of support is up to individual members. As such, the NATO is not a military alliance for fighting a war against a determined and well-armed enemy, it is a fairly loose organization with an unclear purpose. It takes the second seat to the national governments that are democratically elected by populations who are not exactly excited at the prospect of going to the front lines.

If Ukraine is admitted while at war, the NATO will either have to send its member countries' citizens to fight and die, or expose the fact that it is mostly a paper tiger. They do not want to do that. They want to keep looking impressive - on paper. Therefore, the solution is to keep giving vague promises to Ukraine without admitting it, give enough weapons and materials so that Ukraine can retain its sovereignty, broker some kind a peace deal, and afterwards keep supporting Ukraine so the enemy is not easily tempted to attack again. This is not what Ukraine wants, but this is what is happening
показати весь коментар
03.06.2023 17:51 Відповісти
Про те, шо ти чорношкіра і лесбійка нагадать не забула?
показати весь коментар
03.06.2023 19:38 Відповісти