5422 відвідувача онлайн

Сунак - Путіну: Немає сенсу чекати, ми нікуди не підемо, ми будемо з Україною стільки, скільки потрібно

сунак

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак назвав "вирішальним" внесок США у справу підтримки України та запевнив, що його країна віддана зобов’язанням, аби досягти перемоги сил демократії й свободи.

Про це Сунак заявив під час спільної з президентом США Байденом пресконференції в Білому домі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Сполучене Королівство пишається нашим внеском, включно з танками, далекобійною зброєю та навчанням українських солдатів. Але не має бути сумнівів, що лідерство та ресурси США стали вирішальним внеском, який дозволяє силам демократії та свободи перемогти", - наголосив Сунак.

У цьому зв’язку він висловив слова вдячності особисто президенту Байдену та американському народу, які продовжують забезпечувати Україну всім необхідним.

Водночас Сунак підкреслив необхідність для інших країн активізувалися й реалізувати свою частину внеску у спільну безпеку в умовах агресії РФ.

"Нам пощастило отримати інвестиції Америки в європейську безпеку, однак ми повинні розділити тягар разом", - заявив прем’єр.

За його словами, видатки Сполученого Королівства на оборону завжди були більшими за 2%, що вважається "контрольним показником" для країн НАТО. "Ми заохочуємо інші країни наслідувати приклад США й Великої Британії, оскільки наша безпека є колективною", - наголосив Сунак.

Він також погодився з думкою Байдена що йдеться насамперед про стримування РФ.

"Путін думатиме, що може почекати, поки НАТО втомиться, знесилиться і здасться, але цьому не бувати. І чим більше ми можемо забезпечити підтримку України – не лише тут і зараз, але й підтримку на майбутнє, на роки – я думаю, це надішле йому потужний сигнал, що немає сенсу чекати, ми нікуди не підемо, ми будемо тут стільки, скільки потрібно", - резюмував глава британського уряду.

Топ коментарі
+23
показати весь коментар
09.06.2023 00:16 Відповісти
+16
Сунак хоть и индус по происхождению, но настоящий торри до мозга костей
показати весь коментар
09.06.2023 00:20 Відповісти
+12
Если честно, я очень боялся, что Сунак будет как Трамп, Но как оказалось, он такой же Джонсон, как и сам Джонсон, а возможно , даже немного джонсонее
показати весь коментар
09.06.2023 00:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
09.06.2023 00:16 Відповісти
щось похоже на жирну свиноматку... яка підсвинком - ****** опоросилась.
показати весь коментар
09.06.2023 00:58 Відповісти
Або на товстого ведмедя, який сів на їжака
показати весь коментар
09.06.2023 15:14 Відповісти
Цей підр як мінімум тягнутиме до виборів президента США, надіючись що прийде трумп й здасть Україну.
показати весь коментар
09.06.2023 00:17 Відповісти
Приймайте Україну в НАТО - це единий вариант
показати весь коментар
09.06.2023 00:18 Відповісти
Вступать нужно в комплексе и в НАТО и в ЕС. Так, чтоб потом не заморачиваться. Пока есть возможность, потом может и не.быть.
показати весь коментар
09.06.2023 00:38 Відповісти
нахера вам то НАТО ????? поясніть будь ласка.
ідіть в кільватері за Англією та США , допоки ніженьки не зміцнять ся.
не повторюй той мутняк за ЗеЕрмаком.((
показати весь коментар
09.06.2023 09:51 Відповісти
НАТО В ХАТУ
показати весь коментар
09.06.2023 09:52 Відповісти
Боже храні Короля.
показати весь коментар
09.06.2023 10:21 Відповісти
Сунак хоть и индус по происхождению, но настоящий торри до мозга костей
показати весь коментар
09.06.2023 00:20 Відповісти
маразматику і шизофреніку пукіну пора вже здихати
показати весь коментар
09.06.2023 00:23 Відповісти
это само -собой,ХУЙЛУ давно пора , а остальные кацапорашисты , чем лучше ? Такие -же мрази ,радостно , визжащие от убийств и террора ВОЙНЫ
показати весь коментар
09.06.2023 09:34 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 00:26 Відповісти
Та ***** байдуже. Війна не йде на його території (крім шмоточка Бєлгародской області), санкції діряві, він нищить Україну та її людей, а саме це і є його метою. А хто там буде стояти поряд з Україною - то таке. М'яса в нього вистачить, мільоном більше, мільоном менше.
показати весь коментар
09.06.2023 00:27 Відповісти
Если честно, я очень боялся, что Сунак будет как Трамп, Но как оказалось, он такой же Джонсон, как и сам Джонсон, а возможно , даже немного джонсонее
показати весь коментар
09.06.2023 00:32 Відповісти
Джонсонее Джонсонюка быть не может. Это уже переобувание. В мире это не ценят. Выбрали путь, держитесь его
показати весь коментар
09.06.2023 00:40 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 00:34 Відповісти
Many thanks to Prime-Minister Sunak and the people of UK for supporting Ukraine!

показати весь коментар
09.06.2023 00:38 Відповісти
Друзі пізнаються в біді! прислів,я придумали не зря....
показати весь коментар
09.06.2023 00:55 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 01:09 Відповісти
в очередной раз британия не ссыт конченых фюреров
показати весь коментар
09.06.2023 02:42 Відповісти
***** - недоцарьок рахістской підераціі все ще сподівається уйобок на вічне життя але воно бувае дуже швидко конЕчне
показати весь коментар
09.06.2023 05:04 Відповісти
Зустріч лідерів підтримки України! Власне, це каркас стійкості Заходу у протистоянні з рашизмом.
Не забуваємо, звичайно, й інших друзів. Добре, якщо на зустрічі домовляться про літаки і далекобійні ракети. Ще вчора пора!
показати весь коментар
09.06.2023 05:35 Відповісти