6104 відвідувача онлайн

Третя світова може стати гібридною війною, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що якщо Росію не зупинити в Україні, це може призвести до третьої світової війни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава української держави заявив в інтервʼю латиноамериканським засобам інформації, відео якого поширив президентський офіс.

"Росія не зупиниться на Україні і піде далі. Куди вона піде далі – на інші держави, включно з країнами НАТО. Ось тоді НАТО повинний буде захищати в тій війні свої країни, країни цього союзу… Я вважаю, це і є третя світова. Така війна, як у нас, гібридна, – і інформаційні, і кібератаки, і масові поховання, і катування – ось така і третя світова може бути. Це не буде "Росія проти НАТО", це буде на різних континентах різне", – вважає президент України.

Зеленський вважає, що український опір російській агресії "хоч частково" зупинив перспективу світової гібридної війни.

Топ коментарі
+19
показати весь коментар
03.06.2023 23:34 Відповісти
+15
Навіщо, ці він всіх лякає, для нього кінець війни - це кінець його.
показати весь коментар
03.06.2023 23:35 Відповісти
+12
Хтось каже, що третя світова вже почалася, хтось, що вона почнеться тоді, коли в неї вступлять Китай та США...
Але вже точно ніхто не буде дослухатися до "члєнограя" з липовим дипломом юриста.
Тим більш, що розвідки наймогутніших країн світу точно знають: і хто такий "боневтік янєлохович", і хто ним керує, і де саме сидять ті, хто віддає накази куратору цього диктора...
показати весь коментар
03.06.2023 23:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
---третья мировая?...
---началась?
---уже ,идет?
---аааа...идиот......
показати весь коментар
03.06.2023 23:31 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 23:34 Відповісти
Як воно заспівало!!!! Натисни на гальма оратор, не забувай, менше пиз...ди а більше працюй, в твоєму випадку не роби відосіки а спілкуйся з главами держав про надання ще більшої зброї!!!!! То тобі не на кварталі дурня виконувати!!!!
показати весь коментар
03.06.2023 23:35 Відповісти
Навіщо, ці він всіх лякає, для нього кінець війни - це кінець його.
показати весь коментар
03.06.2023 23:35 Відповісти
Ушатал своими завываниями.
показати весь коментар
03.06.2023 23:35 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 23:36 Відповісти
Не знаю как вам, но у нас он стал надоедать уже.
показати весь коментар
03.06.2023 23:40 Відповісти
- До нас прилітав - у нас землетрус стався!
- А у нас - повінь!
- А у нас політик відомий помер!
- Та що ви ниєте? У нас це гімно ЖИВЕ ПОСТІЙНО!!!
показати весь коментар
04.06.2023 06:52 Відповісти
триколором помазан?
показати весь коментар
04.06.2023 07:51 Відповісти
Ти? Не вірю! Скоріше - "зеленим лайном" Хоча - "какая разница", як ваш "роботодавець" колись казав!
показати весь коментар
04.06.2023 08:03 Відповісти
гібрідний буба гібрідно висловив - зніміть вже чайник з горілки там нема води...
показати весь коментар
03.06.2023 23:43 Відповісти
Вже майже дванадцята, а воно все відосить. Йди вже до Скумбрії в ліжко, бо спатимеш на килимку біля дверей як Бобік.
показати весь коментар
03.06.2023 23:45 Відповісти
все було записано у черверг на тої неділі...
показати весь коментар
03.06.2023 23:48 Відповісти
Там уже д"Єрмак лежить - місце зайняте
показати весь коментар
04.06.2023 06:46 Відповісти
Ще один військовий експерд намалювався.
показати весь коментар
04.06.2023 00:20 Відповісти
Войны все и всегда гибридные. Уж что может быть гибридные холодной войны...
показати весь коментар
04.06.2023 00:46 Відповісти
Сьогодні була марафонська доріжка?
🙂
Приходили на бесіди Цезар і Наполеон, давали поради? 🤡😉
показати весь коментар
04.06.2023 00:46 Відповісти
Багато говорити і багато сказати не одне і те саме (цит.)
показати весь коментар
04.06.2023 00:49 Відповісти
Офігенний стратег.
показати весь коментар
04.06.2023 02:17 Відповісти
Асфальний геній. В чомусь навіть перецибнув кукурудзяного дядька.
показати весь коментар
04.06.2023 06:23 Відповісти
По великому рахунку вона вже йде. "Умозаключения стратига всіх часів і народів" якось до лампочки. Успокойте малого, Наполеона з нього не вийде-рояль і відосіки його рівень...
показати весь коментар
04.06.2023 06:43 Відповісти
На Поліссі кажуть: "Вумний - як вутка!"
показати весь коментар
04.06.2023 06:48 Відповісти
"Не знаю, чем будут воевать в третью мировую войну, но в четвертую будут воевать палками". Энштейн
показати весь коментар
04.06.2023 07:47 Відповісти
Як же ж хочеться чуваку виглядати значимим!
показати весь коментар
04.06.2023 07:55 Відповісти
Від «Україна переможе і Ро…ія вже програла» до «Якщо Р…сія виграє, то…» не пройшло й півтори роки. ЗЄля і його шобло моляться на 3тю світову, бо то єдиний шанс залишитися при владі і уникнути покарання за свої злочини.
показати весь коментар
04.06.2023 08:27 Відповісти
заткните дегенерата. оно уже возомнило, что может не по бумажке вякать